Strong SRT7502

Cena:
68,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

HDTV satelitný prijímač Strong SRT7502 pre programy vysielané cez satelit s cerifikátom Skylink Ready prinesie do vašej domácnosti skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení, takže si môžete všetky programy naplno vychutnať. Ponúka prenos obrazu cez SCART pre staršie TV aj cez HDMI výstup pre nové TV, pri ktorom sa zachová najlepšia kvalita obrazu. Obsahuje funkciu Fast Scan na inštaláciu kompletného balíka kanálov za niekoľko sekúnd a na udržiavanie aktuálneho zoznamu kanálov. Na prístroji nájdete aj USB vstup, s ktorým môžete prehrávať obsah zo svojich flash alebo externých HDD diskov a využiť možnosť nahrávania sledovaného TV vysielania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Prijímač pre pohodlné sledovanie programov

Full HD satelitný prijímač Strong SRT 7502 so vstavaným licencovaným dekodérom Irdeto a možnosťou nahrávania je určený pre príjem programov satelitného operátora Skylink, ale je možné ho použiť aj pre príjem satelitnej televízie freeSAT, Volná telka/Plustelka. Prístroj umožňuje príjem SD a HD kanálov v normách DVB-S a DVB-S2 s kompresiou MPEG-2 a MPEG-4/H.264 v max. rozlíšení 1920 x 1080p. Prinesie skvelú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení a vy si tak budete môcť vychutnať vaše filmy alebo televízne programy naplno. Jeho zapojenie aj inštalácia je jednoduchá, takže vás nezdrží. S certifikáciou Skylink Ready nemôže chýbať funkcie FastScan, ktorá umožňuje automatické dolaďovanie programov satelitného operátora Skylink, vrátane detekcie domovského transpondéra M7/Skylink.

Pripojenie TV

Prijímač Strong SRT 7502 môžete pripojiť ku každému modernému televízoru pomocou praktického HDMI výstupu, ktorého vstupom sú vybavené všetky súčasné televízory. Jeho najväčšou výhodou je, že pri prenose nedochádza ku strate kvality signálu a jeho rušeniu. Zabudovaný SCART konektor umožní pripojiť aj staršie TV bez HDMI vstupu. Zvukový koaxiálny S/PDIF výstup je možné využiť na pripojenie ku domácemu kinu. Prijímač dokáže prehrať niektoré multimediálne súbory a k dispozícii je tiež funkcia HDMI CEC (súčasné ovládanie prijímača a TV).

USB port

Na prednom paneli sa nachádza aj USB vstup, do ktorého si môžete zapojiť flash alebo externé disky a vychutnať si aj obsah, ktorý máte na nich nahraný. Výhodou je pri tom podpora MP3 a JPEG formátu, takže si môžete vypočuť hudbu a pozrieť fotografie. Poteší aj funkcia nahrávania vysielania na pripojený USB disk a podpora funkce Timeshift. Na prednom paneli sa nachádza iba jedna dvojfarebná dióda, displej tu nie je. Ďalej sú tu tlačidlá pre základnú obsluhu prijímača.

Nahrávanie TV vysielania

Prijímač Strong SRT 7502 umožňuje uložiť do pamäti max. 4000 programov s možnosťou nahrávania bez straty kvality. K dispozícii je až 8 favoritných zoznamov staníc, ktoré si môžete ľubovoľne premenovať. Tu si môžeme programy ľubovoľne presúvať a mazať. Nahrávky sú z licenčných dôvodov z kódovaných programov šifrované a nemožno ich teda prehrávať mimo tento prijímač, napr. na inom prijímači rovnakej značky alebo v PC. U nahrávok z nekódovaných programov však v tomto prijímača žiadne obmedzenie nie je, možno ich prenášať a prehrávať aj v PC. Pripojený disk je možné sformátovať priamo v menu prijímača a to súborovým systémom FAT32 alebo NTFS. Nahrávať môžete iba ten program, na ktorý sa zároveň aj pozeráte. Nahrávanie je možné naprogramovať cez časovač alebo priamo pomocou EPG. Záznam je vo formáte TS a obsahuje aj všetky vysielané zvukové stopy a titulky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
USB port: Áno
Podporované video formáty: H.264
iPVR: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iTyp signálu: DVB-S2
HDMI port: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Strong
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
USB port: Áno
iPVR: Áno
iRozhranie CI: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
HDMI port: Áno
Podpora SCART: Áno
Port RS-232: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 170 mm
Výška: 39 mm
Hmotnosť: 360 g
Hĺbka: 128 mm

Multimedia

Podporované video formáty: H.264

Obsah balenia

Obsah balenia: prijímač, DO, manuál, batérie

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: HD

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Funkcie manažmentu

EPG: Áno

Funkcie

HbbTV: Nie

Ostatné

Kód produktu: SRT7502

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore