Star Wars Jedi: Fallen Order PS4 hra


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická,


Cena 29,99 €

Zľava 50 % z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

0,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Akčná hra Star Wars Jedi: Fallen Order z pohľadu tretej osoby kladie dôraz na rozprávanie príbehu, v ktorom sa pokúsite vy, bývalý žiak radu Jedi, dokončiť svoj výcvik skôr, ako sa Impérium dozvie o pláne na obnovu rádu. Slobodne môžete skúmať prasteré lesy, džungľu aj unikátne biotopy. Pri skúmaní aj pri výcviku vám pomôže bývalý rytier rádu Jedi, pilot a nebojácny droid. Hra s anglickou lokalizáciou je určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4. Dodáva sa na Blu-ray disku.

 

Nový rytier Jedi

Vy ako bývalý žiak rádu rytierov Jedi sa pokúsite dokončiť výcvik skôr ako sa Impérium dozvie o pláne na obnovu tohto spoločenstva. V deji postavenom na rozprávaní príbehu musíte uniknúť pred Impériom, v čom vám pomôže bývalý rytier Jedi, pilot aj odvážny droid. 

Preskúmajte galaxiu

Pralesy, džungľu aj unikátne biotopy môžete preskúmavať úplne bez obmedzení. Objavením nových schopností budete mať viac možností, ako prekonať nebezpečný terén. Dávajte si však pozor, pretože Impérium vám bude neustále v pätách.

Bojový systém

Hra Star Wars Jedi: Fallen Order disponuje prepracovaným bojovým systémom. Budete môcť útočiť, kryť sa aj uhýbať. Po malom tréningu pochopíte drobné detaily boja, ktoré vám pomôžu k tomu, aby ste sa stali jedným z najlepších rytierov Jedi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Star Wars Jedi: Fallen Order PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené