Stadler Form Eva čierny

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Eva v čiernej farbe. Zvlhčovač vzduchu má 5 nastaviteľných výstupných úrovní s hlučnosťou 26 - 34 dB, možnosť ohrevu vody. Ovládaný je diaľkovým ovládaním. Prístroj s výkonom 10 - 95 W má zabudovaný digitálne nastaviteľný hydrostat , s ktorého pomocou dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v miestnosti. Ideálny pre použitie v miestnostiach s veľkosťou do 80 m2/200 m3. V prípade prázdnej nádoby na vodu sa automaticky vypne. Zvlhčovač ponúka aj nočný režim s tlmeným osvetlením. Vybavený je aróma difuzérom a externým senzorom. Objem nádrže na vodu je 6,3 l.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 40 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Ideálny pomocník

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Eva dôsledne bojuje proti suchému vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch. Do vzduchu pritom vypúšťa len čistú a sviežu paru. Využíva modernú ultrazvukovú technológiu. Voliteľný predohrev vody nielen zvyšuje výkon zvlhčovača, ale tiež prispieva k rozptyľovaniu príjemne teplej pary do celej miestnosti. Prístroj je možné ovládať pomocou praktického dialkového ovládania, ktoré zároveň slúži ako externé čidlo. LED indikátory chodu sa dajú podľa potreby vypnúť. Aby ste sa cítili naozaj dokonale, dokáže rozptyľovať vôňu podľa vášho výberu. V elegantnom čiernom prevedení sa pritom dokonale hodí do každého moderného interiéru.

Čisté ovzdušie v miestnosti

S týmto účelným prístrojom dokážete zvlhčiť vzduch na optimálnu hodnotu v miestnostiach s rozlohou až do 80 m2 s výkonom pary 550 g / h. Nádoba na vodu pritom ponúka objem 6,3 litrov - (čas prevádzky 30 hodín). Výkonný ventilátor zaisťuje, že para, ktorú EVA vydychuje, siaha až do výšky 1,4 m. Na rozdiel od väčšiny iných zvlhčovačov ho jednoducho môžete umiestniť priamo na zem. Inovatívna technológia zabezpečuje, že zvlhčovač zvlhčuje veľmi účinne, ale zároveň citlivo a ticho. Prístroj si sám reguluje výkon na základe rozdielu medzi cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Čistí, zvlhčuje a prevonia

Demineralizačný filtrer na vodu a antibakteriálna strieborná kocka, ktorou je zvlhčovač vybavený zabezpečia, že do ovzdušia sa dostane len čistá vodná para. Okrem zvlhčovania vzduchu ponúka aj aromaterapeutické účinky. V kombinácii s ďalšími funkciami, ako je nočný režim s vypnutým podsvietením, alebo možnosť distribúcie esenciálnych aromatických olejov, ponúka zvlhčovač vysoko účinný a pritom úsporný a tichý spôsob zvlhčenia vzduchu v miestnosti.

Vlastnosti

Zvlhčovač s príkonom 10 - 95 W ponúka päť stupňov výkonu a dokonca nechýba ani možnosť pracovať v automatickom režime, čo znamená: zvolíte si ideálnu hodnotu vlhkosti a o nič iného sa nemusíte starať. V prípade, že nádoba na vodu je prázdna, prístroj sa automaticky vypne. Pri rôznych úrovniach rýchlosti sa hlučnosť síce zvyšuje, ale vždy sa jedná o prijateľné a tichšie hladiny hluku čo nepreshiahne hodnotu 34 dB. Zvlhčovač je vybavený praktickým diaľkovým ovládaním, ktoré slúži zároveň ako externé čidlo. A nechýba ani možnosť nastavenia nočného režimu so stlmeným osvetlením. Ďalšími výhodami sú

 • aróma difuzér
 • digitálne nastaviteľný hydrostat
 • objem nádoby 6,3 l
 • možnosť ohrevu vody
 • výkon pary 550 g / h (až do výšky 1,4 m)

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EVA BLKSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.11 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ zvlhčovača: Ultrazvukový
Objem vodného zásobníka: 6300 ml
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form
Typ zvlhčovača: Ultrazvukový
Objem vodného zásobníka: 6300 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 19,6 cm
Hmotnosť: 3000 g
Výška: 41,8 cm
Hĺbka: 19,6 cm

Funkcie

Vlhkomer: Áno
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Nie

Energetické údaje

Vstupná frekvencia: neuvedené

Ostatné

Kód produktu: E-011

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore