TCL 43P725 (2021) televízor


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 279,00 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Smart Android LED televízor TCL 43P725 v luxusnom prevedení so 43“ (108 cm) uhlopriečkou a 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je ovládanie hlasom, podpora Google Assistant, vstavaný Chromecast, internetový prehliadač, Bluetooth 5.0, automatický herný režim, umelá inteligencia UHD AI Super Resolution či procesor AiPQ 2.0 Engine. S určitosťou poteší podsvietený panel Direct LED, lokálne stmievanie Micro Dimming, vysoký dynamický rozsah HDR Pro (vrátane HDR10, HLG, Dolby Vision) či technológia Motion Clarity Pro, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos a DTS-HD prinesú do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja. V balení nájdete 2 diaľkové ovládače (1× základný a 1× inteligentný s mikrofónom vrátane tlačidla Google Assistant).

TCL P725 Series je Smart Android TV so 4K HDR

Predstavujeme vám sériu TCL TV P725, ktorá prináša prémiovú kvalitu obrazu aj zvuku s Dolby Vision a Dolby Atmos za dostupnejšie ceny. TCL tak reaguje na obrovský rozmach streamingu a Ultra HD 4K obsahu, kde vďaka týmto technológiám divák získava ten najlepší obrazový a zvukový zážitok. Prvotriedny obraz si môžete užiť aj pri obsahu s nižším rozlíšením. Nový AiPQ 2.0 Engine obrazový procesor využíva umelú inteligenciu pre upscaling a vie obraz prevádzať do 4K pri zachovaní kvality obrazu aj na väčších uhlopriečkach. Ostrý a čistý pohyb prináša funkcia Motion Clarity. Zároveň vďaka Direct LED podsvietenému VA panelu s podporou 10-bitovej hĺbky farieb získate skvelý TV ako pre filmy, seriál, športy tak i hry. Práve HDMI 2.1 s funkciou ALLM je pripravené vám dopriať tú najkratšiu odozvu vstupu, aby vaše reakcie v hrách mohli byť najrýchlejšie a mohli ste si vychutnať vynikajúcu hrateľnosť.

Smart TV široký možnosťami, ale tenký dizajnom  

Nadupaný Android TV P725 je múdry Smart TV s obrovskými možnosťami. Ukrýva šikovné funkcie ako je Chromecast a Google Assistant, s ktorými môžete ľahko zdieľať obsah aj hlasové ovládacie prvky. Hovorte na svoj televízor a pýtajte sa na to, čo vás zaujíma. V Obchode Play si vyberiete z nepreberného množstva informácií, aplikácií a hier na stiahnutie. Tento elegantný bezrámčekový televízor obsahuje celú paletu možností pre vašu zábavu. Kovové prvky sú použité ako pre eleganciu, tak i pre väčšiu fyzickú odolnosť.

Obraz ako živý so 4K HDR

HDR (Vysoký Dynamický Rozsah) je jedným zo základných prvkov Ultra HD kvality obrazu. Nepočíta sa len so samotnými pixelmi, ale ide najmä o ich kvalitu. HDR pracuje s úžasným rozsahom kontrastu, jasu a farieb tak, aby obraz ožil v pohlcujúcej hĺbke a všetky typy scén boli plné najjemnejších detailov. V TCL hrá úlohu v HDR najmä podpora Dolby Vision, ktorý je najpokročilejšou formou HDR a je hojne rozšírený medzi populárnymi streamovacími službami aj v iných typoch obsahu.

Dolby Vision predstavuje HDR obraz v dokonalej podobe

Dolby Vision nasadilo vysokú latku vo svete HDR. Nielen každá scéna, ale tiež každý jednotlivý snímok sa optimalizuje tak, aby sa zachovali aj tie najjemnejšie detaily. Presne tak, ako to autori zamýšľali. Čierna bude čierna a tmavé scény budú prekreslenejšie a vo svetlých scénach, aj napriek vysokému jasu, nezaniknú objekty na svetlých pozadiach. Obraz dostane neuveriteľnú hĺbku. S Dolby Vision sa stretnete pri mnohých streamovacích službách, generácie 4K Blu-Ray diskov alebo hier, kde si vychutnáte maximálny obrazový zážitok.

Motion Clarity — čistý a plynulý pohyb

Vďaka funkcii Motion Clarity si môžete dopriať plynulosť a ostrosť pohybu vo všemožných žánroch. Vychutnajte si tie najrýchlejšie scény plné detailov v ostrom a plynulom podaní pohybu. Navyše, ak budete prehrávať obsah, ktorý je v nižšej snímkovej frekvencii, obraz ožije v dokonalej plynulosti. Pôsobenie a intenzitu tejto funkcie si môžete vyladiť podľa vášho vkusu v obrazovej časti menu.

Google Assistant ruka v ruke s Hands-Free Voice Control

Google Assistant nájdete ako súčasť Android TV u P725 Series. Vie ovládať váš televízor, riadiť vašu múdru domácnosť a odpovedať na to, čo vás zaujíma. Napríklad aké bude počasie. Umožní taktiež prepnúť televízny kanál, zmeniť hlasitosť alebo prehrať hudbu. Hands-Free Voice control je užitočná funkcia. Vstavaný mikrofón vo vnútri vášho televízora je ako kľúč k vašim prianiam a zábave. Google Assistant idú ruka v ruke s Hands-Free Control. Pomocou vášho hlasu môžete napríklad veľmi komfortne a ľahko vyhľadávať videá na YouTube, čo TCL Android TV zvládne dokonca v slovenčine alebo češtine. Túto službu môžu využiť aj vaše deti, ktoré ešte nevedia čítať ani písať. Nájdu si jednoducho svoju obľúbenú rozprávku, keď vyslovia napríklad: "Perníková chalúpka". Ak v danom jazyku nefunguje prebúdzací príkaz na načúvanie "OK Google", možno načúvanie aktivovať pomocou tlačidla Google Assistant na pribalenom šikovnom ovládači u rady P725 a potom napríklad slovensky alebo česky vyhľadávať obsah. (*Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Game Master pre vášnivých hráčov

Ak je hranie vašou vášňou, určite kladiete dôraz nielen na grafiku, ale aj rýchle reakcie. Hráči potrebujú najrýchlejšie reakcie, aby mohli víťaziť a celkovo si vychutnať najlepší herný zážitok. Najkratšia možná odozva (input lag) je zaistená vďaka HDMI 2.1. s funkciou ALLM pre optimálny obraz. TV sa navyše sám prepne do herného režimu, akonáhle pripojíte hernú konzolu novej generácie alebo PC cez HDMI. Najrýchlejšiu možnú odozvu pod 15ms* (input lag) získate počas chvíľky a navyše úplne automaticky. (*pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.)

Dokonalosť zvuku s priestorovým Dolby Atmos

Dolby Atmos je pojem na poli profesionálneho zvuku. Táto technológia sa využíva najmä v kinematografii. Zvuk hrá všade okolo vás a okrem toho aj zhora. S TCL televízorom P725 si prenesiete kino do vašej obývačky s podporou najnovšej technológie obrazu - Dolby Vision. (*Dolby Atmos a symbol dvojité D sú ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Dolby a DTS - prvotriedny zvuk od svetových spoločností

Existujú dve hlavné firmy tvoriace štandardy - Dolby Laboratories a DTS. Užite si kino v pohodlí vášho domova, pretože s TCL P725 si už nemusíte vyberať. Podporuje oba štandardy. Stačí len zhasnúť svetlá a pohodlne sa usadiť. Dolby Audio vás pohltí svojou priestorovosťou, dynamikou a čistotou. Dolby dnes vďaka úspornej kompresii dominuje v streamovacích službách, zatiaľ čo DTS má silnú pozíciu vo fyzických médiách vďaka väčšej dostupnej šírke pásma. (*DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS.)

Android TV nabitý možnosťami a aplikáciami

Vďaka TCL Android TV budete mať o televíznu zábavu postarané. Vstavané funkcie Chromecast a Google Assistant vám umožnia zdieľať s TV obsah a využívať aj váš hlas na obsluhu TV a vyhľadávanie informácií, obsahu. HBO GO, KODI, Spotify, Twitch, Plex a mnoho ďalších aplikácií ponúka Obchod Play. Hry si môžete stiahnuť a hrať ich buď s ovládačom od televízora alebo pripojením gamepadu pomocou Bluetooth. Kombinácia Dolby Vision a HDR10+ vám ponúka vychutnať si maximum zážitkov z hier, diskov 4K Blu-ray aj streamovacích služieb ako Netflix, Amazon Prime a čoskoro aj Disney+.

Spojte sa so svojimi blízkymi pomocou Google Duo

S TCL P725 môžete využiť novú komunikačnú platformu Google Duo. Jednoducho si ju stiahnite z Obchodu Play. Budete môcť byť v kontakte s vašimi najbližšími, bez toho, aby ste opustili domov. Užívajte si hovor dvoch aj viacerých ľudí - pripojiť sa totiž môže až 32 účastníkov. Google Duo má veľký potenciál, pretože Google účet je veľmi rozšírený. Volajte na iné TV, tablety, mobily alebo počítače. Pre hlasové hovory TCL P725 využíva vstavanú funkciu Hands-Free Voice Control, a tak žiadny ďalší mikrofón nie je nutné pripájať. Pre videohovor stačí pripojiť USB kameru s podporou UV, ktorá je dnes bežne dostupná na väčšine kamier. Spojiť sa môžete napríklad s vaším učiteľom jogy. Máte voľné ruky a cvičte spolu s lektorom na veľkej obrazovke. Kameru môžete ľahko pripevniť na horný okraj televízie. Všetky vaše konverzácie sú zabezpečené a šifrované. (Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu)

Alexa - domáca pomocníčka 

Pokiaľ chcete prenechať riadenie vašej inteligentnej domácnosti na niekom inom, Alexa je tá správna voľba. Alexa z rodiny Amazon je cloudové služba, ktorá prechádza neustálym vývojom a zlepšovaním. Prehrá vám vašu obľúbenú muziku, prečíta najnovšie správy alebo vám povie či bude zajtra pekne. Rovnako tak dokáže prepnúť kanál alebo hlasitosť na vašom televízore. (Kompatibilita so službou Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľné zvlášť) pre ovládanie vášho TV.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie TCL 43P725 (2021) televízor

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miloš

29. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Prijateľná cena za dobrú kvalitu

Rastislav

16. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výbornápeter

31. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • obraz OK
  • android
  • reakcie android s oneskorenim
  • ovladac nie je BT (treba mierit na TV)