Stadler Form Julia titánový

Cena:
74,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Aróma difuzér Stadler Form Julia Titanium je 1. na trhu, ktorý okrem osvieženia vašej domácnosti obľúbenou vôňou disponuje aj funkciou natáčania výstupnej trysky a navyše osvetlením vystupujúcej pary. Na jeho prevádzku postačí iba voda a aróma olej. Difuzér má k dispozícii 2 režimy, pre nepretržitú prevádzku s dobou chodu 18 hodín, alebo intervalový režim s prevádzkou až 54 hodín. Akonáhle sa spotrebuje náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Je vhodný pre miestnosti do veľkosti 50m². K dispozícii má aj nočný režim.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Elegantný osviežovač vzduchu ELICA MARIE BROWN skrášli každú miestnosť. Ponúkame ho v štýlovom prevedení v lákavej hnedej farbe. Jeho fungovanie je založené na princípe studenej technológie rozprašovania pomocou protialergických kapsúl, ktoré je možné kedykoľvek vymeniť. Kapsule vďaka unikátnej technológii Neutodor neutralizujú pachy a aktívne uvoľňujú vône. Navyše sú 100% bez alergénov a i bez alkoholu, takže sú vhodné i pre silných alergikov. Osviežovač vzduchu zaistí svieži a čistý vzduch v každej domácnosti a ovládate ho pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Súčasťou balenia je lítiová batéria, ktorú dobijete jednoducho pomocou USB kábla, ktorý vám k osviežovaču pribalíme.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Aróma difuzér Stadler Form Julia Titanium

 • 2 úrovne výkonu
 • Veľkosť miestnosti: 50m²/125m³
 • Prevádzka 18/54 hod na naplnenie
 • Intervalový režim - 10 min pracuje/20 min oddychuje
 • Nočný režim
 • Oscilácia
 • Automatické vypnutie
 • Objem nádoby na vodu: 200 ml
 • Rozmery: 135 x 115 x 135 mm
 • Hmotnosť: 0,5 kg
 • Hlučnosť: < 26 dB(A)
 • Výkon 14 W

Julia - natáčanie výstupnej trysky a osvetlenie vystupujúcej pary

Aróma difuzér JULIA je najväčším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form, ktorá má funkciu natáčania výstupnej trysky a navyše osvetlenie vystupujúcej pary. Na prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej. V režime Swing rozptyľuje Julia vône a esenciálne oleje optimálne po celej miestnosti vďaka ultrazvukovej technológii.

Kontinuálny a intervalový režim

Pôsobivo podsvietený jemný oblak pary sa pohybuje v 160° uhle zľava doprava až 18 hodín v kontinuálnom režime alebo až 54 hodín v intervalovom režime. Ak sa rozhodnete pre intervalový režim, Julia si dá po každých 10 minútach prevádzky 20 minút prestávku. Aby vás podsvietenie nevyrušovalo pri nočnom spánku, LED indikátory sa dajú stlmiť alebo úplne vypnúť. Julia najradšej obľubuje esenciálne oleje zo svojej vlastnej rodiny Stadler Form alebo Doterra. Dobre bude fungovať však aj so všetkými komerčne dostupnými vôňami bez obsahu alkoholu.

Praktické funkcie

Julia je pri prevádzke pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná. Aj pri vyššom z dvoch výkonnostných stupňov je tichšia ako ľudský šepot (menej ako 26 dB). Samozrejmosťou je napr. aj automatické vypnutie pri spotrebovaní náplne alebo možnosť prevádzky v nočnom režime, teda možnosť vypnutia podsvietenia prístroja.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 135 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 500 g
Hĺbka: 135 mm

Ostatné

Kód produktu: J-036

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore