5,0 / 5

28×

97.8% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

28 + nakupů

Zobraziť 28 recenzií

Popis produktu

Kapsulová čokoláda Tassimo Milka Vám prinesie lahodný čokoládový nápoj s originálnou chuťou Milka. Tassimo predstavuje jedinečný systém kávových kapsúl, od spoločnosti Jacobs Douwe Egberts a Bosch, kde si kávovar dokáže sám načítať čiarový kód z kapsule a pripraviť tak dokonalú kávu ako z kaviarne. Patentovaná technológia Intellibrew zaistí optimálne množstvo vody, teploty a dobu sparenia pri príprave nápoja. Balenie obsahuje 8 kapsúl.

  • MILKA T DISC ponúka lahodný čokoládový nápoj s jemnou zamatovou vrstvou. Deti milujú čokoládu MILKA! Vhodné do kávovaru BOSCH TASSIMO. Jedno balenie obsahuje 8 kapsúl s nápojom.
  • Tassimo je jedinečný a originálny systém kávových kapsúl vyvinutý spoločnosťami JACOBS DOUWE EGBERTS a BOSCH, ktorý pomocou čítačky čiarového kódu a čiarového kódu na kapsule dokáže jedným kliknutím pripraviť kávu ako z kaviarne. Vďaka patentovanej technológii INTELLIBREW má každá kapsula vo svojom kóde nastavené optimálne množstvo vody, teplotu a dobu sparenia pre prípravu ideálneho nápoja. 
  • Jednoduchá príprava: Vložke T DISC Milka a o chvíľku si môžete začať vychutnávať svoj nápoj.
  • Hmotnosť balenia: 240g
  • Zloženie: Cukor (43%), sušené odtučnené mlieko (22%), sušené plnotučné mlieko, kakaový prášok so znížením obsahom tuku (9%), glukózový sirup, sušená srvátka (z mlieka), úplne hydrogenovaný kokosový tuk, soľ, aróma, mliečné bielkoviny, stabilizátor (E340), protihrudkujúca látka (E551), emulgátory (E471, E433, sojový lecitín).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Tassimo

Hodnotenie

5,0 / 5

28 recenzií Tassimo Milka (8ks)

97.8% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Miroslava

13. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaVladimír

12. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáLenka

6. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráPeter

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena

Dobrá cena. Dobrá chuť. Super