TCL 55C815

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 55 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informačný list

Uhlopriečka (")


Cena 619,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

12,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkový Android Smart QLED televízor TCL 55C815 s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou a obrazovkou s technológiou Quantum Dot, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je integrovaný soundbar 2.1 Onkyo (s čelne hrajúcimi reproduktormi a basovým reproduktorom umiestneným v zadnej časti TV), ktorý sa postará o kvalitný zvukový prejav, zabudovaná funkcia Google Assistant, integrované hands-free hlasové ovládanie a inovatívny stredový stojan s 3 nohami. S určitosťou poteší podpora technológií ako sú 4K HDR Premium, HDR10+, Motion Clarity Pro a Dolby Vision HDR, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos prinesú do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja.

Vysoká obrazová a zvuková kvalita s reprezentatívnym dizajnom

C815 QLED ponúka vskutku kráľovskú úroveň obrazu vďaka technológii QLED pre reálne, živé a jasné farby, a to aj s podporou pokročilých HDR formátov ako Dolby Vision a HDR10+. Zaujme aj svojím vychytaným zvukom v podobe vstavaného soundbaru Onkyo a subwooferom pre naozaj dynamický a priestorový zvuk s podporou Dolby Atmos. Android TV systém ponúkne nepreberné množstvo aplikácií, dlhú podporu aktualizácií a možnosť hlasových funkcií, ktoré sa dajú využiť nielen pomocou pribaleného hlasového ovládača, ale aj metódou hands-free. To všetko v naozaj štýlovom dizajne s kovovými prvkami. 

Android TV ponúka nepreberné možnosti

TCL QLED C815 so systémom Android TV ponúkne pestrú paletu farieb, ale aj pestré možnosti využitia práve vďaka Android TV. Zdieľajte obsah z mobilných zariadení, streamujte obsah z obľúbených služieb akými sú napríklad YouTube a Netflix vo vysokej Ultra HD HDR kvalite, vyhľadávajte informácie a obsah, a to aj v slovenčine/češtine, hrajte hry a objavujte nové a nové aplikácie.

Google Assistant sa stane vaším šikovným spoločníkom

TCL C815 prichádza s funkciou Google Assistant* v rámci systému Android TV. Je to váš šikovný spoločník a radca vo svete Android TV. Pýtajte sa ho na čokoľvek, zadávajte mu úlohy. Môže vám pomôcť s viac ako miliónom činností. (*Google Assistant nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.

Vyhľadávajte ľahko a rýchlo pomocou vášho hlasu s Google

Vyhľadajte rýchlo a ľahko, čo chcete. Môžete použiť pre hlasové vyhľadávanie dokonca aj slovenčinu a češtinu. Deti tak môžu napríklad vyhľadávať ich obľúbené videá na YouTube, fanúšikovia môžu zistiť termíny zápasov obľúbených športových klubov, poslucháči hudby si vyhľadajú obľúbené hudobné klipy a mnoho ďalšieho.

Chromecast & MagiConnect pre zdieľanie obsahu

Android TV prichádza s funkciou Chromecast vstavanou priamo v sebe. Podporuje väčšinu mobilných zariadení, vrátane iPhone, iPad, telefóny a tablety Android, Mac, Windows a Chromebook. Ďalej je dostupná pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS aplikácia MagiConnect, s ktorej pomocou môžete taktiež zdieľať váš obsah, ale aj ovládať TV pomocou virtuálneho ovládača aj hlasom. 

Vstavaný soundbar Onkyo so subwooferom a podporou Dolby Atmos

TCL C815 posúva kvalitu televízneho zvuku na úplne novú úroveň. Prichádza s integrovaným soundbarom Onkyo s podporou Dolby Atmos, ktorému asistuje ešte subwoofer na zadnej strane televízora a vytvára tak dynamiku, ktorú si užijete nielen pri sledovaní športu, kde budete mať pocit, že ste priamo na štadióne, ale aj v hrách, filmoch a seriáloch.

QLED - reálne a živé farby

Vychutnajte si obrazovú kvalitu ako nikdy predtým. QLED TV využívajúci technológiu Quantum Dot sa postará o zobrazenie ohromujúcej palety farieb a ich odtieňov. Panel s farebnou hĺbkou 10-bit ich ponúkne cez 1 miliardu. QLED C815 je navyše dokonale pripravený na budúcnosť HDR vďaka podpore oboch najpokročilejších a najnovších formátov Dolby Vision a HDR10+. Najmä Dolby Vision HDR sa na trhu veľmi presadilo a vy si tak vďaka tomu môžete užiť napríklad Netflix alebo filmy z Apple filmotéky na maximum. Nechýba však ani podpora aj tých základnejších formátov, akými sú HDR10 a HLG.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia TCL 55C815

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jana

17. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • pomer cena / výkon
  • skvelý zvuk y dolného predného reproduktora
  • skvelá kvalita obrazu
  • žiadne

odporúčam....dobrá kúpa