Star Wars Battlefront II PS4 hra

Zobraziť

Výpredaj - 71 %

Médium: DVD, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická,


Cena 19,99 €

Zľava 71% z pôvodnej ceny: 69,90 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra EA Games Star Wars Battlefront II je určená pre herné konzoly Sony PlayStation 4. Užite si akčný zážitok zo sveta Hviezdnych vojen v hernej sérii StarWars. Zničte nepriateľov na základni Starkiller pomocou svetelného meča. S ostatnými spoluhráčmi nájdite v bezpečí AT-ST základňu rebelov, skrytú pod nekonečnou stromovou klenbou Yavinu 4. Spojte sily k útoku na obrovský Star Destroyer. Alebo povstaňte ako nový hrdina Iden – elitný vojak imperiálnych špeciálnych jednotiek a v režime pre jedného hráča prežite emotívny príbeh. V režime viac hráčov utekajte s nepriateľmi na veľkom a detailnom spracovaní bojísk napriek všetkými tromi érami StarWars.

Nový príbeh nového hrdinu

V roli elitného vojaka špeciálnych jednotiek, ktorý dokáže rovnako ubližovať na zemi aj vo vesmíre. Prežite nový emotívny príbeh zo sveta StarWars, ktorý sa odohráva v priebehu 30 rokov a ide naprieč StarWars: Návrat Jediho a StarWars: Sila sa prebudí. Množstvo zábavy si užijete v hre ako jednotlivec. Bojujte sami najlepšie ako viete.

Spoločná hra

Spoločne to ide lepšie. Utvorte tím s kamarátom v pohodlí svojho domova a vyskúšajte offline hranie pre 2 hráčov na rozdelnej obrazovke. Získajte odmeny, upravte si vojakov, hrdinov a svoje vylepšenia si vezmite so sebou na online bojisko. Spolu s priateľmi si užijete množstvo zábavy pri multiplayer hre.

Dokonalý hrdina

Staňte sa obávaným protivníkom, vďaka systému vylepšovania postavy s bohatými možnosťami úprav. Upgradujte schopnosti jedinečné pre každého hrdinu, triedu vojakov či letky. Použite k adaptácii a úprave vlastnosti vašej postavy, nech už ide o smrteľné aktívne účinky pôsobiace na nepriateľov, užitočné bonusy statusov alebo taktickú výpomoc, ktorou prekvapíte každého protivníka na bojisku.

Vesmírny boj galaktických rozmerov

Bezkonkurenčná rozmanitosť a rozsah režimov viac hráčov, v ktorých sa stretne 40 užívateľov v roli kultových postáv či autentických vojakov a za doprovodu obrovskej škály pozemskej a vzdušnej technika – bitka sa dostane do celej galaxie. Boj vo vesmíre je prepracovaný v oblasti vylepšeného ovládania, zbraní a množstva úprav. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PlayStation 4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Star Wars Battlefront II PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

11.2.2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené