Synology RT2600ac

Cena:
231,00 €

Pôvodná cena 249,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,62 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi router Synology RT2600ac pracuje v 2,4 GHz aj v 5 GHz pásme. Podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a šifrovanie WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE). Je vybavený 4 externými anténami s technológiami MU-MIMO a Beamforming, čítačkou pamäťových kariet a rozhraniami Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, USB 2.0 aj USB 3.0 portom. Prehľadné zobrazenie dátovej prevádzky umožňuje Synology Router Manager aj aplikácia DS Router. K dispozícii tiež máte služby Safe Access a Threat Prevention.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %
Popis produktu

Výkonný router

Router Synology RT2600ac vybavený 4 externými anténami s technológiami MU-MIMO a Beamforming dokáže spolupracovať s ďalšími kompatibilnými zariadeniami na vytvorení jednotnej mesh siete. Prenos dát môže dosahovať rýchlosť 800 Mb/s vo frekvenčnom pásme 2,4 GHz a 1733 Mb/s vo frekvenčnom pásme 5 GHz. Smerovač podporuje Wi-Fi štandardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac. Disponuje rozhraniami 1x Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 aj čítačkou pamäťových kariet SDXC a SDHC.

Jednoduchá správa siete

Systém Synology Router Manager uľahčuje prácu so sieťou a umožňuje priehľadné zobrazenie dátovej prevádzky. Vašu sieť môžete jednoducho monitorovať a upravovať aj na mobilných zariadeniach s operačnými systémami Android a iOS pomocou aplikácie DS Router.

Inteligentné filtrovanie webového obsahu a rodičovská kontrola

Pomocou služby Safe Access môžete upraviť pravidlá pre každé dieťa bez toho, aby ste museli riešiť nastavenie rodičovskej kontroly na všetkých ich zariadeniach. V prehľadnom menu každému užívateľovi vytvoríte profil, v ktorom budete spravovať všetky zariadenia súčasne. Tiež tu môžete vytvoriť jeden profil pre všetky budúce zariadenia, jeden profil pre hosťovskú sieť a jeden profil pre IoT zariadenia. Nechýba možnosť nastavenia časových obmedzení ani možnosť zablokovania stránok s nevhodným obsahom.

Zabezpečenie

Okrem rýchlych a pravidelných aktualizácií, ktoré zabezpečujú ochranu pred novými hrozbami, sa smerovač vyznačuje niekoľkými vyspelými funkciami. Služba Threat Prevention využíva na kontrolu prichádzajúcich a odchádzajúcich dát v sieti technológiu Intrusion Prevention a automaticky blokuje tok škodlivých paketov a zároveň zachováva maximálnu rýchlosť pripojenia. Smerovač tiež podporuje zabezpečený bezdrôtový prenos dát s šifrovaním WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11ac
Frekvencia: 5 GHz
LAN: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Synology
Frekvencia: 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: Mix WPA2/WPA
Funkcie routra: MIMO

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
LAN: 4
WAN: 1
DLNA: Áno
WiFi-Band: Áno
VPN server: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 280 mm
Výška: 77 mm
Dĺžka: 169 mm
Hmotnosť: 700 g

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Ďalšie parametre

Počet jednotiek v balení: 1
Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 800 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1733 Mbps
Prenosová rýchlosť RJ-45: 1000 Mbps

Ostatné

Kód produktu: RT2600AC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore