EA GAMES SW Battlefront II, XONE hra

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Hra EA Games SW Battlefront II je určená pre herné konzoly Xbox One. Užite si akčný zážitok zo sveta Hviezdnych vojen v hernej sérii StarWars. Zničte nepriateľov na základni Staarkiller pomocou svetelného meča. S ostatnými spoluhráčmi nájdite v bezpečí AT-ST základňu rebelov, skrytú pod nekonečnou stromovou klenbou Yavinu 4. Spojte sily k útoku na obrovský Star Destroyer. Alebo povstaňte ako nový hrdina Iden – elitný vojak imperiálnych špeciálnych jednotiek a v režimu pre jedného hráča prežite emotívny príbeh. V režime viac hráčov a utekajte s nepriateľmi na veľkom a detailnom spracovaní bojísk napriek všetkými tromi érami StarWars

Zobraziť celý popis

  • Zľava 71 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Nový príbeh nového hrdinu

V roli elitného vojaka špeciálnych jednotiek, ktorý dokáže rovnako ubližovať na zemi aj vo vesmíre. Prežite nový emotívny príbeh zo sveta StarWars, ktorý sa odohráva v priebehu 30 rokov a ide naprieč StarWars: Návrat Jediho a StarWars: Sila sa prebudí. Množstvo zábavy si užijete v hre ako jednotlivec. Bojujte sami najlepšie ako viete.

Spoločná hra

Spoločne to ide lepšie. Utvorte tím s kamarátom v pohodlí svojho domova a vyskúšajte offline hranie pre 2 hráčov na rozdielnej obrazovke. Získajte odmeny, upravte si vojakov, hrdinov a svoje vylepšenia si vezmite so sebou na online bojisko. Spolu s priateľmi si užijete množstvo zábavy pri multiplayer hre.

Dokonalý hrdina

Staňte sa obávaným protivníkom, vďaka systému vylepšovania postavy s bohatými možnosťami úprav. Upgradujte schopnosti jedinečné pre každého hrdinu, triedu vojakov či letky. Použite k adaptácii a úprave vlastnosti vašej postavy, nech už ide o smrteľné aktívne účinky pôsobiace na nepriateľov, užitočné bonusy statusov alebo taktickú výpomoc, ktorou prekvapíte každého protivníka na bojisku.

Vesmírny boj galaktických rozmerov

Bezkonkurenčná rozmanitosť a rozsah režimov viac hráčov, v ktorých sa stretne 40 užívateľov v roli kultových postáv či autentických vojakov a za doprovodu obrovskej škály pozemskej a vzdušnej technika – bitka sa dostane do celej galaxie. Boj vo vesmíre je prepracovaný v oblasti vylepšeného ovládania, zbraní a množstva úprav. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX352206

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore