Stadler Form Mia červený

Cena:
29,90 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Malý, elegantný aróma difuzér Stadler Form Mia Chili Red prevonia vašu domácnosť vôňami, aké sú vám najbližšie. Na jeho prevádzku postačí iba voda a aróma olej a pri plnej nádobe s objemom 100 ml bude osviežovať váš domov až 10 hodín. Akonáhle sa spotrebuje náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Je vhodný pre miestnosti do veľkosti 30m². Mini rozmery, nízka hmotnosť a hlučnosť max. 26 dB(A) robia z difuzéra maximálne diskrétneho spoločníka vašej domácnosti.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %

Zvážte aj tento produkt

Šírte príjemnú vôňu Vaším bytom, domom či kanceláriou za pomoci tohto difuzéra vône Lanaform Mili. Stačí ho naplniť vodou, nakvapkať esenciálny olej a o zvyšok sa už postará on sám. Svojim elegantným prevedením bude perfektným doplnkom v mnohých interiéroch. S vymeniteľnými krúžkami si ho viete prispôsobiť podľa Vášho vkusu.( krúžky nie sú súčasťou balenia). Pary vypúšťa ohromných 11 hodín.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Aróma difuzér Stadler Form Mia Chili Red

  • Veľkosť miestnosti: 30m²/75m³
  • Prevádzka: 10 hod/naplnenie
  • LED dióda
  • Automatické vypnutie
  • Objem nádoby na vodu: 100 ml
  • Rozmery: 101 x 90 x 101 mm
  • Hmotnosť: 0,3 kg
  • Hlučnosť: < 26 dB(A)
  • Výkon: 7,2 W

Mia - malý a elegantný arómadifuzér

Aróma difuzér MIA je najmenším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form a na jej prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej nádobe na vodu bude osviežovať miestnosť príjemnou vôňou až desať hodín. Vďaka mimoriadne tichej prevádzke a drobnému LED svetlu, ktoré sa odráža na povrchu pred ňou, pôsobí Mia ticho a diskrétne. Optimálny efekt je možné dosiahnuť použitím 100 % prírodných esenciálnych olejov.

Zapadne kdekoľvek 

Vzhľadom k svojim minimalistickým rozmerom ide o prístroj, pre ktorý nájdete miesto naozaj kdekoľvek. Navyše vďaka príjemnému dizajnu a možnosti výberu z rôznych farebných prevedení (čierna, biela a sezónne farby) sa MIA hodí do každej domácnosti, či už v modernejšom, alebo klasickom štýle.

10 hodinová prevádzka

MIA je maximálne diskrétnou spoločníčkou – pri prevádzke je pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože jej hlučnosť (max 26 dB) je vďaka použitiu najmodernejšej techniky nižšia ako hranica ľudského šepotu. Mia je aróma difuzér určený pre miestnosti o veľkosti až do 30 m2 a na jedno naplnenie dokáže pracovať až 10 hodín nepretržite. Akonáhle spotrebuje všetku náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Veľkou výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti, MIA je vypnutá.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 100 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 300 g
Hĺbka: 100 mm

Ostatné

Kód produktu: M-054

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore