Popis produktu

Konštrukcia stvorená pre rýchlosť

Použitím kvalitných 200 mm PU koliesok s dlhou výdržou je kolobežka Takira Float ideálnym spoločníkom pri jazde v rámci kratších vzdialeností. Rýchlosť ktorú dokážete dosiahnuť je navýšená použitím ložísk ABEC7 a nemusíte sa obávať ani straty kontroly, kedže vďaka nožnej brzde ostanete vždy nad vecou. 

Od najmenších po najväčších

Nezáleží na tom či využívate kolobežku vy cestou do práce, alebo vaše deti (od 7 rokov) na zábavu alebo do školy, prostredníctvom možnosti nastavenia výšky riadidiel v 3 stupňoch budete všetci jazdiť komfortne. Rozsah nastaviteľnosti vyhovuje všetkým s výškou od 120 cm do 190 cm. Spolu s maximálnou nosnosťou 100 kg je kolobežka Takira Float naozaj vhodná pre celú rodinu. 

Bezpečie a komfort pri každej jazde 

Bezpečnosť pri jazde je jedným z hlavných aspektov na ktoré sa hľadí pri vyberaní kvalitnej kolobežky. Takira Float disponuje mäkkými, gumovými rukoväťami AS-soft grips na riadidlách so šírkou 37,5 cm a protišmykovou nášľapnou plochou, zabezpečujúcimi perfektnú stabilitu. Pohodlná jazda je na druhej strane zaručená pružením, ktoré sa nachádza vpredu aj vzadu, čím si svoju jazdu vždy užijete. 

Ľahké skladanie a manipulácia

Pri ceste vlakom, autom alebo pri prechádzaní cez ťažký terén určite využijete možnosť jednoduchého zloženia kolobežky Takira Float. Stačí stlačiť jedno tlačidlo, jednoducho sklopiť rukoväte a kolobežka sa zmenší na kompaktnú veľkosť. Spolu s praktickým popruhom a váhou len 4,4 kg bude jej nosenie hračkou. V priebehu niekoľkých sekúnd si ju potom znova dokážete zložiť a pokračovať na ceste k svojmu cieľu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: čierna
Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 37,5 cm
Výška: 104 cm
Hĺbka: 84 cm
Hmotnosť: 4,4 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kolobežka

Ďalšie vlastnosti

Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny

Ostatné

Kód produktu: 10032637

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore