Popis produktu

Zmazané hranice

Android TV radu EP680 je stvorená pre filmové zážitky. Stačí si len vybrať snímku, ktorý bude stáť za to, o všetko ostatné sa vďaka 4K HDR PRO, Dolby Vision a WCG postará televízia. Tešiť sa môžete na prvotriedne rozlíšenie, širokú paletu farieb a obraz plný detailov. Dolby Atmos zaistí kvalitný zvuk. Sledujte tie najlepšie filmy, súťaže alebo seriály na Netflix. Televíziu možno ovládať niekoľkými spôsobmi, a to buď šikovným ovládačom, klasickým ovládačom alebo mobilom. Stačí sa pohodlne usadiť.

Bleskový štart

V režime okamžitého zapnutia, ktoré možno aktivovať v nastavení, nemusíte zdĺhavo čakať na načítanie loga pri štarte a TCL EP680 nabehne za pár sekúnd. Už vám nič neunikne.

Vkročte do sveta neobmedzenej zábavy

Vyhľadávajte napríklad aktuálna futbalové výsledky alebo sa nechajte vtiahnuť do sveta nekonečnej zábavy vďaka ponuke aplikácií v službe Google Play. Jednoducho prepojte svoj mobil s obrazovkou a prezerajte si fotky z dovolenky. Hravo si poradí s každou úlohou.

V centre diania

Obklopte sa u seba doma špičkovými technológiami. WCG, HDR PRO a Dolby Vision sú zárukou vysokej kvality. Dolby Atmos do vašej obývačky zase napumpuje pôsobivý 3D zvuk. TCL EP680 vás vtiahne do deja naplno.

Ovládajte TV svojím mobilom

Pomocou aplikácie MagiConnect môžete Android TV ovládať mobilom. Stačí si ju stiahnuť a meniť hlasitosť alebo prepínať programy. Je to jednoduché a ľahko ovládnete i hlasové vyhľadávanie.

Elegantný dizajn

Elegantná a extrémne tenká. Televízia zapadne vďaka bezrámovému dizajnu do každej obývačky. Stačí si zvoliť z troch uhlopriečok 50", 55" a 65".

Podpora smart aplikácií

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 

Pripojené súbory

IL_SK_2053239 [*.pdf, 108.53 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PPI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1700

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 122 cm
Výška: 77 cm
Hĺbka: 27 cm
Hmotnosť: 18 Kg
Výška s podstavcom: 77 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: ovládanie, kábel, manuál

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2/H.265

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Nie

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 124 kWh

Ostatné

Kód produktu: 55EP680

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore