Super Mario Maker 2

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Super Mario Maker 2 prichádza exkluzívne na hernú konzolu Nintendo Switch. Pustite uzdu svojej fantázie a vytvárajte nové a netradičné úrovne, teraz s väčším výberom objektov a pomocou mnohých rozličných nástrojov. Na výber budete mať veľa nových nástrah a prvkov, budete môcť vytvárať pohyblivé cesty, šmýkačky a pokojne budete môcť vytvoriť vodný svet v oblakoch alebo sa preletieť v lietajúcom hrnci. Svoje úrovne potom budete môcť testovať a upravovať podľa potrieb, aby ste ich mohli pohodlne prejsť.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %
Popis produktu

Vytvárajte nové úrovne a zdieľajte ich

Super Mario Maker 2 prichádza s množstvom možností, ktoré vám umožní vytvárať úplne nové úrovne. Ich obtiažnosť a prevedenie bude úplne vo vašej réžii. V tejto verzii nájdete nepreberné množstvo nových prvkov a nástrah. Svoje úrovne budete môcť testovať a po dokončení ich zdieľať s ostatnými hráčmi. Pri tvorbe budete tiež môcť využiť kooperačný režim a vytvárať nové úrovne spolu so svojím kamarátom.

Postavte zámok

V hre Super Mario Maker 2 je ukrytý tiež príbeh, v ktorom budete pomáhať princeznej znovu postaviť jej zámok. K tomu budete potrebovať zbierať mince v rozličných a zaujímavých úrovniach, ktoré vás prekvapia vždy niečím novým.

Pôvodný i moderný štýl

Svoje úrovne budete môcť vytvárať v úplne pôvodnom grafickom spracovaní v štýle Super Mario Bros., ďalej potom v štýle Super Mario Bros. 3 a Super Mario World. Môžete tak vyskúšať všetky štýly s pôvodnými prvkami a zvuky, ktoré dobre poznáte a pridať si úplne nové. Ak preferujete moderné spracovanie tak aj vám hra ponúkne štýlovú a modernú grafiku s množstvom nových zvukov a prvkov. Výsledok je tak iba na vás.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hĺbka: 11 mm

Ďalšie parametre

Handheld mód: Ano

Ostatné

Kód produktu: NSS669

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore