Stadler Form Roger Little White biela

Cena:
289,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart čistička vzduchu Stadler Form Roger Little White vám zabezpečuje dýchanie čistého vzduchu vďaka filtrácii škodlivých vírusov, baktérií, prachu a alergénov, vrátane vírusov spôsobujúcich ochorenie COVID-19 v domácnosti alebo aj v práci. Zariadenie je vybavené automatickým režimom, ktorý môžete ovládať jednoducho pomocou mobilnej aplikácie. Vysoký výkon čističky dokáže vymeniť vzduch za 20 min v miestnosti o veľkosti 33 m2. Dual Filter™ použitý v čističke vzduchu prispôsobuje potreby aj alergikom, pretože odstraňuje zo vzduchu i prach a peľ. Textilný predfilter nielen odstraňuje najväčšie prachové častice, ale aj dotvára dizajn čističky Stadler Form Roger Little White. Čistička vzduchu disponuje snímačom kvality plynov. Inteligentný časovač filtra HEPA RESET vás na prístroji upozorní, kedy je potrebné Dual Filter vymeniť. Dýchajte len 100 % čistý vzduch vďaka čističke vzduchu Stadler Form Roger Little White!

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 H-PURIFIER 700 s 3-stupňovou filtráciou a vzduchovým výkonom až 330 m3/h sa postará o čistý a zdravý vzduch vo vašom interiéri. Navyše je vybavená rozprašovačom na rozptýlenie príjemných vôní alebo probiotík a zvlhčovačom, ktorý pre vás a vašu rodinu vždy zaručuje dokonalý stupeň vlhkosti. Čistička disponuje farebným prstencom na LED displeji, vďaka ktorému môžete neustále kontrolovať stav domáceho vzduchu jediným pohľadom. Vďaka mobilnej aplikácii môžete čističku ovládať na diaľku - nastavovať režimy a prispôsobovať programy. Čistička ponúka niekoľko prevádzkových režimov vrátane režimu spánku. Svojím nadčasovým dizajnom oživí každú miestnosť. Farba: biela.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 52 dB
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno
 • Pre veľkosť miestnosti: 110 m2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stadler Form Roger Little White

 • Čistička vzduchu
 • Dual Filter™: HEPA H12 & aktívny uhlíkový filter
 • Textilný predfilter s technológiou Sanitized®
 • Snímač kvality plynov
 • 5 úrovní výkonu
 • Automatický režim a nočný režim
 • Farebný indikátor kvality ovzdušia
 • Indikátor výmeny filtrov
 • Časovač
 • Dotykový ovládací panel
 • Smart Life App
 • Výkon: 3 – 40 W

100 % čistý vzduch 

Postarajte sa o zdravie vaše i vašich blízkych pomocou čističky vzduchu Stadler Form Roger Little White, ktorá filtruje škodlivé vírusy, baktérie, prach a alergény, vrátane vírusov spôsobujúcich ochorenie COVID-19 v domácnosti alebo aj v práci. Pomocou snímača kvality plynov čistička vzduchu Stadler Form Roger Little White monitoruje kvalitu ovzdušia. Čistička vzduchu disponuje vysokou rýchlosťou čistenia vzduchu (CADR) 231 m3/hod, vďaka čomu dokáže za krátkych 20 minút vymeniť vzduch v miestnosti o veľkosti 33 m2.

Dual FilterTM s HEPA H12

Patentovaný Dual FilterTM použitý v čističke vzduchu Stadler Form Roger Little White kombinuje HEPA H12 filter a filter s aktívnym uhlíkom. Filter zachytáva ultrajemné častice. HEPA H12 filter zachytáva peľ, prach, ale i tie najjemnejšie častice, ako sú nebezpečné vírusy a baktérie, takže sa stáva skvelým pomocníkom pre alergikov. Uhlíková časť filtra odstráňuje nepríjemné pachy, škodlivé plyny a prchavé látky. Inteligentný časovač filtra HEPA RESET vás na prístroji upozorní, kedy je potrebné Dual Filter vymeniť.

Antimikrobiálny predfilter s technológiou Sanitized®

Textilný predfilter nielen odstraňuje najväčšie prachové častice, ale aj dotvára dizajn čističky Stadler Form Roger Little White. Zároveň chráni Dual Filter™ a predlžuje jeho životnosť. Technológia Sanitized® použitá v predfiltri zabraňuje množeniu baktérií a mikróbov vo vnútri filtra. Textilný predfilter je možné prať v práčke pri 30 stupňoch Celzia na jemnom programe.

Automatický a nočný režim bez vyrušovania

Čistička vzduchu Stadler Form Roger Little White disponuje 2 režimami čistenia vzduchu. V automatickom režime čistička monitoruje kvalitu ovzdušia a prispôsobí svoj výkon aktuálnemu stavu vzduchu. V nočnom režime sa LED indikátory automaticky vypnú, aby váš spánok nebol rušený svetlom, no neustále čistý. LED indikátory je taktiež možné vypnúť jediným tlačidlom.

Svetelný indikátor znečistenia

Svetelný indikátor vás upozorňuje o aktuálnom znečistení v miestnosti pomocou troch farieb svetelného indikátora (modrá, oranžová, červená). Presnú hodnotu znečistenia si môžete odsledovať v mobilnej aplikácii.

Neviditeľný dotykový panel

Na čističke vzduchu je umiestnený minimalistický dotykový ovládací panel, ktorý je neviditeľný a aktivuje sa, až keď po ňom zľahka prejdete alebo po krátkom stlačení tlačidla zapnutia.

Smart aplikácia

Mobilná aplikácia Smart Life vám napomáha ovládať všetky funkcie čističky a monitorovať aktuálnu kvalitu ovzdušia nech už sa nachádzate kdekoľvek. V aplikácii je možné nastaviť aj funkciu rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel čističky vzduchu pred tými najmenšími. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 59 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Stadler form
iSmart: Nie
Nočný režim: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 33 cm
Výška: 45 cm
Hĺbka: 17 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 59 dB

Funkcie

Časovač: Áno
Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Nie
Regulácia výkonu: Áno
UV svetlo: Nie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Príkon: 40 W

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Filter: HEPA filter, Uhlíkový filter, Predfilter
Display: Nie

Ostatné

Kód produktu: R-015

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore