Synology DS718+

  • Odporúčame
  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Frekvencia procesora: 1.5 GHz, Počet USB 3.0 portov: 3, Rozhranie disku: SATA, Počet pozícií pre disk: 2, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Podporovaný RAID: RAID 0, RAID 1, RAID 6, RAID 5, RAID 10, eSATA: 1, Názov procesoru: Intel Celeron J3455, Kapacita: 20 TB, Podporovaný formát disku: 3,5 palca Viac info


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Synology DS718+ predstavuje vysoko výkonné NAS úložisko, ktoré zvládne intenzívnu pracovnú záťaž. O rýchly chod zariadenia sa postará 4-jadrový procesor s najvyššou frekvenciou 2,3 GHz a systémové hardvérové šifrovanie AES-IN. Systémovú pamäť tvorí 2GB. Zaistí priestor pre 2 pevné disky. K dispozícii ponúka škálovateľnosť, ktorá rozšíri zariadenie až na 7 diskov pomocou jednotky Synology SX517. Vo výbave má synchronizáciu v reálnom čase, súborový systém Btrfs, File Station pre správu, aplikáciu Office a multimediálny server 4K.

Btrfs: Efektivita úložiska

Súborový systém BTRFS predstavuje pokročilú technológiou úložiska, ktoré spĺňa potreby správy pre veľké moderné podniky. Flexibilný systém zdieľania zložiek a kvót pre užívateľov sa postará o komplexné riadenie kvót pri všetkých účtoch a zdieľaných zložiek. Aplikácia Snapshot Replication zaistí plánovanú ochranu dát. Obnovenie dát na úrovni s úrovni alebo zložky urýchľuje obnovenie dát pre flexibilitu. Automatické samočinné opravy súborov obnovujú poškodené súbory bez zásahu užívateľa.

Správa a zdieľanie súborov

File Station predstavuje rýchly a bezpečný nástroj pre správu na bázi webu, ktorá umožní jednoduchú prácu prostredníctvom preťahovania, bez nutnosti uskutočniť zložité nastavenia na počítači. Nástroje pre rozšírené hľadanie a filtrovanie sa postarajú o jednoduchú organizáciu a zdieľanie súborov pomocou jediného odkazu. Podporuje protokoly SMB, FTP, AFTP, NFS. WebDAV a je kompatibilný s ľubovoľným prostredím.

Synchronizácia súborov

Sada Cloud Station Suite zaistí synchronizáciu dát v reálnom čase na všetkých vašich zariadeniach a ďalších zariadeniach Synology NAS. Funkcia Interlliversioning zachová všetky dôležité verzie súborov a zabezpečuje tak lepšie využitie priestoru úložiska. Majte všetky vaše dáta synchronizované na rozličných zariadeniach ako je server, ShareSync, disk a DS cloudové úložisko.

Spolupráca v reálnom čase

Aplikácia Office je balíček určený pre spoluprácu, ktorý v sebe spája pohodlie a užitočnosť verejných cloudov s ochranou dát a zabezpečením súkromných cloudov. Postará sa o pohodlnú spoluprácu na dokumentoch a tabuľkových v chránenom prostredí. Zariadenie prostredníctvom služby Video Station a aplikácie DS video podporuje prekódovanie formátu 4K H264./H.265 online, čo následne umožní prevod a prehrávanie videí 4K na ďalších počítačoch, telefónoch a prehrávačoch s podporou tohto rozlíšenia.

Systém Synology DSM:

  • Surveillance Station – Kompletné riešenie sledovanie umožňujúce záznam, monitorovanie a správu.
  • Zálohovanie stolného počítača – Zjednodušené riešenie zálohy pre počítače Mac a PC a pre mobilné zariadenia.
  • HyperBackup – Uchovajte viac verzií záloh s prírastkovým zálohovaním na úrovni bloku a deduplikacii medzi verziami.
  • Užívateľské rozhranie systému DSM – Oceňovaný operačný systém s intuitívnym užívateľským rozhraním a výkonnými funkciami.
  • Zabezpečenie – Komplexné vstavané a neustále aktualizované  bezpečnostné nástroje určené ku zvládnutiu možných hrozieb a ochrany zariadení.
  • Všestranný server – Ušetrite ďalšie investície integráciou rozličných sieťových služieb, webových či poštovných služieb a aplikácii pre správu do zariadenia NAS.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 1.5 GHz
Počet USB 3.0 portov 3
Rozhranie disku SATA
Počet pozícií pre disk 2
Veľkosť disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1, RAID 6, RAID 5, RAID 10
eSATA 1
Názov procesoru Intel Celeron J3455
Kapacita 20 TB
Podporovaný formát disku 3,5 palca

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Synology DS718+

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené