TCL 65C825 (2021)

5-ročná záruka po registrácii
SledovanieTV na 6 mesiacov po registrácii

Cena:
1 749,00 €

Pôvodná cena 1 899,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 34,98 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart Android QLED televízor TCL 65C825 s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení so 65“ (164 cm) uhlopriečkou a rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Obraz blízky skutočnosti sprostredkuje technológia 4K HDR Premium v kombiánácii s technológiou Quantum Dot, natívneho 100 Hz panelu a Mini-LED podsvietenia, podpora HDR formátov pre optimalizáciu obrazu (vrátane HDR10, HLG, HDR10, ako aj Dolby Vision a Dolby Vision IQ) a o výnimočný zvuk sa postará integrovaný soundbar Onkyo s podporou Dolby Atmos. Špecifikom je magneticky pripojiteľná kamera pre videohovory s funkciou Google Duo (smart komunikačná aplikácia), podpora slovenského a českého jazyka pri vyhľadávaní na YouTube, Google Assistant či Hands-Free Voice Control a herné obzory vám rozšíri režim Game Master Pro v spolupráci s funkciou VRR (Variable Refresh Rate) a funkciou ALLM. V balení nájdete 2 diaľkové ovládače (1× základný a 1× inteligentný s mikrofónom vrátane tlačidla Google Assistant).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Sony KD-65AG9 Sony KD-65AG9

Získajte späť 20% z ceny TV ako zľavu na ďalší nákup

5 (1)

Špičkový Smart Android OLED televízor Sony KD-65AG9 v elegantnej čiernej farbe s vysokým dynamickým rozsahom, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 65“ uhlopriečkou (164 cm) vás vtiahne do deja vďaka realistickému obrazu a skvelému zvuku. O unikátny audiovizuálny zážitok sa postarajú technológie Sound-from-Picture Reality či Pixel Contrast Booster (maximalizuje kontrast) a procesor na spracovanie obrazu X1 Ultimate zabezpečí vylepšenie detailov, jasu a farieb. Zariadenie sa pýši technológiou Acoustic Surface Audio+, vďaka ktorej sa k vám zvuk dostáva z rozličných strán. Displej Triluminos vás vtiahne do deja, ktorý je reprodukovaný živými a realistickými farbami. Pokročilé hlasové ovládanie poskytne širokú škálu možnej zábavy.

Základné parametre

  • Uhlopriečka ("): 65 "
  • Typ obrazovky: OLED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

TCL C82: 4K QLED Android TV s revolučnou technológiou Mini-LED a vstavaným 2.1 Soundbarom Onkyo

Rad TCL C82 v sebe kombinuje všetky vrcholné technológie. Živé farby vďaka technológii Quantum Dot. Práve vďaka najširšej palete farieb, kontrastu a jasu si najlepšie vychutnáte HDR obsah. Fantastický jas a riadenie kontrastu má na starosti nová technológia Mini-LED, ktorú TCL predstavilo ako prvý na svete. V rade C82 sú tieto prémiové technológie sprevádzaný navyše aj natívne 100Hz panelom a funkciou Motion Clarity Pre a vďaka tomu ju Môžeme označovať ako 4K HDR PREMIUM. Inovatívne funkcie ako HDMI 2.1, SSC a Allmi zaručí dokonalú ostrosť a plynulosť hier aj pri 120 snímkach za sekundu v rozlíšení 4K. Operačný systém Android TV je zárukou plynulého chodu a predaji v veľkého množstva aplikácií, hier a funkcií ako Napríklad vstavaný Google Assistant a Chromecast.

Mini-LED: Nová revolučná kategória podsvietenia pre dokonalé riadenie jasu a kontrastu

Mini-LED je názov inovatívneho spôsobu podsvietenia panela TV, ktoré spoločnosť TCL predstavila. Táto technológia umožňuje televízii dosiahnuť fantastickú úroveň jasu, ktorý má veľký podiel na zobrazenie detailov a hĺbky obrazu v HDR obsahu a zároveň si tiež uchovať hĺbku čiernej pre skvelé filmové zážitky. Tisíce miniatúrnych diód sú rozdelené do samostatne riadených zón priameho zadného podsvietenia. Vďaka tomu tak môže televízor vykresliť najjemnejšie detaily vo svetlých častiach scény a zároveň si uchovať hlbokú čiernu bez halo efektu z osvetlenia objektov v častiach iných. Nežiaduce odlesky v obrazovke sa stali minulosťou, a to vďaka antireflexnému povrchu, ktorý spoločne s vysokým jasom prinesie ten najvyšší komfort pre sledovanie TV cez deň či všeobecne vo svetlých prostrediach.

C82 sa ovláda hlasom vďaka funkcii Hands-free Voice Control

Google Assistant sa u C82 ovláda jednoducho hlasom vďaka funkcii Hands-free Voice Control, a vy tak môžete hovoriť priamo na televíziu. Dokonca aj v slovenčine nebo češtine. Skúste hlasom vyhľadaťe svoje obľúbené videá na Youtube. Aplikácia Google Duo je dostupná aj pre Android TV a vy tak môžete priamo z vašej televízie využiť možnosti videohovorov s vašimi blízkymi. Samozrejmosťou sú aj aplikácie pre prehrávanie multimédií ako Napríklad obľúbené KODI. Zvukový prejav televízora je zabezpečený vstavaným SoundBarom 2.1 od firmy Onkyo vrátane subwoofera pre pohlcujúcu zvukovú priestorovosť s podporou Dolby Atmos. Vďaka Mini-LED technológii sa jedná o jednu z najtenších Direct LED televízorov na svete. Proste dokonalá kombinácia výkonu a elegancie.

TCL QLED: najširšia farebná paleta a 100% objem farieb

Quantum Dot technológia prináša televízii TCL viac ako jednu miliardu farieb a odtieňov a vďaka tomu budú prechody medzi jednotlivými farbami úplne plynulé. Vzniká tak obraz plný živých a pohlcujúcich farieb, detailov a hĺbky.

4K HDR PREMIUM: Vynikajúca ostrosť v najjemnejších detailoch vďaka dokonalým farbám a kontrastu

HDR alebo High Dynamic Range je najnovší štandard v UHD obraze. Nielenže samotné rozlíšenie je vyššie, ale pracuje aj s oveľa širšiou paletou farieb a väčším rozsahom kontrastu a jasu, ktorý vytvára úžasnú hĺbku a vykreslí presné detaily. 4K HDR PREMIUM vám prinesie jedinečný zážitok. Nechajte sa unášať obrazom blízkym skutočnosti. 4K HDR PREMIUM v tejto televízii je kombináciou technológií Quantum Dot, natívneho 100Hz panelu a Mini-LED podsvietenia, vďaka ktorým si vychutnáte filmové zážitky na maximum.

Motion Clarity Pre prináša ostrosť obrazu

Vďaka prirodzene 100Hz panelu si užijete maximálne ostrý, čistý a plynulý pohyb v akčných scénach alebo pri športových zápasoch. Ak sú pre vás hry všetkým, uvítate pri modeli TCL C82 kombináciu s HDMI 2.1. a pripojenie najnovších herných konzol alebo počítača vo 120fps (snímkach za sekundu).

GAME MASTER PRO vstupenka do prvej ligy

Rad TCL C82 je navrhnutá tak, aby poskytla maximálny herný zážitok. Dôležitá je nielen kvalita obrazu, ale hlavne rýchlosť reakcií spojená s odozvou, tzv. Input lag. Kombinácia HDMI 2.1 a 100Hz panelu, ktorý zvláda aj 120Hz, umožňuje hrať hry vo 4K rozlíšení a pri vysokej snímkovej frekvencii 120 snímok za sekundu (FPS). HDMI 2.1. prináša funkciu vrr (Variable Refresh Rate), ktorá zaistí plynulý obraz bez trhania pri hraní hier. Funkcia Allmi (Auto Low Latency Mode) zaisťuje najkratšiu možnú odozvu a ideálne obrazové nastavenie pre hry, navyše automaticky. Televízia sa vďaka tejto funkcii sama prepne do herného režimu. Stačí len pripojiť moderné hernú konzolu alebo počítač cez HDMI. Veľmi komfortne dosiahnete najkratšej možnej odozvy - input lag pod 15 ms. (* Pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.)

TCL C82 si poradí so všetkými HDR formátmi

Séria C82 je multiformátová televízia. Dokáže si poradiť so všetkými existujúcimi HDR formátmi pre optimalizáciu obrazu: HDR10, HLG, HDR10, rovnako tak DOLBY VISION a DOLBY VISION IQ a vy tak získate vynikajúce HDR efekty z akéhokoľvek zdroja. Dolby Vision podporujú streamovacie služby ako je Netflix, Disney+ a ďalšie. Vďaka Dolby Vision si vychutnáte obraz ako v kine. U Amazon Prime je napríklad veľmi rozšírené HDR10+. Novinkou je Dolby Vision IQ, ktoré vedia optimalizovať obraz tak, že sa vďaka špeciálnemu svetelnému senzoru pre detekciu okolitého svetla prispôsobí svetlu v miestnosti.

Dokonalý zvuk vďaka vstavanému SoundBaru ONKYO a Dolby Atmos

Užite si jedinečnú zvukovú atmosféru ako v kine vďaka integrovanému SoundBaru ONKYO s reproduktormi smerujúcimi priamo na vás a podporou Dolby Atmos *. Navyše subwoofer umiestnený na zadnej strane televízie pomáha vynikajúcemu priestorovému zážitku u vás doma. Spojenie Onkyo a Dolby Atmos je zárukou skvelého zvuku a filmových zážitkov. (* Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Prémiový zvuk s Dolby Audio a DTS-HD

S televízorom C82 pocítite priestorový zvuk, výborný obraz a svoje obľúbené filmy si vychutnáte na maximum vďaka podpore Dolby a DTS. Dolby Audio™ zaručuje neobyčajné zážitky s perfektnou čistotou a priestorovosťou zvuku. Vďaka DTS-HD na Blu-ray diskoch a v streamovacích službách zažijete filmy ako nikdy predtým. (* DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS. Symbol dvojitého D je ochranná známka spoločnosti Dolby Laboratories.)

Nabušená Android TV pre chvíle odpočinku

Funkcie Google Home, Chromecast a Google Assistant * má Android TV C82 priamo v sebe. V Obchodu Play nájdete mnoho zaujímavých lokálnych i svetových aplikácií pre streamovanie obsahu. Medzi najznámejšie patrí Youtube, Netflix alebo Amazon Prime. Ďalej máte prístup k HBO GO, Spotify, Twitch, KODI, Plex, Filmy Google Play a iné. (* Google Assistant vyžaduje internetové / dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Hands-Free Google Assistant zjednoduší prácu aj zábavu

Vďaka umelej inteligencii je funkcia Hands-Free Voice Control* veľkým pomocníkom vo vašej domácnosti. Google Assistant je u C82 priamo súčasťou televízie. Pomôže vám s mnohými úlohami, môžete vďaka nemu vyhľadávať obsah a dokáže aj ovládať vašu chytru domácnosť. Podporuje český i slovenský jazyk. Vyhľadávanie vašich obľúbených videí na youtube je razom ďaleko jednoduchšie, čo ocenia hlavne vaše predškolské deti. Stačí nahlas povedať názov rozprávky "Perníková chalúpka Youtube" a rozprávka sa spustí. (* Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné.)

Magic Camera pre videohovory s Google Duo

Pri modeli TCL C82 je súčasťou balenia magneticky pripojiteľná kamera pre videohovory s vašimi blízkymi. Kamera disponuje rozlíšením 1080p a širokouhlým záberom. S funkciou Google Duo* sa môžete zadarmo spojiť s kýmkoľvek pomocou videohovorov a vďaka širokouhlému objektívu aj s viacerými ľudmi. Vďaka vašej televízii sa tak ľahko spojíte s vašou rodinou napríklad na druhom konci sveta. Môžete si užiť súkromné i skupinové hovory. (* Vyžaduje prihlásenie sa pomocou účtu Google)

Alexa pre prácu i odpočinok

Hlasová asistentka Alexa pochádza z rodiny Amazon a je pripravená vám pomôcť s najrôznejšími úlohami. Vie prehrať hudbu, pri rannej káve vám povie, čo je nové, aké bude počasie a ani ovládanie televízie pre ňu nie je problém. Rovnako tak dobre si poradí s riadením vašej smart domácnosti. (* Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadení vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľnú zvlášť) pre ovládanie vašej TV.)

Luxusná a praktická Android TV

Prémiový dizajn TCL C82 je podčiarknutý bezrámčekovou konštrukciou a použitím kovových materiálov čo prináša naozaj luxusný dojem. Zvolené materiály sú tiež odolnejšie. Zapadne skvelo ako do vašej domácnosti tak aj do kancelárie, kde bude skvele reprezentovať. Vďaka centrálnemu stojanu môžete túto televíziu umiestniť na akýkoľvek nábytok. Elegancia a výkon sa tu snúbi v jeden celok.

Pripojené súbory

IL_SK_2088843 [*.pdf, 159.18 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 65 "
iTyp obrazovky: Mini LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 100

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 65 "
iUhlopriečka (cm): 164 cm
iTyp obrazovky: Mini LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.1
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 144,6 cm
Výška: 88,3 cm
Hĺbka: 29 cm
Hmotnosť: 29,3 Kg
Výška s podstavcom: 90,5 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 243 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 65C825

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore