TCL 75P615


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 189 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 3 × HDMI port, 2 × USB 2.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, PVR: Nie, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 769,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový Android Smart LED televízor TCL 75P615 v tenkom čiernom prevedení so 75“ (189 cm) uhlopriečkou a precíznou obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160), vás vovedie do sveta skvelého obrazu, ohromného jasu a výrazných farieb. Špecifikom je funkcia Smart HDR (dokáže bežný obsah SDR previesť do HDR a získať lepší farebný a jasový rozsah), vstavaný Google Assistant či podpora hlasových funkcií a hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast v mobilnom zariadení Android alebo iOS. S určitosťou poteší prítomnosť technológie Micro Dimming (obraz bude pôsobiť väčšou hĺbkou a kontrastnejšie), ktorá v kombinácii s Dolby Audio prinesie do vašej domácnosti živý a presný obraz so zvukom, ktorý vás vtiahne do deja.

Obrazová precíznosť

Televízor ponúka vysokú kvalitu 4K Ultra HD s podporou HDR. Pomocou umelej inteligencie dokáže ďalej HDR zdokonaľovať a prevádzať aj obyčajný SDR obsah do HDR. Operačný systém Android TV prináša obrovské množstvo zábavy v podobe obsahu a aplikácií z Obchodu Play. K dispozícii sú aj hry, ktoré možno ovládať pribaleným ovládačom alebo pripojeným gamepadom cez Bluetooth. TV prichádza aj so vstavaným Google Assistant a podporou hlasových funkcií. Vyhľadávať môžete hlasom aj v slovenčine a češtine. To všetko je ladené do tenkého a úzkeho dizajnu, ktorý sa hodí do každého interiéru.

4K HDR - kvalita vďaka vyššiemu rozlíšeniu

4K Ultra HD obsah nie je len o vysokom rozlíšení, ale pokrok v kvalite u neho pocítite hlavne vďaka HDR alebo High Dynamic Range. Tento vysoký dynamický rozsah vám umožňuje uvidieť vyšší kontrast a väčšie množstvo farieb a farebných odtieňov, vďaka ktorým sa vám odkryje viac detailov ako v tmavších, tak aj vo svetlejších scénach.

Smart HDR

Funkcia Smart HDR u TCL TV umožňuje divákom zažiť HDR efekt aj u zdrojov signálu, ktoré s HDR inak bežne nepočítajú. Algoritmus na báze umelej inteligencie (AI) dokáže aj bežný obsah sa Štandardným Dynamickým Rozsahom (SDR) previesť do HDR a získať tak lepší farebný a jasový rozsah, ktorý je bežne výsadou len obsahu HDR. Samotný HDR obsah je vďaka funkcii Smart HDR analyzovaný a dynamicky upravovaný tak, aby každá scéna zobrazila čo najviac detailov. Lepšie sú prekresľované ako scény tmavé, tak i svetlé. Obraz sa tak prispôsobuje dynamicky každej scéne zvlášť a výsledkom je ešte väčšia hĺbka obrazu a vyššia úroveň detailov.

Micro Dimming dosahuje lepšieho kontrastu

Obraz je vďaka funkcii Micro Dimming analyzovaný a rozdelený do nezávislých zón, ktorých je okolo stovky. V každej zóne sa zvlášť riadi jas nezávisle, aby obraz pôsobil väčšou hĺbkou a kontrastnejšie. Tmavé miesta scén zostávajú tmavé, kdežto svetlejšie miesta sú zobrazené s lepším jasom vďaka precíznemu nasmerovaniu jasu.

Dolby Audio je stávka na istotu

Zvuk je u tohto modelu podľa štandardov Dolby Audio, ktorý vám umožní pocítiť dynamiku, čistotu a priestorovosť zvuku z filmov, seriálov, hier a videí. Spoločnosť Dolby je všeobecne považovaná za najuznávanejších expertov vo filmovom priemysle a vy tak získate garanciu, že zvuk bude vysoko kvalitný.

Android TV - skutočne múdra TV s pestrou ponukou možností

Vďaka Obchodu Play od Google ponúka Android TV ohromné množstvo aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Populárny Netflix a YouTube nájdete v základe a môžete si ich vychutnať v 4K HDR kvalite. Ďalšie aplikácie môžete z Obchodu Play sťahovať kedykoľvek. Pri hrách môžete využiť možnosť pripojenia gamepadu. Android TV ponúka vstavaný Google Home a Google Assistant.* TCL P615 má možnosť hlasového ovládania pomocou aplikácie T-Cast v mobilnom zariadení Android alebo iOS, prípadne je možné k nej dokúpiť šikovný Bluetooth diaľkový ovládač s mikrofónom. Pomocou hlasu môžete vyhľadávať informácie a obsah a ovládať televíziu. Napríklad deti tak ľahko vyhľadajú ich obľúbené rozprávky - stačí vysloviť napríklad "Mach a Šebestová YouTube". Veľkou výhodou je podpora slovenčiny/češtiny pre vyhľadávanie. V Obchode Play nájdete aj najpokročilejšie multimediálne prehrávače ako VLC a KODI. (*Assistant Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.)

Nech vás šikovným svetom Smart TV sprevádza Google Assistant

Google Assistant je bežnou súčasťou Android TV. Rad TCL P615 podporuje hlasové funkcie a hlasové vyhľadávanie pomocou aplikácie T-Cast v pripojenom mobilnom zariadení so systémami Android či iOS, prípadne je možné k tejto sérii dokúpiť šikovný Bluetooth ovládač so zabudovaným mikrofónom. Vyhľadávanie obsahu a informácií sa tak stane naozaj jednoduchým a komfortným. Odpovie vám na vaše otázky. Splní vami zadané úlohy. Môžete ovládať chytré spotrebiče v domácnosti pomocou Google Home.

Alexa je radcom a spoločníkom v šikovnom digitálnom svete

Amazon Alexa je šikovný hlasový asistent. Pomocou vášho hlasu vám pomáha plniť úlohy, vyhľadávať pre vás informácie a obsah. Môžete vďaka nej ovládať prvky v chytrej domácnosti, prehrávať obsah na TV a získavať informácie. (Kompatibilita s Amazon Alexa vám umožňuje používať vaše Amazon Alexa zariadenia, vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpený samostatne), na ovládanie vášho televízora. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.)

Netflix - populárny poskytovateľ obsahu aj v 4K HDR

Na Netflixe* nájdete ohromné množstvo filmov, seriálov a dokumentov všetkých žánrov. Tie pochádzajú často priamo z produkcie Netflixu, nájdete tam však aj lokálne a iné tituly. U mnohých sú k dispozícii titulky alebo dabing, a tak si príde na svoje aj lokálny divák. Mnoho materiálu je tu aj v 4K HDR kvalite, vďaka ktorej naozaj uvidíte vašu novú televíziu rozkvitnúť v plnej kráse. (*Záleží na dostupnosti služby a variante predplatného)

YouTube - populárny poskytovateľ obsahu

YouTube je vysoko populárna služba pre sledovanie videí, kde si naozaj každý príde na svoje. U TCL P615 môžete svoje obľúbené videá vyhľadávať aj pomocou vášho hlasu, čo je veľmi jednoduché a komfortné. Obľúbia si to aj deti. Stačí vysloviť napríklad "Janko a Marienka Youtube" a sledovať svoju obľúbenú rozprávku. Vďaka aplikácii T-Cast zase môžete premietnuť YouTube z mobilného zariadenia do TV a zdieľať aj iný obsah a TV zároveň aj ovládať. YouTube vám teraz ponúka aj 4K Ultra HD kvalitu s HDR a vy si tak môžete užiť váš TV na maximum.

Amazon Prime Video

Obľúbený poskytovateľ obsahu s neustále rastúcou ponukou titulov. Veľmi obľúbený v zahraničí, ale získava si popularitu aj u tunajšieho publika. Ponúka nielen originálne tituly, ale novo zahŕňa aj tie lokálne a pridáva aj titulky a dabing.

Tenkosť a úzky rámček obrazovky znamenajú nadčasovosť a eleganciu

TCL P615 je navrhnutý v jednoduchom a funkčnom dizajne, kde tenký rámik nechá obrazu lepšie vyniknúť a tenké prevedenie umožňuje elegantné zavesenie na stenu alebo umiestnenie na nábytok. Jednoducho sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL 75P615

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami