Stolné mixéry vákuové

Vákuové stolné mixéry predstavujú novinku na trhu, kde sa pri mixovaní odstráni vzduch z nádoby a tým sa eliminuje strata živín. Nápoj tak získa nielen lepšiu vôňu a chuť, ale zachová si aj viac vitamínov a minerálov.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

strieborná
Farba
0,7 - 1,2 L
Objem
Áno
Pulzný spínač
Lauben
Značka

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Lauben VacuFit Blender VB01

Lauben VacuFit Blender VB01.1

Vakuový stolný mixér, Príkon: 300 W, Počet rýchlostí: 2, Objem: 0,7, Smoothie: Áno, Pulzný spínač: Áno, Vyberateľná miska: Áno, Hmotnosť:…


74,99 €

O kategórii

 

Vákuové stolné mixéry pre zdravšiu prípravu jedál

Premýšľate na čo všetko vákuový mixér využiť a čím sa odlišuje od ostatných stolných mixérov? Otestovali sme to za vás. Pri vákuovom mixovaní sa na začiatku procesu odsaje vzduch, jedlo tak vydrží dlhšie čerstvé a nemení svoju farbu. Najviac je to vidno napríklad na banánoch či avokáde. Všetky cenné látky a chute proste ostanú pod viečkom. Takže vaše smoothie na vás počká čerstvé, ako keby ste si ho práve pripravili. A ráno ušetríte pár drahocenných minút.

 

Vákuové stolné mixéry s funkciou varenia

 

Polievka je základ

 

Predstavte si sviežu a zároveň hustú krémovú polievku bez hrudiek. Zdroj vitamínov, vlákniny, čo vás zasýtia na dlhú dobu. Presne také polievky dokážete vytvoriť pomocou vákuových stolných mixérov.

Rovnako sa môžete pustiť aj do prípravy lahodných omáčok k mäsu alebo na cestoviny, čerstvého pesta či dipov. Budú nielen skvele chutiť, ale budú lákavé i na pohľad.

 

Uľahčenie prípravy príkrmov pre deti

Pre najmenších stravníkov jednoducho pripravíte zdravé a chutné jedlo, kašu či polievku na viac dní. Zjednodušíte si tak prvé zavádzanie príkrmov.

Niektoré typy vákuových stolných mixérov dokážu polievku, omáčku či kašu dokonca celú uvariť. A vy tak nemusíte vyťahovať a umývať ďalší hrniec navyše.

 

Zakonzervujte si letné radosti

 

Vákuové stolné mixéry oceníte určite i v zaváracej sezóne, kedy treba spracovať kvantum ovocia. Jednoducho rozmixujete ovocie na vitamínmi nabité výživy rôznych chutí alebo môžete ovocie nakombinovať. A možno sa vám do výživy podarí prepašovať i nejaké menej obľúbené, zdravé ovocie.

Dali by ste si ovocný džem? To nebude problém, s kúskami ovocia alebo hladké džemy a marmelády vytvoríte rýchlosťou blesku. Bude len na vás či si ich naservírujete na palacinky rovno alebo zavaríte na neskôr.

Čerstvé smoothies i kokteily vytvoríte v priebehu pár minút a vďaka odsatiu vzduchu vydržia dlhšie čerstvé, budú mať krémovejšiu a kompaktnejšiu konzistenciu.

 

Orechové maslá, mlieka a múky

Vákuové stolné mixéry budú vaším spoľahlivým spoločníkom i pri výrobe rastlinných masiel z kešu, arašidov či mandlí. Využijete ich do kaší, ovocných misiek, dozdobenie alebo na varenie a pečenie. Bez problémov s nimi nameliete i múku z orechov, kokosu, ryže, ovsených vločiek atď. Rovnako jednoducho môžete pripraviť i rastlinné mlieka.

 

Drvenie ľadu

 

V letných mesiacoch sa bude hodiť funkcia drvenia ľadu. Domáce nanuky, zmrzliny či koktaily od výmyslu sveta bude zase o krok jednoduchšie. Ak hľadáte hlavne pomocníka na párty, pozrite si i stolné mixéry na ľad.