Synology DiskStation DS218play


Frekvencia procesora: 1.4 GHz, Počet pozícií pre disk: 2, Počet diskov: 2, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Podporovaný RAID: RAID 0, RAID 1, Typická spotreba: 16.79 W,


Cena 229,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Univerzálne dátové úložisko SYNOLOGY DS218play v čiernej farbe s dvomi šachtami pre 3.5"/2.5"disk je ideálne zariadenie pre spoľahlivé zálohovanie a zdieľanie súborov. Disponuje štvorjadrovým čipom spojeným s 1 GB DDR4 pamäťou. Maximálna kapacita diskov vložených do NAS jednotky môže činiť až 2 x 12 TB. Milovníkov audiovizuálnej zábavy poteší hardvérový video prevodník 10-bitové H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1 s maximálny rozlíšením 4K (4096x2160 bodov). Konektivitu a pripojenie zariadení zabezpečia rozhrania 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0. Užívateľské rozhranie zabezpečí operačný systém DiskStation Manager disponujúci širokým radom aplikácií a nástrojov pre zvýšenie produktivity.

Vysoký výkon

Univerzálne úložisko SYNOLOGY DS218play disponuje 4 – jadrovým procesorom CPU Realtek RTD1296 (64-bit) s taktovacou frekvenciou 1,4 GHz so systémom hardvérového šifrovania a 1 GB pamäťou typu DDR4, čo zaistí stabilnú a bezproblémovú prevádzku. Ponúkne vám tak vysoké rýchlosti pri šifrovanom sekvenčnom čítaní a zápise až 112 MB/s. Zariadenie je vybavené dvomi šachtami pre 3,5“ alebo 2,5“ disky a poskytne maximálnu diskovú kapacitu 2 x 12 TB.

Vychutnajte si 4K videá i na cestách

Vďaka systému hardvérového prekódovania systém podporuje prekódovanie rozlíšenia 4K (Ultra HD) a to prostredníctvom služieb Video Station a DS video. V jednom kanále s 10-bitovým kodekom H.265 umožní prevod v reálnom čase na nižšie rozlíšenie, takže vaše videá budete môcť sledovať na televízore, či mobilnom zariadení, ktoré rozlíšenie 4K nepodporuje. Tak si ich vychutnáte aj na cestách a to bez akéhokoľvek obmedzenia.

Prístup k multimédiám kdekoľvek a kedykoľvek

S dômyselne navrhnutými aplikáciami Synology získate na mobilnom zariadení bezpečný prístup k vašim dátam bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Služba Video Station poskytne jednoduchú správu filmov, videí a televíznych relácií a ich prenos do iných zariadení. Efektívnu organizáciu a zdielanie fotografií umožní služba Photo Station. Osobné hudobné centrum Audio Station inteligentne zoradí vaše hudobné súbory a zaistí ich bezproblémový prenos, pričom podporuje taktiež bezstratové formáty.

Služba Cloud Station Backup

Technológia prírastkového zálohovania v reálnom čase umožní dáta uložené v počítači okamžite zálohovať do zariadenia pri minimálnom využití systémových prostriedkov. Služba rozdelí čerstvo zmenenú časť na menšie časti, čím v porovnaní s bežnými postupmi výrazne obmedzí využitie zdrojov systému. V prípade objemných dát tak predchádza stratám spôsobeným počas neočakávaného prerušenia v priebehu cyklu zálohovania.

Služba Cloud Station Suite

Sada Cloud Station Suite zabezpečí automatickú synchronizáciu všetkých zmien, ktoré sa vykonali v súboroch do ďalších zariadení, napríklad do počítačov a mobilných zariadení. Zároveň vďaka zachovaniu viacerých verzií dát umožní obnoviť súbory z predchádzajúceho časového bodu. K dispozícii je tiež možnosť selektívnej synchronizácie na základe formátu a veľkosti súboru. Všetky úpravy vykonané v režime offline sa po opätovnom pripojení k internetu automaticky synchronizujú, takže sa vyhnete možným stratám.

Funkcia QuickConnect

Vďaka funkcii QuickConnect získate jednoduchý prístup k multimediálnym či pracovným súborom bez komplikovaných nastavení. Intuitívny nástroj umožní pripojenie prostredníctvom ľahko prispôsobiteľných adries, zásluhou čoho sa k dátam dostanete na ľubovoľnom počítači, alebo mobilnom zariadení rýchlo a bez problémov.

Prevedenie prívetivé k životnému prostrediu

Kompaktné telo úložiska SYNOLOGY DS218play sa vyznačuje pevnou konštrukciou čiernej farby, ktorá zaistí nízku spotrebu energie - 5,16 W v režimu spánku HDD a 16,79 W pri prístupe. O stave vás oboznámia 4 svetelné indikátory, ktoré sa spolu s tlačidlo a kontrolkou napájania nachádzajú na čelnej strane zariadenia. Vzadu sa nachádza ventilátor zabezpečujúci optimálnu teplotu pri prevádzke a rozhrania 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0, ktoré zaistia široké možnosti konektivity. Na zariadení sa nachádza taktiež slot pre bezpečnostný kábel Kingston.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 1.4 GHz
Počet pozícií pre disk 2
Počet diskov 2
Veľkosť disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1
Typická spotreba 16.79 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Synology DiskStation DS218play

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené