Synology MR2200ac

Cena:
135,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,70 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi router Synology MR2200ac v klasickom čiernom vyhotovení pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme. Podporuje štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a šifrovanie WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE). Je vybavený rozhraniami Gigabit LAN, Gigabit WLAN a USB 3.0. Smerovač v spolupráci s ďalšími kompatibilnými zariadeniami dokáže vytvoriť jednotnú mesh sieť, ktorej správu uľahčí služba Wi-Fi Connect. V službe Safe Access vytvoríte profil pre každého používateľa, pre všetky budúce zariadenia, pre IoT zariadenia aj profil pre hosťovskú sieť.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

Wi-Fi sieť pre celú domácnosť

Wi-Fi router Synology MR2200ac spolupracujúci s ďalšími kompatibilnými zariadeniami dokáže vytvoriť mesh sieť, ktorá poskytne spoľahlivé bezdrôtové pripojenie. S konfiguráciou siete vám pomôže služba Wi-Fi Connect. Zariadenie pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme a na vzájomnú komunikáciu medzi ďalšími smerovačmi v sieti využíva samostatné 5 GHz pásmo, aby bola zabezpečená najlepšia dátová priepustnosť pre všetky zariadenia. Router podporuje štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac.

Bezpečný online svet pre vaše deti

Pomocou služby Safe Access môžete upraviť pravidlá pre každé dieťa bez toho, aby ste museli riešiť nastavenie rodičovskej kontroly na všetkých ich zariadeniach. V prehľadnom menu každému užívateľovi vytvoríte profil, v ktorom budete spravovať všetky zariadenia súčasne. Tiež tu môžete vytvoriť jeden profil pre všetky budúce zariadenia, jeden profil pre hosťovskú sieť a jeden profil pre IoT zariadenia. Nechýba možnosť nastavenia časových obmedzení ani možnosť zablokovania stránok s nevhodným obsahom.

Ochrana pripojených zariadení

Okrem samotných užívateľov je potrebné chrániť aj pripojené zariadenia. Zariadenie má niekoľko vrstiev ochrany, pomocou ktorých chráni vašu sieť pred každodennými útokmi. O zabezpečený bezdrôtový prenos dát sa stará šifrovanie WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Frekvencia: 5 GHz
LAN: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Synology
Frekvencia: 5 GHz
Počet antén: 2
Šifrovanie: Mix WPA2/WPA
Funkcie routra: MIMO

Konektivita

Počet USB portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 1
WAN: 1
DLNA: Áno
WiFi-Band: Áno
VPN server: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 199 mm
Výška: 154 mm
Dĺžka: 65 mm
Hmotnosť: 450 g

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Mesh systém
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 400 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1733 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatné

Kód produktu: MR2200AC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore