TCL Socl 500 TWS oranžové

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá TCL Socl 500 TWS v oranžovom prevedení umožňujú kvalitné počúvanie hudby kdekoľvek. Ergonomický tvar je ideálny na používanie počas celého dňa. Vďaka integrovanému mikrofónu môžete vybaviť aj svoje handsfree hovory. Slúchadlá sa spárujú s požadovaným zariadením pomocou technológie Bluetooth 5.0. Dosah signálu je do 10 m. Sú odolné voči vode na úrovni IPX4. Slúchadlá majú výdrž 6,5 h na jedno nabitie. S použitím nabíjacieho boxu sa táto doba predlžuje až na 26 hodín. Rýchle 15-minútové nabíjanie /USB-C/ poskytuje energiu na 1 hodinu počúvania hudby.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Ergonomické a výkonné slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá zaujmú svojim ladným ergonomickým dizajnom, ktorý sa maximálne prispôsobuje tvaru ucha. K dispozícii sú aj mäkké silikónové nástavce do uší v rôznych veľkostiach, ktoré majú za úlohu eliminovať okolitý hluk a zvýšiť pohodlie pri nosení. Vďaka kvalitným 5,8 mm vstavaným meničom si môžete vychutnať zážitok z počúvania hudby kdekoľvek sa nachádzate. Integrovaný mikrofón poskytuje slobodu pri telefonovaní. Hovory si môžete vybaviť handsfree bez obmedzení.

 

Odolné voči vode

Pri kvalitnom spracovaní slúchadiel sa nemyslelo len na ich používanie v ideálnych podmienkach. Certifikácia IPX4 umožňuje ich nosenie aj pri kontakte s vodou. Či už ste na cestách a vás zastihne dážď alebo vykonávate športovú aktivitu a slúchadlá prídu do kontaktu s potom, sú pripravené odolať aj týmto podmienkam. Funkcia Bluetooth 5.0 zabezpečí spoľahlivé pripojenie slúchadiel s vaším zariadením v dosahu 10 metrov.

Výdrž až 26 hodín

Slúchadlá poskytujú na jedno nabitie energiu až na 6,5 hodín používania. Vďaka nabíjaciemu puzdru je možné slúchadlá kdekoľvek znovu pohodlne nabiť a predlžiť túto dobu až na 26 hodín. Nie ste tak obmedzovaní nutnosťou nabíjania v elektrickej sieti, čo určite oceníte aj na dlhších cestách. Ak sa vaše slúchadlá vybijú a vy nemáte dostatok času na ich plné nabitie, k dispozícii je aj funkcia rýchlonabíjania. Tá slúchadlám zabezpečí rýchlym 15-minútovým nabíjaním energiu na celú hodinu používania. Napájanie pomocou konektora Lightning.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tcl
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: oranžová
Hmotnosť: 0,11 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 9 -22000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 55 hod.

Ostatné

Kód produktu: SOCL500TWSOR-RU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore