TCL 55P715

SledovanieTV pre 5 zariadení na 6 mesiacov zadarmo: po registrácii

Cena:
459,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,18 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Android Smart LED televízor TCL 55P715, s luxusným kovovým dizajnom v titánovej farbe, v bezrámčekovom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou a precíznou obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je funkcia Smart HDR (dokáže bežný obsah SDR previesť do HDR a získať lepší farebný a jasový rozsah), vstavaný Google Assistant a integrované hands-free hlasové ovládanie (stačí stlačiť ikonu a hovoriť). S určitosťou poteší prítomnosť technológie Micro Dimming (obraz bude pôsobiť väčšou hĺbkou a kontrastnejšie), kompatibilita s Amazon Alexa či podpora služieb YouTube, Netflix a Amazon Prime Video.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 8 %
  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

TCL 55C715 TCL 55C715

SledovanieTV pre 5 zariadení na 6 mesiacov zadarmo: po registrácii

Unikátny Android Smart QLED televízor TCL 55C715 v elegantnom bezrámčekovom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou a obrazovkou s technológiou Quantum Dot, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je zabudovaná funkcia Google Assistant (ktorá je vždy pripravená vám pomôcť s množstvom dotazov a činností) a integrovaný Chromecast (prehrávanie obsahu z vášho smartfónu či tabletu) kompatibilný s väčšinou bežných zariadení. S určitosťou poteší podpora technológií ako sú HDR, Dolby Vision a Micro Dimming, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos prinesú do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 55 "
  • Typ obrazovky: QLED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vysoká kvalita obrazu 4K HDR vo vysoko elegantnom bezrámčekovom dizajne

Rad P715 je skutočne inteligentný, funkciami nabitý Android TV, ktorý zaujme aj elegantným dizajnom vďaka bezrámčekovému, tenkému prevedeniu a použitiu prémiových materiálov pôsobiacich skutočne reprezentatívne. Ponúkne obrazovú kvalitu 4K HDR s dynamickým vylepšovaním HDR a prevodu SDR do HDR, vstavaným Google Assistant a zabudovaným mikrofónom pre hlasové ovládanie, a to aj v slovenčine alebo češtine. Prístup k obsahu bude pre každého tak veľmi jednoduchý a komfortný.

4K HDR - kvalita vďaka vyššiemu rozlíšeniu

4K Ultra HD obsah nie je len o vysokom rozlíšení, ale pokrok v kvalite u neho pocítite hlavne vďaka HDR alebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah vám umožňuje uvidieť vyšší kontrast a väčšie množstvo farieb a farebných odtieňov, vďaka ktorým sa vám odkryje viac detailov ako v tmavších, tak aj vo svetlejších scénach.

Micro Dimming dosahuje lepšieho kontrastu

Obraz je vďaka funkcii Micro Dimming analyzovaný a rozdelený do nezávislých zón, ktorých je okolo stovky. V každej zóne sa zvlášť riadi jas nezávisle, aby obraz pôsobil väčšou hĺbkou a kontrastnejšie. Tmavé miesta scén zostávajú tmavé, kdežto svetlejšie miesta sú zobrazené s lepším jasom vďaka precíznemu nasmerovaniu jasu.

Smart HDR

Funkcia Smart HDR u TCL TV umožňuje divákom zažiť HDR efekt aj u zdrojov signálu, ktoré s HDR inak bežne nepočítajú. Algoritmus na báze umelej inteligencie (AI) dokáže aj bežný obsah sa Štandardným Dynamickým Rozsahom (SDR) previesť do HDR a získať tak lepší farebný a jasový rozsah, ktorý je bežne výsadou len obsahu HDR. Samotný HDR obsah je vďaka funkcii Smart HDR analyzovaný a dynamicky upravovaný tak, aby každá scéna zobrazila čo najviac detailov. Lepšie sú prekresľované ako scény tmavé, tak i svetlé. Obraz sa tak prispôsobuje dynamicky každej scéne zvlášť a výsledkom je ešte väčšia hĺbka obrazu a vyššia úroveň detailov.

Android TV

Vďaka Obchodu Play od Google ponúka Android TV ohromné množstvo aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Populárne Netflix a YouTube nájdete v základe a môžete si ich vychutnať v 4K HDR kvalite. Ďalšie aplikácie môžete z Obchodu Play sťahovať kedykoľvek. Pri hrách môžete využiť možnosť pripojenia gamepadu. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant* a má zabudovaný mikrofón, z ktorého pomocou hlasu môžete vyhľadávať informácie a obsah, a ovládať tak televíziu. Napríklad deti ľahko vyhľadajú ich obľúbené rozprávky - stačí vysloviť napríklad "Mach a Šebestová Youtube". Veľkou výhodou je podpora slovenčiny/češtiny pre vyhľadávanie. V Obchode Play nájdete aj najpokročilejšie multimediálne prehrávače ako VLC a KODI. (*Assistant Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Osloboďte vaše ruky a povedzte TV, čo potrebujete

Hands-free funkcia v podobe vstavaného mikrofónu u TCL P715 vám uľahčí prácu s TV a vyhľadávanie obľúbeného obsahu. Nemusíte vyťukávať dlhé názvy, stačí to vysloviť. Deti tak môžu nájsť napríklad "No počkaj zajac Youtube", bez toho, aby poznali abecedu. Môžete použiť aj slovenčinu alebo češtinu. Stačí stlačiť ikonu mikrofónu v ľavom hornom rohu domovskej Android TV obrazovky a hovoriť. Prípadne vysloviť "OK Google" a TV, pokiaľ je nastavená do podporovaného jazyka, začne už sama načúvať. Môžete tak ovládať TV napríklad pri varení a nemusíte ani siahať na ovládač. (*Hands-free hlasové ovládanie je dostupné iba v určitých krajinách a jazykoch. Vyžaduje pripojenie k internetu. Pripojenie k internetu môže vyžadovať dodatočné poplatky. Dostupnosť a výkon závisí na zariadení, službách a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách.)

Nech vás šikovným svetom Smart TV sprevádza Google Assistant

Google Assistant je bežnou súčasťou Android TV. U tejto rady je ale obrovskou výhodou možnosť komunikácie s televízorom priamo pomocou zabudovaného mikrofónu priamo v TV. Užívateľ pre pohodlné využitie hlasových funkcií k nemu nemusí dokupovať smart hlasový ovládač. Vyhľadávanie obsahu a informácií sa tak stane naozaj jednoduchým a komfortným. Odpovie vám na vaše otázky. Splní vami zadané úlohy. Môžete ovládať chytré spotrebiče v domácnosti pomocou Google Home. (*Google Assistant nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Vyžaduje pripojenie k internetu/mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a siete a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Alexa je radcom a spoločníkom v šikovnom digitálnom svete

Amazon Alexa je šikovný hlasový asistent. Pomocou vášho hlasu vám pomáha plniť úlohy, vyhľadávať pre vás informácie a obsah. Môžete vďaka nej ovládať prvky v chytrej domácnosti, prehrávať obsah na TV a získavať informácie. (Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používať vaše Amazon Alexa zariadenia, vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpený samostatne), na ovládanie vášho televízora. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.)

Netflix - populárny poskytovateľ obsahu aj v 4K HDR

Na Netflixe* nájdete ohromné množstvo filmov, seriálov a dokumentov všetkých žánrov. Tie pochádzajú často priamo z produkcie Netflixu, nájdete tam však aj lokálne a iné tituly. U mnohých sú k dispozícii titulky alebo dabing, a tak si príde na svoje aj lokálny divák. Mnoho materiálu je tu aj v 4K HDR kvalite, vďaka ktorej naozaj uvidíte vašu novú televíziu rozkvitnúť v plnej kráse. (*Záleží na dostupnosti služby a variante predplatného)

YouTube - populárny poskytovateľ obsahu

YouTube je vysoko populárna služba pre sledovanie videí, kde si naozaj každý príde na svoje. U TCL P715 môžete svoje obľúbené videá vyhľadávať aj pomocou vášho hlasu, čo je veľmi jednoduché a komfortné. Obľúbia si to aj deti. Stačí vysloviť napríklad "Janko a Marienka Youtube" a sledovať svoju obľúbenú rozprávku. Vďaka aplikácii MagiConnect zase môžete premietnuť YouTube z mobilného zariadenia do TV a zdieľať aj iný obsah a TV zároveň aj ovládať. YouTube vám teraz ponúka aj 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak môžete užiť váš TV na maximum.

Amazon Prime Video

Obľúbený poskytovateľ obsahu s neustále rastúcou ponukou titulov. Veľmi obľúbený v zahraničí, ale získava si popularitu aj u tunajšieho publika. Ponúka nielen originálne tituly, ale novo zahŕňa aj tie lokálne a pridáva aj titulky a dabing.


Televízor sa stane ozdobou každého interiéru

Rad P715 prichádza s bezrámčekovým vzhľadom v kovovom spracovaní a svojím dizajnom naozaj vyčnieva v rámci svojej kategórie. Toto spojenie výkonu a elegantného dizajnu si jednoducho zamilujete.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2073185 [*.pdf, 108.39 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PPI

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 122,7 cm
Výška: 71,7 cm
Hĺbka: 30 cm
Hmotnosť: 12,4 Kg
Výška s podstavcom: 76,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: DO vr. batérií, manuál, el. kábel

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant
Spotr. ener. v režime HDR: 93 kWh

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ostatné

Kód produktu: 55P715

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore