TCL 43C639 (2022)

Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

18×

94.1% Kvalita
Výborná

95.6% Hodnota za peniaze
Výborná

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Smart QLED televízor TCL 43C639 s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení so 43“ (108 cm) uhlopriečkou a obrazovkou s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) vás vtiahne do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb.

TCL QLED C63 zaujme vaše zmysly nielen obrazom, zvukom ale aj eleganciou

Všetko, čo náročný filmový aj herný fanúšik potrebuje, nájde u C63 Series. Z obrazového hľadiska C63 prináša žiarivé QLED farby a vysoký kontrast zaručí VA panel s Direct LED podsvietením. Samozrejmosťou je aj podpora všetkých HDR formátov, hlavne čo sa týka HDR10+ a Dolby Vision. Prémiové Onkyo reproduktory s podporou Dolby Atmos a DTS sa postarajú o skvelý zvukový zážitok. O chod C63 sa stará systém Google TV, ktorého súčasťou je vstavaný Google Assistant a Chromecast. Telo televízora je dizajnované do bezrámového kovového prevedenia.

Paletu farieb vám ponúkne TCL QLED

QLED televízory sú pomenované podľa technológie Quantum Dot. QLED TV zobrazí až jednu miliardu farieb so 100% farebným objemom. Toto zobrazenie je dôležité najmä pre skvelý zážitok z HDR obsahu, ktorý nájdeme na streamovacích službách ako je Netflix, HBO Max, Disney+ alebo Apple TV a taktiež pri moderných herných konzolách. Celkovú kvalitu HDR zdrojov umocní pokročilý HDR formát, ktorým je Dolby Vision. C63 využíva Direct LED podsvietenie.

C63 kladie dôraz na vysokú HDR kvalitu - 4K HDR PRO

TCL C63 nesie označenie 4K HDR PRO, čo zaisťuje skvelý zážitok z vysoko kvalitného obrazového materiálu v HDR. Vďaka technológii QLED ožije HDR obsah v dokonalých farbách, hĺbke a detailoch. Presne tak, ako to zamýšľali jeho autori. Ponorte sa do filmov, seriálov či hier vo vysokej kvalite so 4K HDR PRO.

Motion Clarity pre plynulý obraz

Technológia Motion Clarity prináša plynulý obraz aj pri zdrojoch, ktoré nemajú vysokú snímkovú frekvenciu. Algoritmus dopočítava snímky a zvyšuje snímkovú frekvenciu. Akčné scény vo filmoch, hrách či športe prinesú tak viac detailov, ostrosť a plynulosť. Použitie tejto funkcie a tiež intenzitu jej pôsobenia je možné nastaviť v obrazovej časti menu v sekcii Pohyb.

TCL QLED C63 podporuje všetky HDR formáty

Podpora všetkých HDR formátov znamená, že si vždy užijete maximálnu obrazovú kvalitu bez ohľadu na typ zdroja, z ktorého HDR púšťate. V podpore je základný formát HDR10 aj formát HLG pre vysielanie, ale aj pokročilejšie formáty zaisťujúce vyššiu úroveň detailov – HDR10+ aj Dolby Vision. Najmä Dolby Vision je dôležitý pre zobrazenie najvyššej úrovne detailov pri službách ako Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ a ďalších. Dolby Vision je oveľa viac rozšírené ako HDR10+.

Prémiové reproduktory Onkyo s Dolby Atmos vám ponúkajú skvelý zvukový zážitok

Filmy, seriály a tiež hry, ktoré majú podporu priestorového zvuku Dolby Atmos, si vďaka reproduktorom Onkyo úplne zamilujete. Nechajte sa vtiahnuť do deja a vychutnajte si zvuk, ktorý bude znieť všade okolo vás.

Herný zážitok zaistí Game Master

Hráči ocenia krátku odozvu, pohotové reakcie a výbornú grafiku. Herné konzoly a PC ocenia prepojenie cez HDMI 2.1 a funkciu ALLM (Auto Low Latency mode). Funkcia ALLM automaticky prepne televízor do herného módu, tým dosiahne kratšiu odozvu (input lag pod 15ms) a nastaví sa aj najlepší obraz pre herný zážitok. Televízor sa automaticky prepne do tohto režimu, keď rozpozná prepojenie s hernou konzolou alebo s PC, ktorý má podporovanú grafickú kartu. Aj C63 je výborná voľba pre hry, a preto sú TCL televízory oficiálnymi televízormi pre Call of Duty. (*je vyžadovaná najnovšia generácia herných konzol alebo PC s grafickou kartou s HDMI 2.1)

C63 ponúka frekvenciu panelu 120Hz

TCL C63 disponuje obnovovaciou frekvenciou 120Hz aj keď má panel 50/60Hz. Obnovovacia frekvencia 120Hz sa dosiahne pomocou technológie DLG – Dual Line Gate. Táto technológia upraví rozlíšenie na FullHD (1920x1080), v ktorom dosiahne 120Hz natívnu frekvenciu. V rýchlych herných scénach táto úprava rozlíšenia nie je na škodu, hoci ľudské oko túto úpravu ani nezaznamená, avšak výhody sú tu naozaj značné. Každý hráč ocení ostrejší, čistejší a plynulejší pohyb. Zároveň ocenia možnosť hrať hry z PC alebo z novších herných konzol, so snímkovou frekvenciou 120 FPS a funkciou VRR. Vynikajúci herný zážitok v HDR vďaka QLED technológii vám prinesie C63 so skutočnou obnovovacou frekvenciou 120Hz pri FullHD rozlíšení. Pokiaľ viac uprednostňujete natívne rozlíšenie 4K (3840x2160), je vám k dispozícii 60 FPS vo vysokom rozlíšení

Google TV s ohromným množstvom aplikácií a obsahu pre vašu zábavu

​Google TV vám umožňuje ľahšie pristupovať k vašej zábave. Prináša obrovské množstvo obsahu a uľahčuje jeho hľadanie naprieč rôznymi aplikáciami. Google TV tiež ponúka vstavané funkcie Google Home, Chromecast a Google Assistant.* Nájdete v ňom naozaj mnoho svetových aj lokálnych aplikácií na streamovanie obsahu. Čakajú na vás YouTube, Netflix, Amazon Prime a mnoho ďalšieho. (*Niektoré aplikácie, obsah či funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých regiónoch. Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Google Duo – buďte s blízkymi v spojení

Google Duo je komunikačná aplikácia, vďaka ktorej môžete s vaším TCL televízorom volať vašim známym z pohodlia gauča. Vstavaný mikrofón v C63 vám umožní Google Duo hovory a zároveň môžete k C63 pripojiť niektorú z bežne predávaných USB webkamier s podporou UVC pre videohovory. Všetko zadarmo, bezpečne a šifrovane, medzi dvoma až 32 účastníkmi. Môžete napríklad cvičiť s fitness trénerom pred televíziou a pozerať na väčšiu obrazovku televízora namiesto malej obrazovky telefónu alebo notebooku. (*Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu.)

Netflix, HBO Max, Apple TV, Disney+ a mnoho ďalšieho

TCL Android TV aj Google TV ponúkajú streamingové aplikácie všetkých svetových gigantov. Niektoré služby sa na našom území už zabývali a niektoré sú nové. Všetky si svojou kvalitou aj rozsiahlou ponukou titulov z radov filmov a seriálov hovoria o vašu pozornosť. Kvalitou nastavujú latku skutočne vysoko. Všetky podporujú najpokročilejší HDR obrazový štandard Dolby Vision HDR a taktiež vynikajúci priestorový zvuk Dolby Atmos, čo sú technológie, ktoré by ste určite mali zohľadniť pri výbere televízora, pokiaľ sa chystáte využiť tieto služby. Obe tieto technológie vám TCL C63 ponúkne, a tak si obsah z týchto a mnoho ďalších služieb užijete naozaj na maximum.

C63 bude ozdobou každého interiéru

C63 prichádza v kovovom bezrámčekovom prevedení, ktoré pôsobí naozaj elegantne a luxusne a zároveň zvyšuje aj jej odolnosť. Bezrámčekové prevedenie taktiež opticky nechá obraz skutočne vyniknúť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

18 recenzií TCL 43C639 (2022)

94.1% Kvalita
Výborná

95.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marián

13. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • obraz.
  • cena
  • Nič

Vladimír

12. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMarta

9. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jednoduchosť ovládania, vzhľad, Smart funkcie
  • Zatiaľ neviem
  • Ne sú.
  • Možno ťažšie dostupný prístup na pripojenie slúchadiel.

Zatiaľ výborný a za dobrú cenu, nemám čo vytknúť. Som nadšená najmä že tam mám YouTube s možnosťou vyhľadávania obľúbenej muziky a cestopisov.


Jozef

4. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita za primeranú cenu.
  • Zatiaľ nič.