Stadler Form Lea čierny

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 69,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Aróma difuzér Stadler Form Lea v čiernej farbe s dvoma pracovnými režimami. Šíri vôňu na princípe prirodzeného odparu. K svojej prevádzke nepotrebuje vodu. Vôňu rozširuje do celej miestnosti otáčaním, poháňaný malým rotorom. Napájanie je cez adaptér alebo na dobíjacie batérie. Ponúka 2 režimy: kontinuálny a intervalový. Stadler Form LEA má k dispozícii denný mód, ktorý pracuje len za svetla. Na jedno naplnenie vydrží rozptyľovať vôňu až 3 týždne. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Maximálna hlučnosť dosahuje 25 dB.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 28 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Malý a elegantný

Aróma difuzér  Stadler Form Lea je výkonným pomocníkom na spríjemnenie a prevoňanie vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelári ivoňavý vzduch. Pracuje na pricípe prirodzeného odparu, vďaka čomu šíriacu sa vôňu neuvidíte, ale ucítite ju o to intenzívnejšie. Dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje bez použitia vody. V elegantnom čiernom prevedení sa pritom dokonale hodí takmer do každého moderného interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používa princíp prirodzeného odparu. Jednoducho umiestníte nádobku z arómou dovnútra difuzéra a po zapnutí sa začne príjemná vôňa začne rozširovať pomocou malého rotora do celej miestnosti. Aróma difuzér zvládne okrem bežného chodu z adaptéra pracovať niekoľko hodín iba na dobíjacie batérie. K dispozícii sú dva prevádzkové režimy – kontinuálny a intervalový. Pri kontinuálnom režime je rozptyl vône nepretržitý, pri intervalovom 10 minút spotrebič pracuje a 20 minút „oddychuje“. Vďaka tomu vydrží pracovať ďaleko dlhšie ako bežné aróma difuzéry. Na jedno naplnenie vydrží rozptyľovať vôňu až 3 týždne. Disponuje aj denným módom. Inteligentne reaguje na svetlo. Ak je v miestnosti svetlo, difuzér začne pracovať. Ak je však v miestnosti šero alebo tma zastaví sa dovtedy, kým príde opäť k rozsvieteniu. Túto funkciu oceníte najmä pri využití na toaletách.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 57 mm
Výška: 202 mm
Hmotnosť: 400 g
Hĺbka: 57 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: sieťový kábel

Ostatné

Kód produktu: L-121

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore