Spokey Movena

Zobraziť


Maximálna nosnosť: 120 Kg, Max. rýchlosť: 18 km/hod., Vstavaný počítač: Áno,


Cena 799,00 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 979,00 € Zobraziť nápoveď

15,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Bežecký pás Spokey Movena je skvelým spoločníkom pre všetkých nadšencov domáceho cvičenia. Pás simuluje beh a obyčajnú rekreačné chôdzu v domácom prostredí. Pri behu spaľujete tuky, znižujete cholesterol a formujete si postavu. Beh je tiež blahodarný pre srdce a cievy. 12 prednastavených programov je vhodných pre tých, ktorí chcú byť fit a budovať formu, rovnako tak pre tých, ktorí sa snažia o tie najlepšie výsledky. Všetky parametre môžete sledovať na troch LED displejoch. Na bežeckom páse môžete bežať maximálnou rýchlosťou 18 km/h, takže si bez problémov užijete aj rýchlejší tréning. Môžete si tiež nastaviť 12 rôznych uhlov. S moderným dizajnom a klasickými farbami sa tento bežecký pás dokonale hodí do každého interiéru. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a možnosti zloženia je vhodný aj do menších bytov.

Domáce cvičenie

Bežecký pás je skvelým spoločníkom pre všetkých nadšencov domáceho cvičenia. Pás simuluje beh a obyčajnú rekreačné chôdzu v domácom prostredí. Zároveň slúži na zvýšenie fyzickej kondície. Nahradením behania vonku eliminujete nepriaznivé vonkajšie podmienky, ako dážď, smog, alebo sneh. Pri behu spaľujete tuky, znižujete cholesterol a formujete si postavu. Beh je tiež blahodarný pre srdce a cievy.

3 LED displeje

Elektrický bežecký pás je vybavený počítačom, ktorý vám umožní zvoliť si tréningové parametre optimálne prispôsobené svojim potrebám, zmerať čas, vzdialenosť, rýchlosť, počet spálených kalórií, pulz a HRC. 12 prednastavených programov je vhodných pre tých, ktorí chcú byť fit a budovať formu, rovnako tak pre tých, ktorí sa snažia o tie najlepšie výsledky. Všetky parametre môžete sledovať na troch LED displejoch.12 uhlov sklonu

Na bežeckom páse môžete bežať maximálnou rýchlosťou 18 km/h, takže si bez problémov užijete aj rýchlejší tréning. Môžete si tiež nastaviť 12 rôznych uhlov. Pre väčšie pohodlie a bezpečnosť má bežecký pás protišmykovou štruktúru pásu. Aplikácia FitShow ponúka indoor aj outdoo aktivity.
 

Moderný dizajn a kompaktné rozmery

S moderným dizajnom a klasickými farbami sa tento bežecký pás dokonale hodí do každého interiéru. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a možnosti zloženia je vhodný aj do menších bytov. Vstavané prepravné kolieska uľahčujú premiestňovanie. Vďaka nim môžete ľahko presunúť bežecký pás na požadované miesto.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 Kg
Max. rýchlosť 18 km/hod.
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Spokey Movena

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomáš

4. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Marek

18. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Skladný
 • El. náklon plochy počas behu
 • po vybalení z balenia netreba skladať,
 • Dúfam, že bude dlho slúžiť

Hľadali sme skladný, na priestor nenáročný bežecký pás, u ktorého sa dá elektronicky počas behu nastavovať sklon, toto tento pás spĺňa.<br /> Ak hľadáte pás na behanie doma, a ste aj začiatočník neuchyľujte sa k pásu u ktorého musíte manuálne nastavovať sklon, prípadne bez nastavenia sklonu, nemá to zmysel. radšej si priplaťte a nebudete ľutovať.<br />