Spokey SINGLETRAIL prilba 58-61 cm modrá

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prilba Spokey K928238 pre dospelých a mládež je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Je odporúčaná pre ochranu hlavy pri jazde na bicykli, skateboarde, bicykli či kolobežke. Regulačné systémy Head Lock umožňujú optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy používateľa. Bezpečnostný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby. Prilba váži iba 350 g a je vyrobená technológiou In-Mold.

Spokey SINGLETRAIL K928238 58-61 cm

Prilba určená pre dospelých a mládež je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Prilba má certifikát CE, vyhovuje norme EN1078. Je dokonalá pre ochranu hlavy pri jazde na bicykli, skateboarde či kolobežke.

Regulačné systémy Head Lock

Prilba je vyrobená v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľa je veľmi dôležité správne prispôsobenie prilby. Regulačné systémy Head Lock umožňujú optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy používateľa. Bezpečnostný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby.

Chráni čelo i zátylok

Vďaka pevnému rozšírenému šiltu prilba chráni čelo aj zátylok. Prilba je vybavená mnohými ventilačnými otvormi, ktoré účinne zvládnu prebytočné teplo aj pri veľmi intenzívnej záťaži.

Technológia In-Mold

Prilba váži iba 350 g a je vyrobená technológiou In-Mold. Ako to funguje? Vnútorná vrstva EPS je vstrekovaná do vonkajšej tvrdej polykarbonátové škrupiny a vďaka tomu má prilba vysokú stabilitu, nízku hmotnosť, zaručí vám bezpečie a je veľmi odolná.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spokey SINGLETRAIL prilba 58-61 cm modrá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené