Stadler Form Roger Big Black čierna

Cena:
599,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart čistička vzduchu Stadler Form Roger Big Black vám zabezpečuje dýchanie čistého vzduchu vďaka filtrácii škodlivých vírusov, baktérií, prachu a alergénov, vrátane vírusov spôsobujúcich ochorenie COVID-19 v domácnosti alebo aj v práci. Zariadenie je vybavené automatickým režimom, ktorý môžete ovládať jednoducho pomocou mobilnej aplikácie. Vysoký výkon čističky dokáže vymeniť vzduch za 20 min v miestnosti o veľkosti až 104 m2. Dual Filter™ použitý v čističke vzduchu prispôsobuje potreby aj alergikom, pretože odstraňuje zo vzduchu i prach a peľ. Textilný predfilter nielen odstraňuje najväčšie prachové častice, ale aj dotvára dizajn čističky Stadler Form Roger Big Black. Čistička vzduchu disponuje LED snímačom častíč PM2,5 a snímačom kvality plynov. Inteligentný časovač filtra HEPA RESET vás na prístroji upozorní, kedy je potrebné Dual Filter vymeniť. Dýchajte len 100 % čistý vzduch vďaka čističke vzduchu Stadler Form Roger Big Black!

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Electrolux WP71-265WT Electrolux WP71-265WT

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

S dizajnovou inteligentnou klimatizáciou Electrolux WP71-265WT zavládne vo vašej domácnosti príjemná klíma. Je určená pre miestnosti s rozlohou do 40 m2. Okrem ochladenia vzduchu je možné s klimatizáciou vzduch ohrievať, odvetrávať a odvlhčovať, K dispozícií má 5 prevádzkových módov, vrátane automatického, ktorý spočíva v presnom nastavení cieľovej teploty v rozmedzí od 17 do 30 °C. Klimatizáciu môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom smartfónu, v ponuke má aj funkciu časovača či technológiu AirSurround - optimálna cirkulácia vzduchu. Zariadenie má nízku prevádzkovú hlučnosť a praktické kolieska, vďaka ktorým ju môžete jednoducho presúvať.

Základné parametre

 • Energ.trieda (chlad.): A+
 • Celková spotreba: 0,9 kW
 • Energ.trieda (ohrev): A+

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stadler Form Roger Big Black

 • Čistička vzduchu
 • 2x Dual Filter™: HEPA H12 & aktívny uhlíkový filter
 • 2x Textilný predfilter s technológiou Sanitized®
 • LED snímač častíc PM2,5
 • Snímač kvality plynov
 • 5 úrovní výkonu
 • Automatický režim a nočný režim
 • Farebný indikátor kvality ovzdušia
 • Indikátor výmeny filtrov
 • Časovač
 • Dotykový ovládací panel
 • Integrované otočné kolieska
 • Smart Life App
 • Výkon: 4 – 90 W

100 % čistý vzduch 

Postarajte sa o zdravie vaše i vašich blízkych pomocou čističky vzduchu Stadler Form Roger Big Black, ktorá filtruje škodlivé vírusy, baktérie, prach a alergény, vrátane vírusov spôsobujúcich ochorenie COVID-19 v domácnosti alebo aj v práci. Pomocou LED snímača častíc PM2,5 a snímača kvality plynov čistička vzduchu Stadler Form Roger Big Black monitoruje kvalitu ovzdušia. Čistička vzduchu disponuje vysokou rýchlosťou čistenia vzduchu (CADR) 736 m3/hod, vďaka čomu dokáže za krátkych 20 minút vymeniť vzduch v miestnosti o veľkosti až 104 m2.

Dual FilterTM s HEPA H12

Patentovaný Dual FilterTM použitý v čističke vzduchu Stadler Form Roger Big Black kombinuje HEPA H12 filter a filter s aktívnym uhlíkom. Filter zachytáva ultrajemné častice. HEPA H12 filter zachytáva peľ, prach, ale i tie najjemnejšie častice, ako sú nebezpečné vírusy a baktérie, takže sa stáva skvelým pomocníkom pre alergikov. Uhlíková časť filtra odstráňuje nepríjemné pachy, škodlivé plyny a prchavé látky. Inteligentný časovač filtra HEPA RESET vás na prístroji upozorní, kedy je potrebné Dual Filter vymeniť.

Antimikrobiálny predfilter s technológiou Sanitized®

Textilný predfilter nielen odstraňuje najväčšie prachové častice, ale aj dotvára dizajn čističky Stadler Form Roger Big Black. Zároveň chráni Dual Filter™ a predlžuje jeho životnosť. Technológia Sanitized® použitá v predfiltri zabraňuje množeniu baktérií a mikróbov vo vnútri filtra. Textilný predfilter je možné prať v práčke pri 30 stupňoch Celzia na jemnom programe.

Automatický a nočný režim bez vyrušovania

Čistička vzduchu Stadler Form Roger Big Black disponuje 2 režimami čistenia vzduchu. V automatickom režime čistička monitoruje kvalitu ovzdušia a prispôsobí svoj výkon aktuálnemu stavu vzduchu. V nočnom režime sa LED indikátory automaticky vypnú, aby váš spánok nebol rušený svetlom, no neustále čistý. LED indikátory je taktiež možné vypnúť jediným tlačidlom.

Svetelný indikátor znečistenia

Svetelný indikátor vás upozorňuje o aktuálnom znečistení v miestnosti pomocou troch farieb svetelného indikátora (modrá, oranžová, červená). Presnú hodnotu znečistenia si môžete odsledovať v mobilnej aplikácii.

Neviditeľný dotykový panel

Na čističke vzduchu je umiestnený minimalistický dotykový ovládací panel, ktorý je neviditeľný a aktivuje sa, až keď po ňom zľahka prejdete alebo po krátkom stlačení tlačidla zapnutia.

Smart aplikácia

Mobilná aplikácia Smart Life vám napomáha ovládať všetky funkcie čističky a monitorovať aktuálnu kvalitu ovzdušia nech už sa nachádzate kdekoľvek. V aplikácii je možné nastaviť aj funkciu rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel čističky vzduchu pred tými najmenšími. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 58 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Pre veľkosť miestnosti: 104 m2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form
iSmart: Áno
Nočný režim: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 42 cm
Výška: 52 cm
Hĺbka: 34 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB

Funkcie

Časovač: Áno
Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Nie
Regulácia výkonu: Áno
UV svetlo: Nie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Príkon: 90 W

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Pre veľkosť miestnosti: 104 m2
Filter: HEPA filter, Uhlíkový filter, Predfilter
Display: Nie

Ostatné

Kód produktu: R-018

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore