TCL 40ES560

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 102 cm, Full HD, 1920x1080, OS TV: Android TV, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, 2 × HDMI port, 1 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

39×

88.9% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

39 + nakupů

Zobraziť 39 recenzií

Popis produktu

Smart LED televízor TCL 40ES560 v čiernom prevedení sa vyznačuje štíhlym dizajnom a kvalitným obrazom s indexom výkonnosti PPI 400. Je výbavený 40" obrazovkou, ktorá zobrazuje obsah v rozlíšení 1920x1080 obrazových bodov. Kvalitný zvukový zážitok zabezpečia dva vstavané širokopásmové reproduktory s celkovým výkonom 16 W a podporou Dolby Digital Plus. O spracovanie digitálneho televízneho signálu sa starajú tunery DVB-T2/C/S2. Televízor disponuje operačným systémom Android 8.0 aj integrovaným webovým prehliadačom. Pripojenie k sieti poskytne rozhranie RJ-45 a bezdrôtová technológia Wi-Fi. Ďalšiu konektivitu zabezpečujú porty 2x HDMI aj 1x USB 2.0. Nechýba ani slot CI+ na vloženie dekódovacieho modulu.

Android TV

Pripravte sa na veľa filmov, hier, hudby, fotografií a aplikácií. Vy a vaša rodina objavíte s TCL Android TV nové zábavné svety.

Google Play

K dispozícií na TCL Android TV sú Netflix, YouTube aj rôzne aplikácie. Všetky aplikácie pre prehrávanie filmov, hudby a videí si môžete prevziať zo služby Google Play. Android TV tiež podporuje aplikácie Cast Ready na g.co/castapps.

Hlasové vyhľadávanie

Vďaka hlasovému vyhľadávaniu budete musieť len stlačiť tlačidlo a spýtať sa. Nie je tu zložitý navigačný panel alebo obtiažne písanie. Ľahko tak získate relevantné aplikácie alebo videá, ktoré potrebujete.

Vstavaný Chromecast

Chromecast vám umožňuje prenášať vaše obľúbené videá, hry a aplikácie z mobilného zariadenia v plnej kvalite do vášho televízora. Jedno ťuknutie na tlačidlo Cast na obrazovke systému Android alebo iOS je všetko, čo potrebujete urobiť. Nahrajte svoj obsah a pokračujte v prehliadaní v telefóne alebo tablete.

Google Play filmy a televízia

TCL TV ponúka prístup k neobmedzenému množstvu filmov, televíznym seriálom, rôznym reláciám, rozprávkam a športovým prenosom, vďaka čomu zažijete nekončiacu zábavu s vašimi blízkymi.

YouTube

Pomocou služby YouTube uvidíte, čo sleduje svet - od najhorúcejších hudobných videí až po trendy v oblasti hier, zábavy, správ a iných informácií. Prihláste sa na obľúbené kanály, zdieľajte ich s priateľmi a zobrazujte na ľubovoľnom zariadení.

FHD 

Vychutnajte si obsah vo Full HD rozlíšení, ktoré je 2x jemnejšie ako pri štandardných HD televízoroch.

HDR

HDR s technológiou Local Dimming prináša oslňujúco detailný obraz s presným ovládaním osvetlenia a vylepšeným jasom. Môže tiež výrazne zvýšiť kontrastný pomer, čím získate kvalitnejší obraz.

Tenký dizajn

Tenký dizajn v sebe kombinuje funkčnosť aj eleganciu.

Úzky rám

Televízor so štíhlym profilom a úzkym rámom vyzerá pekne bez ohľadu na to či je zapnutý alebo vypnutý. Na televízore TCL vybaveným super úzkym rámom zobrazené snímky ožívajú. Všetok váš záujem bude na obrazovke, ktorá vám prinesie tie najlepšie vizuálne zážitky.


Podpora smart aplikácií

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 40 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

39 recenzií TCL 40ES560

88.9% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Róbert

25. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena
  • Zatial nič

Použivam ho na sledovanie Skylink live,zatiaľ super.


Vladimír

21. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáPeter

17. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáDaniela

21. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Kvalita za skvelú cenu.