TCL 55EP660

Cena:
389,00 €

Pôvodná cena 509,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,78 €

Doprava zdarma

Vyberte si iný variant

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Unikátny Android Smart televízor TCL 55EP660 s Ultra Slim Metal Design a uhlopriečkou 55“ (139 cm), na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vtiahne so sveta so skvelým obrazom a výraznými farbami. 4K HDR v kombinácii s technológiou Micro Dimming zabezpečí detailné zábery s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov. Zariadenie kompatibilné s Hybrid Log Gamma je schopné zobraziť kvalitu HDR bez ohľadu na zdroj signálu. Špecifikom je Smart HDR, ktoré vylepšuje obsah štandardného dynamického rozsahu (SDR) na kvalitu podobnú HDR. Disponuje bohatou výbavou rozhrania – 3x HDMI, 2x USB, Bluetooth, WiFi – a nechýba ani slúchadlový výstup či výnimočné PPI 1200.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 24 %
Popis produktu

 

 

Ponorte sa do vynikajúceho obrazu

Séria EP66 kombinuje technológiu Ultra Slim Metal Design, kvalitu obrazu s rozlíšením 4K HDR a moderný Smart TV systém: Android TV so zabudovaným systémom Google Assistant. Táto séria je určená pre tých, ktorý vyžadujú eleganciu, kvalitu obrazu a ľahký prístup k obsahu, ktorý milujú. Televízor zapasuje do akéhokoľvek interiéru a umožní všetkým členom domácnosti vychutnať si obľúbený obsah vo výnimočnej kvalite obrazu. 

4K Ultra HD – 4-krát viac pixelov, 4-krát viac detailov

Rozlíšenie Ultra HD (3840 x 2160) je 4-krát väčšie ako Full HD. Budete očarení dokonalým precíznym obrazom na Ultra HD televízoroch, ktoré zobrazujú obraz s viac ako 8 miliónmi pixelov. Nepremeškajte žiadny detail a buďte súčasťou akcie.

Štandardom pre UHD je HDR

HDR produkuje žiarivý jas, presné farby a oslnivý detailný obraz s presnou reprodukciou svetlých a tmavých odtieňov a umožní vám zažiť HDR obsah prostredníctvom všetkých zdrojov. Televízory TCL 4K sú kompatibilné s Hybrid Log Gamma. Tento model je schopný zobraziť kvalitu HDR bez ohľadu na zdroj signálu: HDMI, TV vysielanie, internetový obsah. Pripravte sa na relácie a športové podujatia v bezkonkurenčnej kvalite HDR.

Smart HDR

Smart HDR je schopný vylepšiť obsah štandardného dynamického rozsahu (SDR) na kvalitu obrazu podobnú HDR, čo umožňuje divákom vychutnať si všetok obľúbený obsah v najvyššej možnej kvalite obrazu. Prostredníctvom identifikácie scén AI a HDR funkcia Smart HDR zlepšuje tmavé aj jasné scény. Na tmavých scénach dopĺňa úroveň jasu a na scénach s jasnejším obsahom zvyšuje pomer kontrastu na rozlíšenie objektov. 

Micro Dimming pre lepší kontrast

Micro Dimming analyzuje obraz televízora v približne 100 samostatných zónach na prispôsobenie jasu. Kvalita obrazu sa výrazne zlepšuje pre výnimočný vizuálny zážitok, najmä v tme.  

PPI 1200

Picture Performance Index (PPI) umožňuje oceniť kvalitu obrazu tým, že zohľadní kľúčové prvky: rozlíšenie, kontrast, farebný gamut, pohyb a typ obrazovky. Séria EP66 kombinuje pokročilú technológiu spracovania obrazu (4K UHD, HDR, Micro Dimming, 10-bitový panel), čo umožňuje dosiahnuť hodnotu PPI 1200. 

Android TV: najpokročilejšia verzia pre ľahkú a neobmedzenú zábavu

Android TV prichádza s Google Home a vstavaným Google Assistentom. Stačí vysloviť výraz „Ahoj Google“, aby ste rýchlo našli najnovší trhák, skontrolovali skóre veľkej hry alebo stlmili svetlá - to všetko bez toho, aby ste opustili to, čo ste pozoruje. Android TV tiež umožňuje prenášať obsah UHD priamo na TV a vychutnať si natívne 4K HDR aplikácie na vašej veľkej obrazovke. Inovatívne funkcie, ako je obraz v obraze (PIP), jednoduché prepínanie úloh, účty viacerých používateľov alebo bočné nastavenia zabezpečujúce obľúbený obsah všetkých členov rodiny, sú vždy vpredu a v strede.

Google Play Store

V obchode Google Play Store pre Android TV, nech už ste kdekoľvek, od Netflixu po YouTube v natívnej kvalite 4K HDR po veľa hier, existuje aplikácia, ktorú určite milujete. Všetky aplikácie, ktoré potrebujete pre kino, šport a video, si môžete stiahnuť z Obchodu Google Play.

Zabudovaná funkcia Smart TV Chromecast

So systémom Android TV môžete rýchlo prenášať fotografie, videá, hudbu a ďalší obľúbený obsah z obľúbeného zariadenia priamo do televízora. Funguje s najpopulárnejšími zariadeniami vrátane iPhone®, iPad®, telefónmi a tabletmi so systémom Android, Mac®, prenosnými počítačmi so systémom Windows® a Chromebook.

NETFLIX

Netflix je jedným z najväčších internetových televíznych kanálov na svete a celý rad programov je navrhnutý tak, aby mal pre každého niečo. Sledujte programy naplánované práve pre vás, vrátane pôvodnej série Netflix a ocenených filmov a dokumentárnych filmov. 

YOUTUBE

Vďaka službe YouTube môžete prostredníctvom správ a mnohých ďalších informácií sledovať, čo sleduje celý svet, od najpopulárnejších hudobných videí po videohry a populárne zábavné programy. Prihláste sa na odber kanálov, ktoré vysielate, zdieľajte ich s priateľmi a sledujte ich na akomkoľvek zariadení. 

Alexa umožňuje vášmu hlasu ovládať váš svet 

Amazon Alexa žije v cloude a je stále múdrejšia. Požiadajte Alexu, aby prehrávala hudbu, skontrolovala počasie, upravila hlasitosť televízora, zmenila televízny kanál, ovládala váš inteligentný domov a ďalšie. 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart TV: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
Techn.pohyb.interpolácie: PPI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov:
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 122 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 28 cm
Hmotnosť: 18 Kg
Výška s podstavcom: 77 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: ovládanie, kábel, manuál

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C2, DVB-S2

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: 55EP660

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore