TCL 75C728 (2021)

5-ročná záruka po registrácii
SledovanieTV na 6 mesiacov po registrácii

Cena:
1 719,00 €

Pôvodná cena 1 799,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 34,38 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart Android QLED televízor TCL 75C728 s luxusným kovovým dizajnom v bezrámčekovom prevedení so 75“ (189 cm) uhlopriečkou a rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Živý a presný obraz s plynulým pohybom sprostredkuje technológia Quantum Dot, technológia Motion Clarity Pro, natívny 100 Hz panel s Direct LED podsvietením, podpora HDR formátov pre optimalizáciu obrazu (vrátane HDR10, HLG, HDR10, ako aj Dolby Vision a Dolby Vision IQ) a o výnimočný zvuk sa postará integrovaný soundbar Onkyo s podporou Dolby Atmos. Špecifikom je funkcia Google Duo (smart komunikačná aplikácia), podpora slovenského a českého jazyka pri vyhľadávaní na YouTube, Google Assistant či Hands-Free Voice Control a herné obzory vám rozšíri režim Game Master Pro v spolupráci s funkciou VRR (Variable Refresh Rate) a funkciou ALLM. V balení nájdete 2 diaľkové ovládače (1× základný a 1× inteligentný s mikrofónom vrátane tlačidla Google Assistant).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Výkonný Smart LED televízor Panasonic TX-75HX940E ponúka elegantný dizajn, špičkový obraz a krištáľovo čistý zvuk. Obrazovka s uhlopriečkou 75“ (189 cm) a rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) vám prinesie nevídanú obrazovú kvalitu. Zariadenie bolo doladené ozajstnými hollywoodskymi filmármi, aby sa ich vízie preniesli aj do vašich obývacích izieb, čoho dôkazom je inteligentný procesor HCX Pro, technológia HDR Cinema Display Pro či funkcia Local Dimming Pro Intelligent – zabezpečia vysokú úroveň kontrastu, zlepšenie farieb a presné detaily. Tento model podporuje prehrávanie štandardov HDR10+ a Dolby Vision, ktoré zaručia presnú reprodukciu jednotlivých scén s rozsahom HDR. O vyvážený priestorový zvuk sa postará integrovaný zvukový systém Cinema Surround v spolupráci s formátom Dolby Atmos. Televízor podporuje hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

Základné parametre

  • Uhlopriečka ("): 75 "
  • Typ obrazovky: LED
  • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

TCL C72+ je plná vrcholných technológií

Predstavujeme Vám TCL C72+ s revolučnou technológiou Quantum Dot, ktorá sa stará o najširšiu paletu presných a živých farieb. Vďaka Direct LED podsvietenému 100Hz panelu si užijete neuveriteľne ostrý pohyb. Kompletne podporuje všetky HDR formáty ako napríklad HDR10, HLG, HDR10+ vrátane Dolby Vision, ktorý je najpokročilejším formátom HDR. Nesie označenie 4K HDR Pro. Tento model poteší obrazovou kvalitou ako filmových fajnšmekrov, tak aj veľmi náročných milovníkov hier. 100Hz panel a HDMI 2.1 vrátane funkcií VRR a ALLM zaisťujú hranie hier s najlepšou grafikou a zároveň ostrosťou, navyše v 4K rozlíšení pri 120 FPS (snímkach za sekundu) s úžasnou plynulosťou a bez trhania.

Vaša televízia vie hovoriť

Android TV C72+ je veľmi plynulá a svižná TV. Nájdete v nej nepreberné množstvo najrôznejších hier, aplikácií alebo iných funkcií ako je Google Assistant alebo Chromecast. Vďaka funkcii Hands-free Voice Control môžete svoju televíziu ovládať veľmi komfortne a môžete na ňu dokonca hovoriť. Podporuje tiež slovenčinu a češtinu pri výbere vašich obľúbených videí na YouTube. Horúcou novinkou je aplikácia Google Duo, ktorá vie sprostredkovať hovory s vašimi blízkymi vďaka hlasovým hovorom a videohovorom. Potrebujete len pripojiť USB webkameru s podporou UVC. To dnes ponúka úplná väčšina bežne dostupných webkamier. Medzi aplikáciami nájdete aj pokročilé prehrávače médií. Prémiové reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos zaisťujú prvotriedny zvuk C72+. Naviac má táto veľmi chytrá a elegantná TV tiež bezrámčekový dizajn a kovové prevedenie. Vďaka úzkemu podstavcu ju môžete umiestniť aj na užší nábytok. Rovnako tak je vhodná aj pre umiestnenie na stenu.

TCL QLED ponúka viac ako 1 miliardu farieb a odtieňov u C72+

Plynulé prechody medzi odtieňmi sú v réžii Quantum Dot technológie a garantujú tak viac ako 1 miliardu farieb a odtieňov. Stopercentný farebný objem dokáže vykresliť plné a živé farby na najrôznejších úrovniach jasu. Nedochádza tak k zbytočnej strate detailov. Môžete sa nechať unášať dokonalým obrazom, detailmi a úžasnou hĺbkou vďaka širokej palete farieb.

Dokonalé farby a detaily v 4K HDR PRO

Quantum Dot technológia má na starosti zobrazenie živých a presných farieb v 4K HDR PRO, ktorá vám zaistí zobrazenie aj tých najmenších odtieňov a vykreslenie najjemnejších detailov. Môžete si tak vychutnať neopakovateľnú hĺbku obrazu a filmové scény vám budú pripadať ako skutočné.

Technológia Motion Clarity Pro prináša nekompromisnú ostrosť obrazu

Ostro čistý a plynulý pohyb v rýchlych scénach je zaistený natívnym 100Hz panelom. Vďaka technológii Motion Clarity Pro je docielená dokonalá ostrosť a plynulosť pohybu na základe pokročilých algoritmov pre dopočet snímkov. Aj obsah, ktorý je natočený v nižšej snímkovej frekvencii vyzerá teraz na TCL C72+ báječne ostro a plynulo. Aj tí najnáročnejší hráči si vychutnajú svoje obľúbené hry v dokonalej grafike, ostrosti a plynulosti vďaka 100Hz panelu v kombinácii s HDMI 2.1.a 4K + 100fps a funkciu VRR pre obraz bez trhania. Ide o 10-bitový VA panel s Direct LED podsvietením, u ktorého je dôraz kladený predovšetkým na hlboké zobrazenie čiernej farby a vysoký kontrast. HDR tak môže lepšie vyniknúť.

Game Master Pro z vás urobí profesionálnych hráčov

U TCL C72+ si môžete vychutnať skvelú grafiku a neuveriteľne krátku odozvu rýchlych reakcií (input lag).
Najnáročnejší hráči si želajú kombináciu HDMI 2.1. a 100Hz panelu, aby sa na TV zobrazili hry vo vysokom 4K rozlíšení a v rýchlosti snímok 120 za sekundu (FPS). 100Hz panel zvládne aj 120Hz. Je to len zjednodušený miestny názov. HDMI 2.1 v sebe ďalej ukrýva funkciu VRR (Variable Refresh Rate) a zaistí tak plynulý obraz bez trhania počas hrania hier. Funkcia ALLM (Auto Low Latency Mode) ďalej zabezpečuje najkratšiu možnú odozvu automaticky + ideálne obrazové nastavenie hier. Televízia sa sama vie prepnúť do herného režimu, stačí len pripojiť modernú hernú konzolu alebo PC cez HDMI. Docielite tak úžasne nízkej odozvy - input lag pod 15ms* veľmi jednoducho.
*pre túto funkciu je vyžadovaná herná konzola alebo PC s HDMI 2.1.

TCL C72+ je multiformát medzi HDR formátmi

HDR formát je čím ďalej viac obľúbený. Každý typ obsahu môže mať iný HDR formát, ak pracuje s optimalizáciou obrazu. TCL C72+ podporuje všetky dostupné HDR formáty: HDR10, HLG, HDR10+, Dolby Vision a tiež Dolby Vision IQ.
Dolby Vision vám zaručí maximum zážitku napríklad z Netflix či Disney+. Zároveň tiež prináša najlepší obraz. S HDR10+ sa môžete stretnúť napríklad u Amazon Prime. Dolby Vision IQ je technológia so svetelným senzorom pre detekovanie svetla z okolia. Vie tiež optimalizovať obraz takým spôsobom, že sa prispôsobí svetlu vo vašej miestnosti. Vychutnajte si najlepšie filmové zážitky v akúkoľvek dennú hodinu.

ONKYO reproduktory so skvelým zvukom a podporou Dolby Atmos

TCL sa spojila s renomovanou zvukovou spoločností ONKYO a môže tak ponúknuť ten najlepší zvuk pre vašu novú televíziu C72+. Vychutnajte si krištáľovú čistotu a presnosť zvuku s podporou Dolby Atmos* pre priestorovú atmosféru ako v kine.
Reproduktory ONKYO sú vyvinuté tak, aby ste si čistotu a priestorovosť Dolby Atmos užili na maximum. V každom detaile ožíva čistota a hĺbka obrazu, ktoré zvlášť oceníte pri akčných scénach alebo dialógoch.
*Dolby Atmos a symbol dvojité D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.

Prémiový zvuk od Dolby a DTS

TCL C72 + ponúka prémiový zvuk od Dolby aj DTS* a podporu všetkých HDR formátov. Môžete si tak vychutnať filmové zážitky ako v kine každý deň. Dolby Audio predstavuje strhujúce zážitky s perfektnou čistotou a priestorovosťou zvuku. DTS-HD na Blu-ray diskoch a vo streamingových službách prináša naozaj jedinečné filmové zážitky.
* DTS a DTS spoločne so symbolom sú ochranné známky spoločnosti DTS. Symbol dvojitého D je ochranná známka spoločnosti Dolby Laboratories.

Nadupaná a chytrá Android TV ponúka nekonečnú zábavu

Funkcia Google Assistant, Chromecast alebo Google Home je v TCL Android TV C72+ už implementovaná. Obchod Play ponúka množstvo lokálnych i svetových aplikácií pre streamovanie obsahu. Medzi najznámejšie patrí YouTube, Netflix, Amazon Prime a ďalšie.
*Google Assistant vyžaduje internetové / dáta pripojenie. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých lokalitách.

Hands-Free Voice Control je parťák Google Assistant-a

Dvaja skvelí pomocníci pri hľadaní informácií a zábavy Google Assistant a Hands-Free Voice Control* sú súčasťou novej C72+ Series a rozumejú vášmu hlasu vďaka umelej inteligencii.
Google Assistant je v TCL Android TV zabudovaný. Rozumie vášmu hlasu a pomôže vám s mnohými úlohami, vyhľadávaním obsahu, najrôznejších informácií a tiež vie riadiť vašu inteligentnú domácnosť. Rozumie dokonca slovenčine a češtine. Pomôže vám napríklad na YouTube vyhľadať vaše obľúbené videá, ktoré môžu vyhľadávať aj vaše predškolské deti. Povedia len názov ich obľúbenej rozprávky, napríklad "Pat a Mat" a rozprávka sa vyhľadá. Ak vám v danom jazyku nebude fungovať prebúdzací príkaz na načúvanie "OK Google", môžete načúvanie aktivovať tlačidlom Google Assistant, ktoré nájdete na pribalenom šikovnom ovládači a ktorý vám pomôže vyhľadávať obsah vo vašej TV ako slovensky, tak aj česky.
*Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné.

Spojte sa svojimi blízkymi prostredníctvom Google Duo

Vaša nová TCL C72+ vám ponúka novú službu Google Duo*, vďaka ktorej sa môžete spojiť so svojou rodinou a priateľmi, navyše vo vysokej kvalite a bezplatne. Môžete si užiť súkromné aj skupinové hovory. Stačí mať len Google účet a USB webkameru s podporou UVC (USB Video Class), ktorá je dnes bežne dostupná. Google Duo má veľkú budúcnosť. S novou C72+ nie je potrebné ani pripájať kameru a pre hlasové hovory môžete využiť mikrofón, ktorý je súčasťou televízie a ktorý je využiteľný aj pre spomínanú funkciu Hands-Free Voice Control. S Google Duo môžete volať aj na iné TV, mobilné telefóny, tablety alebo počítače. Nikdy nebolo jednoduchšie sa prepojiť so svojimi priateľmi, rodinou navyše na veľkej obrazovke bez toho aby ste museli držať mobil s kamerou. Môžete si tak vychutnať napríklad ranné lekcie jogy s vašou obľúbenou lektorkou. Kameru umiestnite na televíziu a sami sa uvidíte v televízii, pred ktorou môžete cvičiť. Pre zachovanie vášho súkromia sú vaše hovory zabezpečené šifrovaním.
*Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu

Múdra pomocníčka Alexa z rodiny Amazonu

Kto je záhadná Alexa? Je to ďalšia pomocníčka vo svete Android TV pre váš domov. Táto nová hlasová asistenčná služba sa neustále vyvíja a je pripravená na rast funkcií a rozmanitých úloh, ktoré vie plniť. Môžete ju požiadať o prehratie svojej obľúbenej hudby, zistí vám novinky a vyhľadá najnovšie správy. Tiež vie ukázať aké bude počasie, prepnúť vám kanál či hlasitosť na TV a pomôže vám s riadením vašej inteligentnej domácnosti.
*Kompatibilita so službou Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenia vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpiteľné zvlášť) pre ovládanie vašej televízie.

Prudko elegantná C72+ v bezrámovom prevedení

TCL C72+ Series sa môže pochváliť veľmi luxusným prevedením a navyše nestráca nič na svojej praktickosti. C72+ ponúka prémiový zvuk a obraz a navyše je veľmi dizajnová. Hodí sa do každého interiéru. Vďaka kovovému podstavcu uprostred môžete túto veľkú televíziu umiestniť aj na veľmi úzky nábytok. Rovnako tak ju môžete pripevniť na stenu. C72+ je kombináciou luxusného vzhľadu a výkonu.

 

Pripojené súbory

IL_SK_2088845 [*.pdf, 159.17 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 75 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 100

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 75 "
iUhlopriečka (cm): 189 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.1
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 167,1 cm
Výška: 96,2 cm
Hĺbka: 36,4 cm
Hmotnosť: 26,7 Kg
Výška s podstavcom: 102,4 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: 75C728

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore