Synology DS420+ čierne

Cena:
522,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,44 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Výkonné NAS dátové úložisko Synology DS420+ je vybavené 64-bit 2-jadrovým procesorom Intel Celeron J4025 s maximálnou frekvenciou 2,9GHz a 4 vstavanými slotmi pre pevné disky M.2 NVMe 2280 SSD; 2,5" SATA HDD; 2,5" SATA SSD a 3,5" SATA HDD. S procesorom úzko spolupracuje 2GB systémová pamäť typu DDR4 SDRAM, rozšíriteľná na 6GB. Externé pripojenie zahŕňa 2x USB 3.0 porty. Sieťové pripojenie je zabezpečené rozhraním RJ-45. Chladenie pri náročných úkonoch zvládne vysokorýchlostný režim 2 tichých ventilátorov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Dátové úložisko Synology DS420+

Bezpečnosť a dostupnosť dát je pre zariadenie spoločnosti Synology prioritou. S priestorom na 4 pevné disky dosiahne úložisko kapacitu až 64 TB, ktorú viete využiť uskladnenie firemných záležitostí aj multimédií. Synology DS420+ je vybavený miestom na 3,5" SATA HDD; 2,5" SATA HDD; 2,5" SATA SSD a M.2 2280 NVMe SSD disky. Periférie pripojíte prostrednítcvom dvojice USB 3.0 portov. Podstatou systému je 2-jadrový procesor Intel Celeron J4025, ktorého základná frekvencia 2,0 GHz môže dosiahnuť hodnotu 2,9 GHz

Bezpečný prístup

Zhromaždite všetky potrebné dáta a informácie na jednom mieste, no prístup k nim získajte z rozličných miest. Služba Synology Drive funguje na princípe synchronizácie súborov medzi platformami, z ktorých nemôžeme vynechať operačné systémy Windows, MacOS, Linux, Android a iOS.

Multimédiá na jednom mieste

O zatriedenie a správu vašich kinových trhákov sa postará služba Video Station, vďaka ktorej ich môžete zdielať naprieč zariadeniami ako počítač, multimediálny prehrávač alebo smartfón. Okrem filmov však môžete zbierať kvalitnú hudbu. Funkcia Audio Station bude vašim verným spoločníkom. Hudbu zorganizujete a v spolupráci s Google Cast môžete aj streamovať. Funkcia Moments zhromaždí každú fotografiu, ktorá by vám veľmi chýbala. Zariadenia pracuje so snímkami s využitím umelej inteligencie. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 2 GHz
Počet pozícií pre disk: 4
Typická spotreba: 28,3 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Synology

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 199 mm
Výška: 166 mm
Hĺbka: 223 cm
Hmotnosť: 2,18 Kg

Procesor

Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 2 GHz
Verzia procesora: J4025

Konektivita

iPočet USB 3.0 portov: 2
LAN: 2

Dátové úložisko

Rozhranie disku: SATA
Počet pozícií pre disk: 4

Energetické údaje

Typická spotreba: 28,3 W
Stand-by spotreba(pohot.): 8,45 W

Ostatné

Kód produktu: DS420+

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore