Synology DS718+

Cena:
479,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,58 €

POPIS PRODUKTU

Synology DS718+ predstavuje vysoko výkonné NAS úložisko, ktoré zvládne intenzívnu pracovnú záťaž. O rýchly chod zariadenia sa postará 4-jadrový procesor s najvyššou frekvenciou 2,3 GHz a systémové hardvérové šifrovanie AES-IN. Systémovú pamäť tvorí 2GB. Zaistí priestor pre 2 pevné disky. K dispozícii ponúka škálovateľnosť, ktorá rozšíri zariadenie až na 7 diskov pomocou jednotky Synology SX517. Vo výbave má synchronizáciu v reálnom čase, súborový systém Btrfs, File Station pre správu, aplikáciu Office a multimediálny server 4K.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame
Popis produktu

Btrfs: Efektivita úložiska

Súborový systém BTRFS predstavuje pokročilú technológiou úložiska, ktoré spĺňa potreby správy pre veľké moderné podniky. Flexibilný systém zdieľania zložiek a kvót pre užívateľov sa postará o komplexné riadenie kvót pri všetkých účtoch a zdieľaných zložiek. Aplikácia Snapshot Replication zaistí plánovanú ochranu dát. Obnovenie dát na úrovni s úrovni alebo zložky urýchľuje obnovenie dát pre flexibilitu. Automatické samočinné opravy súborov obnovujú poškodené súbory bez zásahu užívateľa.

Správa a zdieľanie súborov

File Station predstavuje rýchly a bezpečný nástroj pre správu na bázi webu, ktorá umožní jednoduchú prácu prostredníctvom preťahovania, bez nutnosti uskutočniť zložité nastavenia na počítači. Nástroje pre rozšírené hľadanie a filtrovanie sa postarajú o jednoduchú organizáciu a zdieľanie súborov pomocou jediného odkazu. Podporuje protokoly SMB, FTP, AFTP, NFS. WebDAV a je kompatibilný s ľubovoľným prostredím.

Synchronizácia súborov

Sada Cloud Station Suite zaistí synchronizáciu dát v reálnom čase na všetkých vašich zariadeniach a ďalších zariadeniach Synology NAS. Funkcia Interlliversioning zachová všetky dôležité verzie súborov a zabezpečuje tak lepšie využitie priestoru úložiska. Majte všetky vaše dáta synchronizované na rozličných zariadeniach ako je server, ShareSync, disk a DS cloudové úložisko.

Spolupráca v reálnom čase

Aplikácia Office je balíček určený pre spoluprácu, ktorý v sebe spája pohodlie a užitočnosť verejných cloudov s ochranou dát a zabezpečením súkromných cloudov. Postará sa o pohodlnú spoluprácu na dokumentoch a tabuľkových v chránenom prostredí. Zariadenie prostredníctvom služby Video Station a aplikácie DS video podporuje prekódovanie formátu 4K H264./H.265 online, čo následne umožní prevod a prehrávanie videí 4K na ďalších počítačoch, telefónoch a prehrávačoch s podporou tohto rozlíšenia.

Systém Synology DSM:

  • Surveillance Station – Kompletné riešenie sledovanie umožňujúce záznam, monitorovanie a správu.
  • Zálohovanie stolného počítača – Zjednodušené riešenie zálohy pre počítače Mac a PC a pre mobilné zariadenia.
  • HyperBackup – Uchovajte viac verzií záloh s prírastkovým zálohovaním na úrovni bloku a deduplikacii medzi verziami.
  • Užívateľské rozhranie systému DSM – Oceňovaný operačný systém s intuitívnym užívateľským rozhraním a výkonnými funkciami.
  • Zabezpečenie – Komplexné vstavané a neustále aktualizované  bezpečnostné nástroje určené ku zvládnutiu možných hrozieb a ochrany zariadení.
  • Všestranný server – Ušetrite ďalšie investície integráciou rozličných sieťových služieb, webových či poštovných služieb a aplikácii pre správu do zariadenia NAS.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 1,5 GHz
Počet pozícií pre disk: 2
Veľkosť disku: 3.5
Podporovaný RAID: RAID 10, RAID 5, RAID 6, RAID 1, RAID 0
Typická spotreba: 20,1 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Synology
Podporovaný RAID: RAID 10, RAID 5, RAID 6, RAID 1, RAID 0

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 104 mm
Výška: 157 mm
Hĺbka: 232 cm
Hmotnosť: 1,74 Kg

Procesor

Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 1,5 GHz
Verzia procesora: J3455

Konektivita

iPočet USB 3.0 portov: 3
eSATA: 1

Dátové úložisko

Rozhranie disku: SATA
Počet pozícií pre disk: 2
Veľkosť disku: 3.5

Energetické údaje

Typická spotreba: 20,1 W
Stand-by spotreba(pohot.): 9,1 W

Ostatné

Kód produktu: DS718+

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore