TCL 65P615


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 519,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor TCL 65P615, LED, 164 cm, 4K UHD, 3840×2160, Android TV, 50Hz, DVB-T2/H.265, DVB-S2, DVB-C, Amazon Alexa, Google Assistant, 3× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV, rozhranie CI, výstup pre slúchadlá, VESA štandard 300×300, trieda energetickej účinnosti E

TCL P615 predstavuje solídny vstup do sveta 4K HDR s operačným systémom Android TV a širokými možnosťami v tenkom tele

TCL P615 ponúka vysokú kvalitu 4K Ultra HD s podporou HDR. Pomocou umelej inteligencie dokáže ďalej HDR zdokonaľovať a prevádzať aj obyčajný SDR obsah do HDR. Operačný systém Android TV prináša obrovské množstvo zábavy v podobe obsahu a aplikácií z Obchodu Play. K dispozícii sú aj hry, ktoré možno ovládať pribaleným ovládačom alebo pripojeným gamepadom cez Bluetooth. P615 prichádza aj so vstavaným Google Asistentom a podporou hlasových funkcií. Vyhľadávať môžete hlasom aj v slovenčine a češtine. To všetko je ladené do tenkého a úzkeho dizajnu, ktorý sa hodí do každého interiéru.

4K HDR: Kvalita vďaka vyššiemu rozlíšeniu, zdokonalenému kontrastu a širšej palete farieb pre jemné detaily

4K Ultra HD obsah nie je len o vysokom rozlíšení, ale pokrok v kvalite u neho pociťujeme hlavne vďaka HDR alebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah nám umožňuje uvidieť vyšší kontrast a väčšie množstvo farieb a farebných odtieňov, vďaka ktorým sa nám odkryje viac detailov ako v tmavších, tak aj vo svetlejších scénach.

SMART HDR vytvorí HDR efekt i z obyčajných zdrojov a samotné HDR ešte ďalej zdokonalí

Funkcia SMART HDR u TCL televízorov umožňuje divákom zažiť HDR efekt aj u zdrojov signálu, ktoré s HDR inak bežne nepočítajú. Algoritmus na báze umelej inteligencie (AI) dokáže aj bežný obsah sa Štandardným Dynamickým Rozsahom (SDR) previesť do HDR a získať tak lepší farebný a jasový rozsah, ktorý je bežne výsadou len obsahu HDR. Samotný HDR obsah je vďaka funkcii SMART HDR analyzovaný a dynamicky upravovaný tak, aby každá scéna zobrazila čo najviac detailov. Lepšie sú prekresľované ako scény tmavé, tak i svetlé. Obraz sa tak prispôsobuje dynamicky každej scéne zvlášť a výsledkom je ešte väčšia hĺbka obrazu a vyššia úroveň detailov.

Micro Dimming dosahuje lepšieho kontrastu a pracuje detailne s jasom

Obraz je vďaka funkcii Micro Dimming analyzovaný a rozdelený do nezávislých zón, ktorých je okolo stovky. V každej zóne sa zvlášť riadi jas nezávisle, aby obraz pôsobil väčšou hĺbkou a kontrastnejšie. Tmavé miesta scén zostávajú tmavé, kdežto svetlejšie miesta sú zobrazené s lepším jasom vďaka precíznemu nasmerovaniu jasu.

Dolby Audio je stávka na istotu na poli zvuku

Zvuk je u toho modelu podľa štandardov Dolby Audio, ktorý vám umožní pocítiť dynamiku, čistotu a priestorovosť zvuku z filmov, seriálov, hier a videí. Spoločnosť Dolby je všeobecne považovaná za najuznávanejších expertov vo filmovom priemysle a vy tak získate garanciu, že zvuk bude vysoko kvalitný.

Android TV: Skutočne múdra TV s pestrou ponukou možností

Vďaka Obchodu Play od Google ponúka Android TV ohromné množstvo aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Populárny Netflix a YouTube nájdete v základe a môžete si ich vychutnať vo 4K HDR kvalite. Ďalšie aplikácie môžete z Obchodu Play sťahovať kedykoľvek. Pri hrách môžete využiť možnosť pripojenia gamepadu. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant. * TCL P615 má možnosť hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast v mobilnom zariadení Android alebo iOS, prípadne je možné k nej dokúpiť šikovný Bluetooth diaľkový ovládač s mikrofónom. Pomocou hlasu môžete vyhľadávať informácie a obsah a ovládať televíziu. Napríklad deti tak ľahko vyhľadajú ich obľúbené rozprávky - stačí vysloviť napríklad "Mach a Šebestová YouTube". Veľkou výhodou je podpora slovenčiny / češtiny pre vyhľadávanie. V Obchode Play nájdete aj najpokročilejšie multimediálne prehrávače ako VLC a KODI. (*Asistent Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Asistent Google vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Nech vás šikovným svetom Smart TV sprevádza Google Asistent

Google Asistent je bežnou súčasťou Android TV. Rad TCL P615 podporuje hlasové funkcie a hlasové vyhľadávanie pomocou aplikácie T-Cast v pripojenom mobilnom zariadení so systémami Android či iOS, prípadne je možné k tejto sérii dokúpiť šikovný Bluetooth ovládač so zabudovaným mikrofónom. Vyhľadávanie obsahu a informácií sa tak stane naozaj jednoduchým a komfortným. Odpovie vám na vaše otázky. Splní vami zadané úlohy. Môžete ovládať chytré spotrebiče v domácnosti pomocou Google Home. (*Google Asistent nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Google asistent vyžaduje pripojenie k internetu / mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Alexa je radcom a spoločníkom v šikovnom digitálnom svete*

Amazon Alexa je šikovný hlasový asistent. Pomocou vášho hlasu vám pomáha plniť úlohy, vyhľadávať pre vás informácie a obsah. Môžete vďaka nej ovládať prvky v chytrej domácnosti, prehrávať obsah na televízore a získavať informácie. (*Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používať vaše Amazon Alexa zariadenia, vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpený samostatne), na ovládanie vášho televízora. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.)

NETFLIX: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

Na Netflixe* nájdete ohromné množstvo filmov, seriálov a dokumentov všetkých žánrov. Tie pochádzajú často priamo z produkcie Netflixu, nájdete tam však aj lokálne a iné tituly. U mnohých sú k dispozícii titulky alebo dabing, a tak si príde na svoje aj lokálny divák. Mnoho materiálu je tu aj vo 4K HDR kvalite, vďaka ktorej naozaj uvidíte vašu novú televíziu rozkvitnúť v plnej kráse. Verte, naozaj je na čo pozerať! Neváhajte a vyskúšajte si Netflix na mesiac zadarmo. (*Záleží na dostupnosti služby a variante predplatného.)

YOUTUBE: Populárny poskytovateľ obsahu aj vo 4K HDR

Youtube je vysoko populárna služba pre sledovanie videí, kde si naozaj každý príde na svoje. U TCL P615 môžete svoje obľúbené videá vyhľadávať aj pomocou vášho hlasu, čo je veľmi jednoduché a komfortné. Obľúbia si to aj deti. Stačí vysloviť napríklad "Janko a Marienka Youtube" a sledovať svoju obľúbenú rozprávku. Vďaka aplikácii T-Cast zase môžete premietnuť YouTube z mobilného zariadenia do televízora a zdieľať aj iný obsah a televízor zároveň aj ovládať. YouTube vám teraz ponúka aj 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak môžete užiť váš nový televízor na maximum.

Amazon Prime Video

Obľúbený poskytovateľ obsahu s neustále rastúcou ponukou titulov. Veľmi obľúbený v zahraničí, ale získava si popularitu aj u tunajšieho publika. Ponúka nielen originálne tituly, ale zahŕňa aj tie lokálne a pridáva aj titulky a dabing.

Tenkosť a úzky rámček obrazovky znamenajú nadčasovosť a eleganciu

TCL P615 je navrhnutá v jednoduchom a funkčnom dizajne. kde tenký rámik nechá obrazu lepšie vyniknúť a tenké prevedenie umožňuje elegantné zavesenie na stenu alebo umiestnenie na nábytok. Jednoducho sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL 65P615

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené