SXT Gekko V2

Cena:
1 822,00 €

Pôvodná cena 2 495,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 36,44 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

E-skúter SXT Gekko V2 prináša rýchlu a plynulú jazdu. Skúter ponúka dojazd až 70 kilometrov na jedno nabitie. Dosahuje maximálnu rýchlosť 45 Km/hod. Kvalitná batéria s kapacitou 23 Ah dosahuje životnosť približne 800 – 1 000 nabíjacích cyklov. Pohodlie zaistí hydraulické odpruženie a kvalitný brzdový systém. Hmotnosť skútra je 98 Kg. Skúter vydrží záťaž až 150 Kg. K prevádzke skútra je potrebné prihlásenie na dopravnom inšpektoráte, kontrola originality, zákonné poistenie, registrácia na obvodnom úrade (odbore dopravy) a na riadenie je potrebné mať aj vodičské oprávnenie skupiny AM.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 27 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

E-skúter SXT Z3 vyniká úspornou prevádzkou a moderným prevedením. Skúter je vybavený kvalitným motorom, ktorého výkon dosahuje 2 kW. Dosiahne tak rýchlosť až 45 Km/hod. Batéria skútra má kapacitu 26 Ah a môžete ju dobiť už za 6 hodín na 100% a so špeciálnou rýchlonabíjačkou na 80% dokonca len za 2 hodiny. LCD displej zabezpečí prehľadné zobrazenie informácií a je tiež vybavený digitálnym tachometrom. Skúter tiež podporuje technológiu ABS. Nosnosť skútra je až 200 Kg čo umožňuje bezpečnú jazdu s dvomi osobami či pribalenou batožinou. K prevádzke skútra je potrebné prihlásenie na dopravnom inšpektoráte, kontrola originality, zákonné poistenie, registrácia na obvodnom úrade (odbore dopravy) a na riadenie je potrebné mať aj vodičské oprávnenie skupiny AM.

Základné parametre

 • Kapacita batérie: 26 Ah
 • Max. rýchlosť: 45 km/hod.
 • Dojazd: 120 km

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Sloboda pohybu

Slobodu pohybu si užijete s elektrickým skútrom SXT Gekko V2, ktorý prináša rýchluplynulú jazdu, tichý chodlacnú prevádzku. Skúter ponúka dojazd až 70 kilometrov na jedno nabitie. Je tak ideálny na jazdenie po meste v pracovné dni či víkendové výlety. Skúter dosahuje maximálnu rýchlosť 45 Km/hod.

Prenosná batéria

Po vybití skúter jednoducho nabijete pomocou obyčajnej elektrickej zásuvky za 3 – 6 hodín. Kvalitná batéria s kapacitou 23 Ah dosahuje životnosť približne 800 – 1 000 nabíjacích cyklov. Batériu môžete ľahko vybrať a nabíjať doma, alebo ju uskladniť počas zimy.

Úložný priestor

Skúter je vybavený uzamykateľným úložným priestorom pod sedadlami, kde si môžete odložiť napríklad nabíjaciu kabeláž. Skúter vydrží záťaž až 150 Kg. Dokáže teda prevážať aj dve osoby naraz. Pohodlie zaistí hydraulické odpruženie a kvalitný brzdový systém. Hmotnosť skútra je 98 Kg.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Kapacita batérie: 23 Ah
Max. rýchlosť: 45 km/hod.
Dojazd: 70 km
Batéria: 60 V
Výkon motora: 1200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sxt
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 150 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 45 km/hod.
Dojazd: 70 km
Výkon motora: 1200 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 66 cm
Výška: 105 cm
Hĺbka: 170 cm
Hmotnosť: 98 Kg

Batérie

Doba nabíjania: 2,5 hod.
Kapacita batérie: 23 Ah
Batéria: 60 V

Ostatné

Kód produktu: ESCSXTGEK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore