Takira Sc8ter čierna

Hmotnosť: 8 Kg, Kapacita batérie: 8.8 Ah, Výkon motora: 250 W Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlová E-kolobežka Takira Sc8ter v čiernom prevedení vám umožní beznámahovú prepravu, na dlhšie vzdialenosti, pohodlne a bezpečne. Poháňaná je bezkefovým, nábojovým 250 W elektromotorom s maximálnou rýchlosťou 22 km/h. Napájanie zabezpečuje 8,8 Ah batéria disponujúca napätím 24 V s dobou nabíjania 3 h. Dojazd dosahuje hodnotu 28 km a technológia KERS sa postará o rekuperáciu energie. Pohodlná jazda aj v noci je zabezpečená LED reflektorom so svietivosťou 120 lux. Možnosť jednoduchého sklopenia Easy Fold robí z manipulácie hračku. K celkovej kvalite vyhotovenia prispievajú odolné 5'' kolieska, hliníkový rám, LCD displej, rýchlonabíjačka, ochrana IPS63 a maximálna nosnosť 120 kg. Nepoužívať v cestnej premávke.

Spoľahlivý výkon, pohodlie a bezpečnosť pri jazde 

Zjednodušte si pohyb ulicami miest, na trhoch alebo len tak sa vyberte za dobrodružstvom vo veľkom štýle vďaka elektrickej kolobežke Takira Sc8ter. Silný bezkefový, nábojový motor s výkonom 250 W vám dovolí dosiahnuť maximálnu rýchlosť 22 km/h v 5 rýchlostných stupňoch. Napájanie elektromotora je zabezpečené výkonnou 24 V, 8,8 Ah batériou, vďaka ktorej sa dostanete do vzdialenosti 28 km a nabijete ju rýchlonabíjačkou za 3 hodiny. K nabíjaniu počas jazdy využíva e-kolobežka technológiu rekuperácie energie Formuly 1 KERS. Intuitívne ovládanie je zaručené prostredníctvom dobre nastavených bŕzd a ovládaniu výkonu podobnému motocyklu. Bezpečnosť a komfort poskytujú odolné 5´´ kolieska, trieda ochrany IPS63, LCD displej s informáciami o jazde a spoľahlivý LED reflektor so svietivosťou 120 lux, prostredníctvom ktorého sa nestratíte ani v tme.

Kvalitná konštrukcia s možnosťou jednoduchej manipulácie 

Moderný vzhľad kolobežky Takira Sc8ter sa vyznačuje ultraľahkým hliníkovým rámom s váhou okolo 8 kg, čo zaručí dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Na státie slúži kvalitná nášľapná plocha s protišmykovým povrchom, ktorá zvyšuje bezpečnosť a pôsobí po vizuálnej stránke elegantne, čím sa odlišuje od konkurencie. Model Takira Sc8ter umožňuje maximálnu nosnosť120 kg. K čo najľahšej manipulácii využijete možnosť sklopenia Easy Fold, vďaka čomu sa e-kolobežka vmestí do každého kufra či iného odkladacieho priestoru a dá sa aj dobre uchopiť pri prenášaní.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 8 Kg
Kapacita batérie 8.8 Ah
Výkon motora 250 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Takira Sc8ter čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené