Synology DS119j DiskStation

Cena:
119,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Dátové úložisko Synology DS119j nájde svoje využitie rovnako u Vás doma, ale i v práci. Plynulý chod a bezproblémovú prevádzku zabezpečuje procesor Marvell A3720 dual-core s frekvenciou 800 MHz a operačná pamäť RAM o veľkosti 256 MB. Maximálna prenosová rýchlosť je 6 Gb/s SATA to Gigabit Etherhnet (1,000 Mbit/s). Priestorové úložisko činí 8 TB miesta. Prostredníctvom neho jednoducho a komfortne zálohujete všetky svoje dokumenty, sledujete live prenosy alebo zabezpečíte cloud pre zdielanie medzi vybranými osobami. Vaše sympatie si získa aj prijateľnou cenou a elegantným prevedením.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Univerzálnosť

Kompaktným prevedením a jednoduchým operačným systémom je vhodný pre súkromné i pracovné účely. Svoje dôležité i menej dôležité dokumenty si budete môcť zálohovať rýchlo, jednoducho a pohodlne. Rovnako umožňuje sledovať živé prenosy z kamier alebo vytvoriť osobný cloud pre zdielanie súborov s Vašimi najbližšími. 

Zálohovanie rôznymi spôsobmi

Či už používate Mac alebo Windows, kompatibilný je v obidvoch prípadoch. Synology DiskStation DS119j predstavuje ideálne miesto pre úschovu Vašich dát. Užívatelia Mac môžu navyše využívať aj aplikáciu Apple® Time Machine. Konečné miesto pre úschovu konkrétneho súboru nemusí byť výlučne pevný disk. Súbory možno uložiť rovno na pripojené zariadenia USB alebo verejné cloud služby ako napríklad Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud.

QuickConnect

Prostredníctvom tohto pokročilého systému je nastavenie DDNS mimoriadne jednoduché. DS119j tak zabezpečuje najpraktickejšie využitie všetkých služieb. Nemusíte sa tak zaoberať komplikovaným nastavením routera a presmerovaním portov, vďaka čomu budú súbory okamžite dostupné z ktoréhokoľvek počítača, notebooku alebo mobilného zariadenia.  

Všetko na poriadku

Pomocou jednoduchého rozhrania a balíčkom Synology – Photo Station, Audio Station a Video Station – budú Vaše zbierky fotografií, hudby a videa efektívne zorganizované. Bez akýchkoľvek problémov si tak vytvoríte centrum zábavy. Akýchkoľvek poplatkov za mesačné používanie sa nemusíte obávať. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 0,8 GHz
Počet diskov: 1
Veľkosť disku: 3.5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Synology
Počet diskov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 71 mm
Výška: 166 mm
Hĺbka: 224 cm
Hmotnosť: 0,7 Kg

Procesor

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 0,8 GHz
Verzia procesora: Armada 3700 88F3720

Konektivita

iPočet USB 2.0 portov: 2

Dátové úložisko

Rozhranie disku: SATA
Veľkosť disku: 3.5

Energetické údaje

Max.spotreba: 10,04 W
Stand-by spotreba(pohot.): 5,01 W

Ostatné

Kód produktu: DS119J

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore