Športové hry na PS 4

Zahrajte si s vašimi obľúbenými športovými hviezdami, strieľajte koše, dávajte góly, bojujte o víťazstvá na všetkých frontoch a ukážte, čo je vo vás. Vyberte si tú pravú hru pre vás a staňte sa športovým hrdinom. Všetky ponúkané tituly sú určené na hernú konzolu PlayStation 4. Vďaka spätnej kompatibilite si väčšinu hier zahráte aj na PlayStation 5!

Filtrovať

Cenové rozpätieZnačka

Skladová dostupnosť

Štítky

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj
  • Produkty v akcii

Hodnotenie

Médium

Lokalizácia

Vekové obmedzenie

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 1 produkt
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Športové hry na PS4: Ponorte sa do sveta športu

So športovými hrami už nebudete vedieť, čo je to nuda! Staňte sa aj vy profesionálnym športovcom, zahrajte si popri tých najzvučnejších menách svetového športu a užívajte si skandovanie či potlesk fanúšikov.

Zahrajte si obľúbenú FIFU, NHL, NBA, UFC či mnohé ďalšie. Stačí len naštartovať hernú PlayStation 4 alebo PlayStation 5 konzolu, pre ktorú sú ponúkané športové hry určené, a nekonečné chvíle zábavy môžu začať!

Najobľúbenejšie športové hry na PS4

TIP: Herná konzola PlayStation roky kraľuje a patrí k špičke na poli videoherného priemyslu. Zažite s vašou PS4 konzolou niečo ešte lepšie, a to hranie vo virtuálnej realite. Vaše športové výkony tak nadobudnú úplne iný rozmer. Ponorte sa do sveta digitálnych simulácií a otvorte sa množstvu nových herných zážitkov.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore