Starbucks® Italian Style Roast by NESPRESSO® 10ks

Popis produktu

Starbucks® Italian Style Roast by NESPRESSO® kapsuly vám dávajú možnosť vychutnávať si ikonickú kávu značky Starbucks® v pohodlí domova, kedykoľvek na ňu dostanete chuť. V každej šálke si môžete vychutnať kávu s plným telom a jemnou chuťou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi NESPRESSO®. Balenie obsahuje 10 kapsúl na prípravu kávy.

Starbucks Italian Style Roast Nespresso

"Ide o typickú tmavo praženú kávu od Starbucks®, vytvorenú odborníkmi tak, aby vynikla sladkosť a intenzívna chuť. Ukazuje precíznosť a zručnosti pražiarni, ktorí vytvorili kávu o niečo tmavšie, než je naša Espresso Roast. Skvelá šálka kávy s výraznou chuťou, ktorú si ponechá aj s cukrom a smotanou.

  • Kávové kapsle STARBUCKS by NESPRESSO®, tmavě pražená káva se sladkými tóny
  • Kávové kapsle kompatibilní s kávovary NESPRESSO®
  • Užijte si STARBUCKS kávu, kterou milujete, aniž byste museli opustit dům
  • Závazek 100% etického původu kávy ve spolupráci s Conservation International"

Najlepšia šálka

Mnoho rokov sústredeného hľadania a odbornosti vyústili v Starbucks® Roast Spectrum. Každé kávové zrno vyžaduje jedinečnú rovnováhu teploty a času, aby dosiahlo unikátnu kombináciu vône, kyslosti, tela a chuti. 

Blonde Roast
Pražené kávy Starbucks® Blonde roast sú ľahšie a jemnejšie, jemne prebúdzajú zmysly a ponúkajú dostupnú a chutnú šálku s miernymi náznakmi ľahko praženej chuti. 

Medium Roast
Príjmenné vyváženie stredne praženej kávy vás ľahko nabudí. Vychutnajte si šálku stredne praženej kávy s vyváženým telom. 

Dark Roast
Tmavo pražená káva s plnším telom a výrazným charakterom sa vyznačuje robustnými príchuťami a charakteristickou esenciou intenzívneho praženia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Nespresso

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Starbucks® Italian Style Roast by NESPRESSO® 10ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené