TCL 55C725 (2021)

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
SledovanieTV pre 4 zariadenia na 6 mesiacov zadarmo: po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 4 predajniach

Cena:
779,00 €

Pôvodná cena 839,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 15,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart Android QLED televízor TCL 55C725 s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou a obrazovkou s technológiou Quantum Dot (100% farebný objem), na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 × 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je mikrofón zabudovaný priamo vo vnútri televízora, podpora slovenského a českého jazyka pri vyhľadávaní na YouTube, Google Duo (smart komunikačná aplikácia), Google Assistant, Hands-Free Voice Control či prémiové reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos. S určitosťou poteší podsvietený panel Direct LED, umelá inteligencia UHD AI Super Resolution, procesor AiPQ 2.0 Engine, schopnosť pracovať so všetkými HDR formátmi (HDR10, HLG, HDR10+), Dolby Vision či technológia Motion Clarity (ostrosť a plynulosť), ktoré v kombinácii s Dolby Audio a DTS-HD prinesú do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja. V balení nájdete 2 diaľkové ovládače (1× základný a 1× inteligentný s mikrofónom vrátane tlačidla Google Assistant).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Samsung The Serif QE55LS01TB (2020) Samsung The Serif QE55LS01TB (2020)

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Elegantný Smart QLED televízor Samsung The Serif QE55LS01TBUXXH v modrom prevedení prináša dokonalý obraz plný jemných detailov a realistických farieb, ktorý si vychutnáte na obrazovke s 55“ uhlopriečkou (138 cm) v špičkovom rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160). Vďaka originálnemu profilu v tvare písmena „I“, 360° dizajnu a odnímateľnému kovovému stojanu bude vyzerať úžasne z každej strany a stane sa ozdobou vašej domácnosti. Špecifikom je funkcia Quantum Dot (100% farebný objem), HDR10+ (upraví jas pre konkrétny obraz), inovatívne riešenie Multi View (obrazovka rozdelená na 2 časti, na ktorej môžete sledovať TV vysielanie a súčasne premietať obsah zo smartfónu) či funkcia Automatického zosilnenia hlasu AVA (zosilňuje dialógy pri nadmernom okolitom hluku). Disponuje režimom Ambient Mode+, ktorý ponúkne celý rad možností a nastavení, ktoré zmenia televízor podľa vašej nálady.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 55 "
  • Typ obrazovky: QLED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart TCL C72 so 4K QLED podporuje všetky HDR formáty

Tento Android TV sa môže pochváliť prémiovou obrazovou aj zvukovou technológiou navyše v bezrámčekovom prevedení. Technológia QLED TV (Quantum Dot) umožňuje reprodukciu veľmi širokých paliet farieb a 100% farebný objem. Podsvietený VA panel Direct LED má na starosti vysoký kontrast a hlbokú čiernu farbu. Séria C72 vie pracovať so všetkými HDR formátmi (HDR10, HLG, HDR10+) a tiež Dolby Vision. Vďaka umelej inteligencii UHD AI Super Resolution a novému obrazovému procesoru AiPQ 2.0 Engine si vychutnáte skvelý obraz aj pri obsahu v nízkom rozlíšení alebo na väčších obrazovkách. Technológia Motion Clarity zaisťuje veľkú ostrosť a plynulosť. Funkcia eARC vie prenášať najvyššiu možnú kvalitu zvuku do externých zariadení ako je soundbar alebo AV receiver vďaka HDMI 2.1. Funkciu ALLM ocenia potom najmä vášniví hráči, ktorí vítajú najkratšiu možnú odozvu, takzvaný input lag.

Na C72 môžete hovoriť česky i slovensky

Android TV ponúka nepreberné množstvo zábavy ako sú aplikácie, hry alebo vstavané funkcie Chromecast alebo Google Assistant. Tento model má mikrofón zabudovaný priamo vo vnútri televízora a Google Assistant s pomocníkom Hands-Free Voice Control je pripravený plniť vaše priania. Novinkou je tiež podpora českého a slovenského jazyka pri vyhľadávaní na YouTube. Túto funkciu ocenia určite vaše deti, ktoré si budú chcieť pustiť rozprávku. Aplikácia Google Duo je pripravená vám pomôcť sa prepojiť s vašimi priateľmi a rodinou pomocou hlasových hovorov a dokonca aj videohovorov. O hlasové hovory sa stará zabudovaný mikrofón a pre videohovory vám stačí pripojenie jednej z mnohých na trhu dostupných USB web kamier, ktoré podporujú UVC štandard. V obchode Play nájdete tiež pokročilé prehrávače médií. Čo sa zvuku týka, s C72 si užijete priestorový zvukový zážitok vďaka Onkyo reproduktorom a Dolby Atmos, ktoré sú v TV zabudované. Túto televíziu si môžete umiestniť ako na stenu, tak i na veľmi úzky nábytok, pretože má úzky podstavec.

QLED technológia pre skvelú paletu farieb

Quantum Dot technológia vie pracovať s viac ako miliardou farieb a odtieňov vo vašom televízore. Vie zachovať veľmi živé farby pri všetkých úrovniach jasu a vy tak neprídete o jediný detail. Zachová úžasnú hĺbku, detaily a 100% farieb.

Kvalitný obraz vďaka 4K HDR PRO

Televízor TCL C72 má v názve tiež 4K HDR PRO a ponúka vám vysokú kvalitu obrazu. Technológia QLED vie pracovať s HDR obsahom tak, že zachová dokonalé detaily, hĺbku a farby. Skvelý obraz bol tiež zámerom TCL vývojárov. Vďaka nim si dnes môžete vychutnať vaše obľúbené seriály, filmy, hry alebo hudbu vo vysokej kvalite 4K HDR PRO.

Sen každého hráča - input lag menej ako 15 ms

TCL C72 má v ponuke funkciu ALLM (Auto Low Latency Mode), ktorá zaistí pohotové reakcie a výbornú grafiku vďaka HDMI 2.1. Vychutnajte si najkratšiu odozvu (input lag) a optimalizované nastavenie pre hry a ešte k tomu automaticky. Pripojte moderné herné konzoly alebo PC cez HDMI a televízia si sama prepne herný režim. Získajte tak veľmi jednoducho a rýchlo najkratšiu možnú odozvu - input lag menej ako 15 ms. (Pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.)

Motion Clarity pre plynulý obraz

Technológia Motion Clarity vie pracovať s obrazom tak, že zdokonaľuje pohyb u tých zdrojov, ktoré neponúkajú vysokú snímkovú frekvenciu. Rozdiel je viditeľný hlavne u hier či pri športe alebo tiež u akčných scén vo filme, kde je hlavná plynulosť a ostrosť.

S Dolby Vision si užijete filmy na maximum

S TCL C72 si môžete vychutnať obraz na maximum hlavne vďaka podpore všetkých HDR formátov. Vie pracovať so základnými formátmi ako sú HLG alebo HDR10, ale tiež si poradí s pokročilejšími dynamickými metadátami ako napr. Dolby Vision alebo HDR10+. Vďaka funkcii Dolby Vision si užijete skvelú kvalitu obrazu. Dolby Vision využívajú hlavne streamingoví hráči, medzi ktorých patrí napríklad Netflix, a vy si vychutnáte filmové scény na maximum. Dolby Vision nájdete aj u iných služieb okrem streamingu vrátane Ultra HD Blu-Ray diskov. S formátom HDR10+ sa môžete stretnúť aj pri Amazon Prime alebo na UHD diskoch. TCL C72 sa pýši najvyššou možnou kvalitou nielen vďaka podpore vyššie menovaných HDR formátov.

Priestorový zvuk vďaka Dolby Atmos a reproduktorom Onkyo

C72 má v sebe prémiové reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos a vy si tak môžete vychutnať priestorový zvuk ako v kine u vás doma. Vychutnajte si vaše obľúbené seriály, filmy aj hry v prvotriednej zvukovej kvalite. (Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Neopakovateľné audiovizuálne zážitky s Dolby Laboratories a DTS

TCL C72 podporuje dva najznámejšie zvukové formáty od Dolby Laboratories a DTS. Vďaka tomuto spojeniu sa môžete ponoriť do vysnívaných audiovizuálnych zážitkov spolu so skvelým obrazom a neopakovateľnou zvukovou atmosférou. Dolby Audio vie pohltiť svojou priestorovosťou a krištáľovou čistotou zvuku. Užite si vaše domáce kino vďaka DTS-HD a filmy na Blu-ray diskoch alebo napríklad na Netlixe. (DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS.)

Google Assistant je nepostrádateľnou funkciou

Google Home, Chromecast aj Google Assistant je v C72 vstavaný. Obchod Play má vo svojej ponuke nepreberné množstvo aplikácií a hier. Nájdete tu mnoho lokálnych i svetových aplikácií pre streamovanie obsahu. Určite budete poznať YouTube, Netflix alebo Amazon Prime. (Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach, sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Váš televízor C72 vie hovoriť

Vedeli ste, že vďaka Hands-Free Voice Control a umelej inteligencii UHD AI Super Resolution môžete hovoriť na svoj televízor? Spoločne s Google Assistant vám poskytnú maximálne pohodlie, relax aj zaujímavé informácie. TCL C72 má Google Assistant zabudovaný. Pomôže vám s vyhľadávaním zaujímavého obsahu aj s riadením vašej smart domácnosti. Naviac má podporu češtiny a slovenčiny. Ak si vaše deti chcú pustiť svoj obľúbený animák, povedia len "Shrek YouTube" a rozprávka sa sama vyhľadá. Ak nefunguje príkaz na načúvanie "OK Google" v češtine alebo slovenčine, môžete použiť tlačidlo Google Assistant, ktoré je súčasťou vášho pribaleného smart ovládača. (Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusí byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné.)

Google Duo pre hovory a videohovory s vašou rodinou

Táto múdra komunikačná aplikácia vás prepojí prostredníctvom vášho televízora s vašimi najbližšími. Séria C72 ponúka ďalšie funkciu Hands-Free Voice Control, ktorá je pravou rukou funkcie Google Duo. Mikrofón má vstavaný a vy si tak môžete užívať hlasové hovory a videohovory úplne zadarmo. To čo k tomu potrebujete je len Google účet a zdieľané kontakty. Razom sa vám otvárajú nové možnosti pre komunikáciu s vašou rodinou a priateľmi. K TCL C72 tiež môžete jednoducho pripojiť USB webkameru s podporou UVC, ktorú môžete uchytiť napríklad na hornú hranu televízora pre vaše videohovory alebo hlasové hovory. Môžete využiť súkromné ​​a skupinové hovory až pre 32 účastníkov. Všetky hovory sú maximálne zabezpečené a šifrované pre ochranu vášho súkromia. Prostredníctvom vašej C72 sa môžete spojiť s vašimi blízkymi aj cez telefón, počítač alebo tablet. (Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu)

Alexa - múdra pomocníčka vo svete Android TV

Múdra Alexa vám bude po ruke vo svete Android a aj v každodennom živote. Pustí vám vašu obľúbenú muziku, nastaví na TV hlasitosť alebo zvolí váš obľúbený kanál. Tiež vie zistiť najrôznejšie informácie, napríklad aké bude zajtra počasie alebo alebo aká je najvyššia hora v Slovenskej republike. Rovnako dobre sa postará o riadenie vašej smart domácnosti. (Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenie vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľná zvlášť) pre ovládanie vášho TV.)

TCL C72 je dizajnový a zároveň praktický

Pri modeli TCL C72 oceníte najmä veľmi luxusné a bezrámčekové prevedenie + nastaviteľný podstavec. Tento televízor je naozaj elegantný a dizajnový v nadčasovom kovovom prevedení. Vy, ktorí máte v miestnosti skôr úzky nábytok, oceníte voliteľný podstavec. Širokú pozíciu zase môžete využiť napríklad pre pridanie externého TCL soundbaru pre kvalitnejší zvuk. Tento televízor bude zdobiť každý priestor. (Dostupné pri veľkostiach 55", 65" a 75")

Pripojené súbory

IL_SK_2088910 [*.pdf, 164.51 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 50

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 122,7 cm
Výška: 71,2 cm
Hĺbka: 30 cm
Hmotnosť: 14,7 Kg
Výška s podstavcom: 76,5 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 300x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265, DVB-C
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant
Spotr. ener. v režime HDR: 139 kWh

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 55C725

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore