Subnautica: Below Zero - PS5 Hra

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Dobrodružná hra Subnautica: Below Zero je určená pre hernú konzolu PlayStation 5. Prináša návrat do obľúbeného sveta 4546B. Nechajte sa uniesť mrazivou mimozemskou planétou, či už v podvodných biómoch, alebo v neľútostných zamrznutých terénoch. Príbeh sa odohráva rok po obľúbenom prvom diele. Vyrábajte si nástroje na prežitie, spravujte si zásoby, porazte divokú zver pri prieskume sveta, pilotujte ponorky, no najmä - prežite. Hra má české titulky.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Záhady planéty 4546B

Na planétu 4546B ste prišli hľadať odpovede a bez odhalenia pravdy a tajomstiev neodídete. Riskujete všetko, aby ste sa na ňu dostali a odkryli jej temné tajomstvo.

Prežitie je kľúčové

Zbierajte a zhromažďujte cenné materiály, vyrábajte si nástroje na prežitie, dávajte si pozor na hlad a smäd, zatiaľ čo bojujete s neľútostnými mrazivými podmienkami a krvilačnou zverou, ktorá vás vidí ako ďalšie chutné sústo. Subnautica: Below Zero prináša dychberúce dobrodružstvo v spojení s dramatickou hrou o prežitie.

Vydajte sa na prieskum

Ponorte sa do jedinečných podvodných či mrazivých terénnych biómov. Tie poskytnú okrem vzácnych a kľúčových materiálov aj odpovede, ktoré tak urputne hľadáte.

Postavte si vlastný tábor

Pomocou zbierania surovín a materiálov si môžete vytvoriť vlastný domov na nehostinnej planéte 4546B. Práve vaše základne budú neoddeliteľnou súčasťou vášho prežitia a zároveň vás ochránia nielen pred neľútostnou divočinou, ale aj pred nebezpečným prostredím.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 5
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Namco/band
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 5
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne
PlayLink: Ne
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: 3391892015201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore