Stadler Form Oskar Little hnedý

Cena:
99,00 €

Pôvodná cena 119,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Odparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little v bronzovej farbe. Zvlhčovač vzduchu má 2 nastaviteľné úrovne výkonu a je automatický. Prístroj s výkonom 6 - 15 W s hlučnosťou 26 - 39 dB má antibakteriálny filter, nočný režim, rozptyľovanie vôní. Ideálny pre použitie v miestnostiach s veľkosťou do 30 m2/75 m3. V prípade prázdnej nádoby na vodu sa automaticky vypne. Zvlhčovač Stadler Form Oskar Little ponúka aj nočný režim s tlmeným osvetlením. Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Objem nádrže na vodu je 2,5 l.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 17 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Ideálny pomocník

Odparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little​ v kompaktných rozmeroch dôsledne bojuje proti suchému vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch. Naparovací zvlhčovač vzduchu funguje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami. Prístroj má dve nastaviteľné úrovne výkonu. Aby ste sa cítili naozaj dokonale, dokáže rozptyľovať vôňu podľa vášho výberu. Ovládací panel prístroja je umiestnený na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. V elegantnom bronzovom prevedení sa pritom dokonale hodí takmer do každého moderného interiéru.

Čisté ovzdušie v miestnosti s príjemnou vôňou

S týmto účelným prístrojom dokážete zvlhčiť vzduch na optimálnu hodnotu v miestnostiach s rozlohou až do 30 m2 s výkonom pary 200 g / h. Nádoba na vodu pritom ponúka objem 2,5 litrov. Pri prázdnej nádrži na vodu sa automaticky vypne. Opätovné naplnenie nádrže je veľmi jednoduché vďaka výklopným dvierkam na boku, nie je potrebné ho rozoberať. Stačí jednoducho doliať vodu z kanvice alebo pohára. Disponuje antibakteriálnou filtračnou kazetou vyrobenou z rastlín a textilného vlákna, po ktorej stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti. Navyše vás indikátor filtra upozorní, kedy je potrebná výmena filtračných kaziet. Na rozdiel od väčšiny iných zvlhčovačov ho jednoducho môžete umiestniť priamo na zem. Okrem zvlhčovania vzduchu ponúka aj aromaterapeutické účinky. V kombinácii s ďalšími funkciami, ako je nočný režim so stlmeným podsvietením, alebo možnosť distribúcie esenciálnych aromatických olejov, ponúka zvlhčovač vysoko účinný a pritom úsporný a tichý spôsob zvlhčenia vzduchu v miestnosti.

Vlastnosti

Zvlhčovač pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. S príkonom 6 - 15 W ponúka 2 stupňov výkonu a dokonca nechýba ani možnosť pracovať v automatickom režime. V prípade, že nádoba na vodu je prázdna, prístroj sa automaticky vypne. Odparovací zvlhčovač je vybavený antibakteriálnou filtračnýou kazetou vyrobenouz látky a papiera, po ktorej stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti. Nechýba mu ani možnosť nastavenia nočného režimu so stlmeným osvetlením. Ďalšími výhodami sú

 • možnosť rozptyľovania vôní
 • objem nádoby 2,5 l
 • výkon pary 200 g / h
 • automatické vypnutie

Pripojené súbory

Návod v slovenčine OSKAR LITTLE BROSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.91 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem vodného zásobníka: 2500 ml
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form
Objem vodného zásobníka: 2500 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: bronzová
Šírka: 24,6 cm
Hmotnosť: 2500 g
Výška: 29 cm
Hĺbka: 17,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1 x filtračná kazeta

Funkcie

Vlhkomer: Nie
Ionizátor: Nie
Čistenie vzduchu: Áno

Energetické údaje

Vstupná frekvencia: neuvedené

Ostatné

Kód produktu: O-062

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore