Stadler Form Jasmine titánový

Cena:
59,00 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom sa môže pochváliť Aróma difuzér Stadler Form Jasmine Titanium, ktorý prevonia vašu domácnosť vôňami, aké máte najradšej. Na jeho prevádzku postačí iba voda a aróma olej. Difuzér má k dispozícii 2 režimy, pre nepretržitú prevádzku s dobou chodu 8 hodín, alebo intervalový režim s prevádzkou až 24 hodín. Akonáhle sa spotrebuje náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Je vhodný pre miestnosti do veľkosti 50m². Aróma difuzér je ideálny aj na využívanie na aromaterapiu. Mini rozmery, nízka hmotnosť a hlučnosť max. 26 dB(A) robia z difuzéra diskrétneho spoločníka vašej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Elegantný osviežovač vzduchu ELICA MARIE BROWN skrášli každú miestnosť. Ponúkame ho v štýlovom prevedení v lákavej hnedej farbe. Jeho fungovanie je založené na princípe studenej technológie rozprašovania pomocou protialergických kapsúl, ktoré je možné kedykoľvek vymeniť. Kapsule vďaka unikátnej technológii Neutodor neutralizujú pachy a aktívne uvoľňujú vône. Navyše sú 100% bez alergénov a i bez alkoholu, takže sú vhodné i pre silných alergikov. Osviežovač vzduchu zaistí svieži a čistý vzduch v každej domácnosti a ovládate ho pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Súčasťou balenia je lítiová batéria, ktorú dobijete jednoducho pomocou USB kábla, ktorý vám k osviežovaču pribalíme.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Aróma difuzér Stadler Form Jasmine Titanium

 • Veľkosť miestnosti: 50m²/125m³
 • Prevádzka 8/24 hod na naplnenie
 • Kontinuálny režim - difuzér pracuje nepretržite
 • Intervalový režim - difuzér 10 min. pracuje/20 min. oddychuje
 • Automatické vypnutie
 • Pogumovaný povrch
 • Objem nádoby na vodu: 100 ml
 • Rozmery: 130 x 90 x 130 mm
 • Hmotnosť: 0,4 kg
 • Hlučnosť: < 26 dB(A)
 • Výkon: 7,2 W

Jasmine - kompaktné rozmery, elegantný dizajn

Jasmine konkurenciu predbehne predovšetkým nenápadným dizajnom, ktorý pripomína štýlovú misku alebo kvetináč. Vďaka kompaktným rozmerom, elegantnému dizajnu a gumovému povrchu nie je miestnosť, kam by sa Jasmine nehodila. Pokojne ju môžete umiestniť na parapet, knižnicu, stolík alebo napríklad do kúpeľne. Pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu zmiešanú s esenciálnym olejom na mimoriadne jemnú hmlu, ktorú rozptyľuje do svojho okolia. So 100% čistými esenciálnymi olejmi od výrobcu Stadler Form alebo Doterra si tak s Jasmine dotvoríte vaše priestory, v ktorých sa budete dobre cítiť.

Kontinuálny a intervalový režim

K dispozícii má hneď dva pracovné režimy. Prvým je kontinuálny, ktorý zabezpečí, že prístroj osviežuje miestnosť nepretržite. V tomto prípade dokáže pracovať približne 8 hodín. Pri intervalovom režime Jasmine pracuje 10 minút a 20 minút odpočíva. Miestnosť je decentne prevoňaná a aróma difuzér takto vydrží pracovať až 24 hodín.

Automatické vypnutie a jednoduché ovládanie

Akonáhle difuzér vyčerpá náplň, automaticky sa sám vypne a počká, až ho znovu naplníte a spustíte. Ovládanie je pritom maximálne jednoduché a vystačíte si s dvoma tlačidlami, ktoré slúžia na zapnutie/vypnutie a prepínanie dvoch vyššie spomínaných režimov.

Aromaterapia

Jasmine je ideálna pre aromaterapiu – druh alternatívnej medicíny. Pri nej sú použité éterické oleje a ďalšie zložky za účelom zlepšenia nálady, procesu poznávania i celkového zdravia.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 130 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 400 g
Hĺbka: 130 mm

Ostatné

Kód produktu: J-010

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore