Synology DiskStation DS118

Zobraziť


Frekvencia procesora: 1.4 GHz, Počet pozícií pre disk: 1, Počet diskov: 1, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Typická spotreba: 9.44 W,


Cena 179,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonné univerzálne úložisko SYNOLOGY DS118 v čiernej farbe vám prostredníctvom jednej vyčlenenej 3,5“ (2,5“) šachty s maximálnou kapacitou vloženého disku 12 TB poskytne priestor na zálohovanie a prenos dát. Je vybavené 4-jadrovým čipom spojeným s 1 GB pamäťou typu DDR4. Vyniká vysokými rýchlosťami prenosu dát a to 113 MB/s pri sekvenčnom čítaní a 112 MB/s pri zápise. Prítomné rozhrania 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0 zaistia široké možnosti konektivity. Milovníkov audiovizuálnej zábavy poteší hardvérový video prevodník 10-bitové H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1. Operačným systémom je DiskStation Manager.

Vysoký výkon v kompaktnom tele

4-jadrový čip CPU spolu s 1 GB pamäťou typu DDR4, ktorým bolo zariadenia vybavené, je zárukou bezproblémového chodu a stability prevádzky zariadenia i pri náročnejších úlohách. Úložisko vám ponúkne vysoké rýchlosti prenosu dát a to 113 MB/s pri sekvenčnom čítaní a 112 MB/s pri zápise, čo oceníte tak pri domácom ako i pracovnom využití. Pomocou prítomných rozhraní 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0 skopírujete súbory s extrémnou rýchlosťou.

Jednoduchá správa súborov

Rozšírené možnosti správy a zdieľania súborov vám poskytne nástroj File Station, ktorý vám uľahčí prácu a zvýši produktivitu. Disponuje nástrojmi pre filtrovanie, čo umožní prehľadnú a jednoduchú organizáciu, zálohovanie a zdieľanie súborov pomocou jediného odkazu. Z protokolov podporuje FTP, AFP, NFS, WebDAV a SMB, pričom je plne kompatibilný s ľubovoľným prostredím. Prenášajte prostredníctvom Synology DiskStation DS118 hudbu, fotografie a videá na DLNA kompatibilné zariadenia, ako sú napríklad herné konzoly či DLNA televízory a to bez nutnosti predchádzajúceho nastavenia.

Multimediálny server 4K

Zariadenia vám umožní zásluhou možnosti prekódovania videa vo formáte 10-bit 4K H.265 prevod a prehrávanie 4K súborov i na počítačoch a mobilných zariadeniach, ktoré tento formát nepodporujú. Tak získate prístup k vášmu obľúbenému multimediálnemu obsahu kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka širokej škále mobilných aplikácií budete mať všetky dáta uložené na vašom NAS zariadení Synology DiskStation DS118 vždy sprístupnené a k dispozícii.

Služba Cloud Station Backup 

Technológia prírastkového zálohovania v reálnom čase umožní dáta uložené v počítači okamžite zálohovať do zariadenia pri minimálnom využití systémových prostriedkov. Služba rozdelí čerstvo zmenenú časť na menšie časti, čím v porovnaní s bežnými postupmi výrazne obmedzí využitie zdrojov systému. V prípade objemných dát tak predchádza stratám spôsobeným počas neočakávaného prerušenia v priebehu cyklu zálohovania.

Služba Cloud Station Suite

Sada Cloud Station Suite zabezpečí automatickú synchronizáciu všetkých zmien, ktoré sa vykonali v súboroch do ďalších zariadení, napríklad do počítačov a mobilných zariadení. Zároveň vďaka zachovaniu viacerých verzií dát umožní obnoviť súbory z predchádzajúceho časového bodu. K dispozícii je tiež možnosť selektívnej synchronizácie na základe formátu a veľkosti súboru. Všetky úpravy vykonané v režime offline sa po opätovnom pripojení k internetu automaticky synchronizujú, takže sa vyhnete možným stratám.

Funkcia QuickConnect

Vďaka funkcii QuickConnect získate jednoduchý prístup k multimediálnym či pracovným súborom bez komplikovaných nastavení. Intuitívny nástroj umožní pripojenie prostredníctvom ľahko prispôsobiteľných adries, zásluhou čoho sa k dátam dostanete na ľubovoľnom počítači, alebo mobilnom zariadení rýchlo a bez problémov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 1.4 GHz
Počet pozícií pre disk 1
Počet diskov 1
Veľkosť disku 3.5 Palec
Typická spotreba 9.44 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Synology DiskStation DS118

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zuzana

15. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené