TCL 65P815

SledovanieTV na 6 mesiacov po registrácii

Cena:
679,00 €

Pôvodná cena 849,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Android LED televízor TCL 65P815 v čiernej farbe s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení s 65“ (164 cm) uhlopriečkou a precíznou obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je funkcia Smart HDR (dokáže bežný obsah SDR previesť do HDR a získať lepší farebný a jasový rozsah), vstavaný Google Assistant, herný režim (Game Mode) či integrované hands-free hlasové ovládanie (stačí stlačiť ikonu a hovoriť). S určitosťou poteší podpora technológií ako sú Motion Clarity Pro a Dolby Vision HDR, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos prinesú do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 20 %
  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

Philips 65PUS8505/12 Philips 65PUS8505/12

Kúpte TV + soundbar alebo reproduktor a získajte späť 50% z ceny audio produktu: po registrácii

5 (5)

Tenký Smart LED televízor Philips 65PUS8505/12 v striebornej farbe vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 65“ (164 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) a výkonný operačný systém Android TV 9 (Pie). Špecifikom je funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, a praktické ovládanie hlasom Alexa či vstavaná funkcia Google Assistant. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia P5 Perfect Picture Engine a poteší aj podpora formátu HDR10+, HLG, ako aj prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

Základné parametre

  • Uhlopriečka ("): 65 "
  • Typ obrazovky: LED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Precízna kvalita obrazu

Televízor vás zaujme svojím ultra tenkým bezrámčekovým spracovaním z prémiových kovových materiálov, obrazovou kvalitou 4K HDR PRO s Dolby Vision a Motion Clarity PRO pre ostrý a plynulý pohyb. Podporuje pokročilý formát v rámci štandardu HDR - Dolby Vision a zvukové štandardy Dolby Atmos a DTS-HD. Android TV prináša vstavanú funkciu Google Assistant a TV ho šikovne dopĺňa funkciou hands-free so zabudovaným mikrofónom priamo v TV. Máte možnosť tak využiť hlasové funkcie a hlasové vyhľadávanie aj za použitia slovenčiny či češtiny. Obchod Play ponúka veľa obsahu, aplikácií a hier, ktoré sa dajú hrať pomocou ovládača alebo pomocou gamepadu spojeného cez Bluetooth. Ľahko sa spáruje s mobilnými zariadeniami so systémami Android a iOS pomocou aplikácie MagiConnect, Obchod Play ponúkne najpokročilejšie prehrávače multimédií ako KODI a VLC, ponúkne funkciu HbbTV 2.0 a mnoho ďalších. Umelá inteligencia AI_IN sa stará o zlepšovanie obrazu, zvuku až po smart funkcie. 

S funkciou Smart HDR vykúzlite HDR efekt

Funkcia Smart HDR zabezpečí, že nikto nebude ochudobnený o vyššiu kvalitu. Funkcia sa stará o prepočet štandardného rozsahu SDR (Standard Dynamic Range) do HDR a zvyšuje tak kvalitu obrazu a umožňuje divákom ťažiť z lepšieho farebného rozsahu jasu a farieb. Vychutnať si tak môžete v maximálnej kvalite aj bežné televízne vysielanie. Umelá inteligencia AI_IN od TCL analyzuje pri HDR obsahu každú scénu zvlášť a dynamicky zdokonaľuje úroveň detailov v tmavých aj svetlých scénach zároveň. V tmavých scénach lepšie prekresľuje tiene a vo svetlých scénach umožňuje lepšie vnímať objekty, aby nezanikli vo svetlom pozadí. Celkovo tak obraz získava lepšiu hĺbku, dynamickosť a nestráca detaily.

Plynulý a ostrý pohyb zaistí technológia Motion Clarity Pro

Televízor hrá čistú hru, ale nebojí sa ani ostrých zákrokov. Čistý a ostrý pohyb bez rozmazania vám dopraje pomocou technológií MEMC a Motion Clarity Pro, vďaka ktorým sú aj tie najrýchlejšie herné, športové či filmové podujatia čisté a plynulé.

Dolby Vision - Atmos

Dolby Vision HDR prináša na vašu obrazovku mimoriadne farby, kontrast a jas a mení váš zážitok zo sledovania. Dolby Vision je z hľadiska obrazovej kvality dôležitý najmä pre divákov Netflix alebo UHD Blu-ray diskov, prípadne pre konzolových hráčov. Dolby Atmos vás prenesie do príbehu zvukom, ktorý prúdi všade okolo vás s dychberúcim realizmom. Ak máte alebo si plánujete zaobstarať Dolby Atmos soundbar prípadne AV reciever pre lepší zážitok z domáceho kina, tak P815 vám dopraje prežitie pohlcujúceho zvukového zážitku naplno vďaka funkcii eARC, ktorá je prítomná pri HDMI 2.1 rozhraní.

Ponorte sa do sveta Android TV

Android TV je v súčasnosti najrozšírenejšou platformou inteligentných TV - Smart TV. Tak ako pri mobilných zariadeniach s Androidom môžete aj u Android TV získavať obrovské množstvo aplikácií z Google Obchodu Play, komunikovať s mobilnými zariadeniami so systémom Android či iOS pomocou aplikácie MagiConnect, vyhľadávať obľúbený obsah z populárnych streamovacích služieb, a to dokonca v 4K UHD HDR. Pre Android TV sú dostupné aj populárne multimediálne prehrávače VLC a KODI. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant*. (*Google Assistant nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Poslúchne vás na slovo vďaka možnosti hlasového ovládania hands-free

Tento model prichádza s možnosťou hands-free ovládania, ktoré môže váš prístup k televíznej zábave značne uľahčiť. Diaľkový ovládač samozrejme nájdete v balení, ale nemusíte sa na neho vždy spoliehať. Váš hlas ho môže zastúpiť pre interakciu s televízorom. Mikrofón je priamo zabudovaný v TV, čo umožňuje hands-free ovládanie. V prípade záujmu je možné využiť aj špeciálne šikovný ovládač s Bluetooth technológiou a zabudovaným mikrofónom, ktorý ale nie je priamo súčasťou balenia P815. (*Hands-free hlasové ovládanie je dostupné iba v určitých krajinách a jazykoch. Vyžaduje pripojenie k internetu. Pripojenie k internetu môže vyžadovať dodatočné poplatky. Dostupnosť a výkon závisí na zariadení, službách a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách.)

Váš parťák Google Assistant

Pýtajte sa ho na všeličo, dávajte mu úlohy - je to váš asistent v šikovnom svete Android TV. Nielen že môžete vyhľadať napríklad obľúbené rozprávky a videá pre deti na YouTube, ale môžete sa opýtať napríklad v súvislosti s plánovaním výletu: "Aké počasie bude zajtra?" TV vám ukáže a povie predpoveď počasia. Zážitok s Google Assistant stojí za to! (*Google Assistant nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Vyžaduje pripojenie k internetu/mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Alexa je radcom a spoločníkom v šikovnom digitálnom svete

Amazon Alexa je šikovný hlasový asistent. Pomocou vášho hlasu vám pomáha plniť úlohy, vyhľadávať pre vás informácie a obsah. Môžete vďaka nej ovládať prvky v chytrej domácnosti, prehrávať obsah na TV a získavať informácie. (*Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používať vaše Amazon Alexa zariadenia, vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpený samostatne), na ovládanie vášho televízora. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.)

Ušite si zábavu na mieru so službou Netflix

Netflix je kľúčovým hráčom na poli internetových poskytovateľov obsahu. Naplánujte si sledovanie vašich obľúbených žánrov, relácií a obsahu tak, ako si prajete. Počet filmov, seriálov a dokumentov tu rastie vysokým tempom. Vychutnajte si z Netflix obraz v 4K UHD HDR a Dolby Vision na maximum a nechajte tak vašu TCL P815 plne rozkvitnúť vďaka tomuto obsahu. (*Záleží na lokálnej dostupnosti a predplatnom.)

Užite si zdarma maximálnu kvalitu 4K HDR na YouTube

YouTube si teraz môžete vychutnať na vašej veľkej obrazovke v kvalite 4K UHD HDR, ktorú vám TCL radu P815 zobrazí v plnej kráse. Vyhľadávať na YouTube môžete pomocou pribaleného ovládača, ale iste si zamilujete aj oveľa komfortnejšiu možnosť vyhľadávania - hlasom, a to aj pokojne v slovenskom a českom jazyku. Prípadne ak sa na YouTube s obľubou pozeráte aj na vašich mobilných zariadeniach, môžete si obsah bezdrôtovo poslať do televízie a zažiť lepší zážitok zo sledovania na väčšej uhlopriečke.

Pripravte sa, hráme

Užite si zážitok z hrania na herných konzolách na maximum. TCL P815 je vynikajúca pre hráčov nielen vďaka samotnej grafickej kvalite v podobe 4K HDR a Dolby Vision HDR s vysokým kontrastom a širokou paletou farieb, ale aj vďaka hernému režimu (Game Mode) prinášajúcemu vysoký komfort v podobe nízkej vstupnej odozvy (input lag), aby ani u tých najrýchlejších hier, ktoré si vyžadujú rýchle hráčske reakcie, nedochádzalo k oneskoreniu. TV navyše automaticky spozná, že ide o herné zariadenie vďaka funkcii ALLM (Auto Low Latency Mode), ktorú prináša HDMI 2.1 rozhranie, a do herného režimu sa automaticky prepne, aby ste to nemuseli mať na pamäti a pritom mali ten najvyšší hráčsky komfort.

Stane sa ozdobou každého interiéru

Rad P815 prichádza s bezrámčekovým vzhľadom v kovovom spracovaní a svojím dizajnom naozaj vyčnieva v rámci svojej kategórie. Toto spojenie výkonu a elegantného dizajnu si jednoducho zamilujete. Navyše stojan umiestnený uprostred umožní tejto televízii, aby sa zmestila takmer na všetok nábytok.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2078840 [*.pdf, 108.66 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 65 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 50

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 65 "
iUhlopriečka (cm): 189 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
Verzia HDMI: HDMI 2.0
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 144,5 cm
Výška: 84 cm
Hĺbka: 28,8 cm
Hmotnosť: 19,1 Kg
Výška s podstavcom: 88 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: manuál, nap.k. 1,5m, DO

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 162 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ostatné

Kód produktu: 65P815

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore