Stolíky pod TV

Máte záujem o klasické či moderné stolíky pod televízor, ktoré skvelo doplnia váš interiér? Vyberajte z našej ponuky a prichystajte si v obývačke útulné miestečko pre váš (nový) televízor.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 2 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Arkas Domina ED-2103

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Arkas Domina ED-2103

Výpredaj

Šírka: 106 cm, Výška: 30 cm, Hĺbka: 44 cm, Materiál: sklo, Maximálna nosnosť: 80 Kg


49,99 €

Sonorous NEO 290 C (strieborný)

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

SONOROUS NEO 290 C-SLV

Šírka: 90 cm, Výška: 41 cm, Hĺbka: 40 cm, Max. veľkosť TV: 40 ", Maximálna nosnosť: 50 Kg


95,99 €

O kategórii

Ako vybrať správny stolík pod TV

Zvážte veľkosť stolíku. Televízny stolík musí byť vždy väčší ako televízor, hlavne ak vám naň pristane veľká 4K Ultra HD TV. V širších a hlbších stolíkoch, ako sú napríklad stolíky pod TV so šírkou 106-140 cm, zase elegantne skryjete káble. Nezabudnite taktiež na správnu výšku, aby sa vám nestalo, že bude televízor položený príliš nízko. Vyberte kvalitný materiál. V tejto kategórii objavíte nielen drevený, ale aj sklenený stolík pod TV. Mnoho modelov ponúka kombináciu rôznych materiálov. Je už len na vás, ako si stolík pod telku zasadíte do designu svojho interiéru.

Kde televízny stolík postaviť?

Kúpili ste si exkluzívnu QLED TV alebo Ambilight TV a radi by ste sa vyhli otravnému odrazu svetla alebo príliš blízkemu sedeniu pri televízore? Nezabudnite na správne umiestnenie televízneho stolíka.

Televízor nikdy neumiestňujte oproti alebo vedľa okna, práve kvôli nepríjemnému zrkadleniu svetla a slnka. Najlepšie je ho postaviť k oknu kolmo. Výška stolíka by mala odpovedať zhruba výške vašej sedačky. Sadnite si na ňu a na stenu si v úrovni vašich očí nakreslite malý bod.

V tomto bode by po umiestnení televízora na stolík mala ležať presná polovica obrazovky meraná zhora. Na televízor by ste sa tak nemali pozerať ani príliš zhora, ani príliš zdola. držiak na TV. Vyberajte zo sklopných, pevných alebo kĺbových držiakov a užite si sledovanie v maximálnom pohodlí.