TCL 65X925 (2021)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 8K, 7680x4320, OS TV: Google TV, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 599,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 1 699,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 239,85 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor TCL 65X925, Mini LED, 164 cm, 8K, 7680×4320, Google TV, 100 Hz, DVB-T2/H.265, DVB-S2, DVB-C, Amazon Alexa, Google Assistant, 4× HDMI 2.1, 1× USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV, rozhranie CI, kompozitný video vstup, výstup pre slúchadlá, služby YouTube, Netflix, VESA štandard 400×400, trieda energetickej účinnosti G

Mini LED - tisíce samostatných zón podsvietenia

TCL 8K Mini LED QLED X925 vám ponúkne nevídaný pocit pri sledovaní televízora. Ako obraz, tak zvuk tohto televízora vám dopraje taký zážitok, aký zažijete asi iba v kinosále. Navyše vďaka funkcionalite Google TV sa hodí aj ako šikovný pomocník. Obraz s vysokým rozlíšením a modernou technológiou podsvietenia Mini LED, ktorá umožňuje precízne riadenie jasu a kontrastu, je doplnený o technológiu QLED pre dokonale farebný obraz s kompletnou podporou HDR formátov. Nechýba ani výkonný obrazový procesor AiPQ 2.0 Engine, ktorý dokáže aj upscaling z nižších rozlíšení až do 8K za pomoci 8K AI umelej inteligencie. Po zvukovej stránke je televízor vybavený vstavaným soundbarom Onkyo s podporou Dolby Atmos a subwooferom na zadnej strane TV.

Vysoký jas pre pohlcujúcu hĺbku obrazu

Pre kvalitný zážitok z HDR obsahu sú k dispozícii tisíce miniatúrnych diód v mnohých zónach podsvietenia Mini LED, schopných vysokého kontrastu a jasu, pre vykreslenie dôležitých detailov vo svetlých a tmavých scénach a pravú čiernu. Hĺbka obrazu, ktorá vďaka tomu vznikne, je dôležitá pre živý obraz a skvelý zážitok zo sledovania pri obsahu vo formáte HDR.

8K + Mini LED + Quantum Dot = TCL X925

Quantum Dot, čiže nanokryštály v televíziách QLED, zvládnu zobraziť viac ako miliardu farieb a odtieňov so zachovaním 100% objemu farieb pri všetkých úrovniach jasu. Nezávisle na sebe riadené zóny podsvietenia, v kombinácii s vysokým jasom vďaka technológii Mini-LED, ponúknu obraz s vysokou úrovňou detailov a hĺbkou pri sledovaní všetkých typoch scén.

8K HDR Premium 1000

Vysoké 8K rozlíšenie pre dokonale jemný obraz a neuveriteľné detaily v tmavých a svetlých scénach vďaka perfektnému jasu a vysokému objemu farieb, ktoré vyzerajú ako živé. Dokonalé podmienky pre HDR. V nižších rozlíšeniach si s dopočtom táto 8K AI TV s umelou inteligenciou pomôže výkonným procesorom až do rozlíšenia 8K.

QLED technológia pre živé a prirodzené farby

Vďaka technológii Quantum Dot si s TCL užijete farebnejší a živší obraz než býva obvyklé. Cez miliardu farieb a 100% farebný objem vďaka technológii QLED si užijete tieto vlastnosti pri všetkých úrovniach jasu. Svetlé aj tmavé scény tak dokonale ožijú v dokonalej hĺbke obrazu.

100Hz panel a technológia Motion Clarity Pro zaručí dokonale ostrý a plynulý obraz

Zobrazovací panel s frekvenciou 100Hz vám prináša dokonale plynulý a ostrý pohyb vo všetkých typoch scén a zdrojov. Vďaka vysokej obnovovacej frekvencii, si budete pripadať ako súčasť všetkých prenosov športu, akčných filmov a hier. Navyše 100Hz panel dokáže zobraziť aj 120Hz a je tak perfektnou voľbou pre hráčov, ktorí si chcú užiť hry v 120 FPS (120 snímkach za sekundu) na výkonných PC alebo konzolách generácie Xbox Series X a PS5.

Formáty HDR

HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision - TCL X925 ich podporuje všetky. Vďaka tomu môžete sledovať obsah vo vysokej kvalite. Napr. vďaka formátu Dolby Vision si perfektne užijete obsah z platforiem ako je Netflix, Disney+, alebo Xbox. HDR10+ sa zase hodí pre Amazon Prime. TCL X925 podporuje dokonca aj Dolby Vision IQ, vďaka ktorému si TV nastaví najvhodnejšie obrazové parametre podľa svetelných podmienok v miestnosti za pomoci senzora okolitého osvetlenia. Sledovanie v akúkoľvek dennú dobu nebolo nikdy pohodlnejšie.

Game Master Pro - pre hráča ako stvorené

Pri hraní hier sa sleduje, okrem kvality obrazu, tiež nízka odozva a reakcia. Vďaka HDMI 2.1 a 100/120Hz panelu si môžete zahrať hry vo vysokom 4K rozlíšení pri 120 snímkach za sekundu. HDMI 2.1 ponúkne aj funkciu VRR (Variable Refresh Rate), pre plynulý obraz bez sekania obrazu pri hraní hier a s funkciou ALLM (Auto Low Latency Mode) nastaví X925 automaticky najnižšiu možnú odozvu a najideálnejšie obrazové nastavenie pre hry. Vďaka tejto funkcii sa TV automaticky prepne do herného režimu, ak pripojíte modernú hernú konzolu alebo PC cez HDMI. Vždy tak ľahko docielite veľmi nízkej odozvy - input lag pod 15ms*. (*pre túto funkciu je vyžadovaná moderná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.)

IMAX Enhanced - obraz a zvuk podľa požiadaviek IMAX 

Certifikácia IMAX Enhanced spĺňa najvyššie štandardy pre kalibráciu, rozlíšenie, jas, farby, kontrast, pomer strán zobrazenia a zvuk. Ideálne podmienky pre dokonalý film a zvuk, presne podľa tvorcov obsahu.

Vstavaný Onkyo soundbar - buďte súčasťou filmu

Onkyo vstavaný soundbar v TCL X925 prináša čistý a jasne zreteľný zvuk pomocou reproduktorov smerujúcich priamo na diváka, ale dokáže verne prehrať i nízke tóny a basy pomocou subwoofera na zadnej strane TV. Priestorový Dolby Atmos vás presunie doprostred diania. (*Dolby Atmos a symbol dvojité D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.)

Nadštandardný výkon a priestorový zvuk

Vstavaný Onkyo soundbar disponuje 2.1 konfiguráciou so zvukovým výkonom 60 W. Tvárou v tvár reproduktorom a so subwooferom na zadnej strane TV tvoria dohromady čistý a ohromujúci priestorový zvuk.

Google TV

TCL X925 s operačným systémom Google TV ponúkne širokú škálu aplikácií a nekonečne veľa obsahu na sledovanie, ku ktorému je veľmi ľahký prístup tiež vďaka vstavaným funkciám ako Google Home, Chromecast či Google Assistant. V Obchode Play zas nájdete tisíce aplikácií, ktoré vás zabavia.

Hands-free Google Assistant: stačí vysloviť čo si prajete

Tieto funkcie ponúka TCL Google TV už ako vstavané. Vyhľadávať obsah na sledovanie, hľadať informácie či ovládať inteligentnú domácnosť pomocou TV nebolo nikdy jednoduchšie. A to celé pomocou hlasu dokonca v slovenskom i českom jazyku. Deti si vyhľadajú napr. svoju obľúbenú rozprávku na YouTube, dospelí si vedia vyhľadať zaujímavosti poprípade aké bude počasie. To všetko bez potreby použiť diaľkové ovládanie či klávesnicu. (*Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné. Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.)

Videohovory a hlasové hovory s aplikáciou Google Duo a Magic Camera

Google Duo* predstavuje audio/video hovory zdarma. S televíziou TCL X925 sa môžete spojiť s rodinou, fitness trénerom, lektorkou jogy či priateľmi pomocou odnímateľnej kamery, ktorá je súčasťou balenia TV. (*vyžaduje prihlásenie pomocou účtu Google)

S Alexou ovládajte váš svet zábavy

Amazon Alexa je hlasový asistent, ktorý sa neustále vyvíja a učí. Alexa vám pomôže ovládať smart domácnosť, prehrávať audioknihy, usporiadať kalendár alebo prepínať kanály a upravovať hlasitosť vo vašom TV. (*Kompatibilita so službou Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (možné kúpiť zvlášť) pre ovládanie vášho TV.)

Prémiový obraz, zvuk a samozrejme dizajn

TCL X925 zapadne okrem iného ako skvelý doplnok interiéru. Tenký, elegantný, kovový rám pôsobí luxusne a neruší pri sledovaní obrazu. O krok bližšie k pocitu ako v kine.

Antireflexný povrch obrazovky pre pohodlné sledovanie ako cez deň, tak aj v noci

TCL X925 je perfektná voľba aj pre sledovanie filmov za denného svetla. Antireflexná úprava povrchu zobrazovacieho panelu zaisťuje pohodlné sledovanie dokonca aj cez deň, a to vďaka zníženiu nepríjemných odleskov svetla. Skvele sa dopĺňa s funkciou Dolby Vision IQ, ktorý prispôsobí nastavenie obrazu svetelným podmienkam prostredia. 

Pohodlný ovládač presne do vašej ruky

Pohodlný ergonomický dizajn a leštený matný povrch ovládača, ktorý padne do ruky, zaručia, že ovládať TCL X925 je neuveriteľne jednoduché a pohodlné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL 65X925 (2021)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami