TCL TS6100 čierny soundbar

  • Odporúčame
  • Zľava 10 %

Soundbar, Farba čierna, 2.0 kanálový, Výkon reproduktoru: 120 W, Bluetooth, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Audio, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, Frekvenčný rozsah: 150-20000 Hz, Ekvalizér. Viac info


Cena 71,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,44 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Kompaktný 2-kanálový soundbar TCL TS6100 v čiernom farebnom prevedení elegantne doplní priestor pred vašim televízorom a vnesie do miestnosti hlasný a čistý zvuk s technológiou Dolby Digital Audio. Pýši sa špeciálnymi režimami zvuku, s ktorými si užijete filmy, obľúbené seriály či hudbu ešte viac. Zvukový panel je vybavený technológiou Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby z mobilu či tabletu, no nechýba ani USB port či 3,5 mm Aux vstup pre prehrávanie skladieb z externých zdrojov. Súčasťou balenia je aj súprava na montáž na stenu.

Pozdvihnite zvuk z vašej TV na vyššiu úroveň vďaka 2.0 soundbaru s HDMI

Soundbar TS6100 vám umožní dosiahnuť vyššiu dynamiku a vyšší výkon zvuku, než majú všeobecne dnešné televízory. Je vybavený možnosťou pripojenia cez HDMI, a tak docielite nielen kvalitného prenosu zvuku z TV do soundbaru, ale aj komfortu v podobe ľahkého ovládania. Bude vám stačiť iba TV ovládač k tomu, aby ste soundbar spoločne s TV zapínali, vypínali a ovládali u soundbaru jeho úroveň hlasitosti. (* Vyžaduje, aby vaša TV podporovala HDMI-ARC a HDMI-CEC. Funkcia HDMI-CEC býva často komerčne nazývaná rôznymi názvami ako napríklad T-Link (u TCL a Thomson), Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink alebo VIERA Link.)

Vyšší výkon a dynamika vás viac vtiahne do deja

Pre vtiahnutie do deja je vyššieho výkonu skutočne potreba. Oceníte to nielen vo filmoch, kde bude vďaka vyššiemu výkonu vykúzlená pútavejšia atmosféra, ale aj pri počúvaní muziky, ktorá vďaka vyššiemu výkonu ožije a dostane tie správne grády.

Vnímajte priestorovosť zvuku v poňatí Dolby Audio

Dolby Audio predstavuje štandard priestorového zvuku od spoločnosti Dolby Laboratories, ktorá už niekoľko desaťročí je uznávanou spoločnosťou odborníkov v oblasti kinematografie. Vďaka tejto technológii si už niekoľko generácií filmových divákov odnáša skvelé filmové zážitky z kinosál, ale práve aj vďaka nej si môžete dopriať skvelý zážitok zo zvuku aj v domácom prostredí.

Jednoduché a efektívne spojenie TV a soundbaru

Možností pripojenia soundbaru a TV je viac. Podľa možností oboch zariadení to môže byť napríklad bezdrôtové Bluetooth pripojenie, pripojenie optickým káblom či audio káblom s Jack 3.5mm a aj pomocou HDMI kábla. Pri pripojení pomocou HDMI sa ponúkajú funkcie HDMI ARC a HDMI-CEC, ktoré zaistia nielen prenos kvalitného zvuku, ale aj jednoduché ovládanie soundbaru spoločne s TV pomocou TV ovládača.

Bluetooth pripojenie je vhodné pre počúvanie z mobilných zariadení

Na rozdiel od TV, kde mnoho užívateľov ocení možnosť káblového pripojenia HDMI, sa u mobilných zariadení často javí možnosť bezdrôtového pripojenia ako komfortnejšie a ľahšie. Vďaka podpore Bluetooth môžete soundbar TS6100 spojiť s mobilnými zariadeniami a vychutnať si počúvanie hudby s dynamikou a výkonom vo vysokom komforte bez káblov.

Soundbar s voľbou umiestnenia na nábytok aj na stenu

Najjednoduchšia voľba je soundbar len nechať stáť na nábytku. Ak sa však táto možnosť neponúka, tak nastupuje možnosť inštalácie na stenu. Montážnu sadu nájdete rovno pribalenú a vďaka šablóne pre inštaláciu na stenu bude inštalácia naozaj jednoduchá. Umiestnite tak soundbar podľa vášho vkusu a vychutnajte si lepší zvuk.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2
Výkon reproduktoru 120 W

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií TCL TS6100 čierny soundbar

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Petra

14. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Výborný zvuk


Robert

3. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Produkt odporúčam


Martin

27. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľmi až prekvapivo dobrý zvuk
  • Ozvučí bez problémov zastrešenú terasu 4*10m
  • jednoduché ovládanie

Nič


Ladislav

8. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


SPOKOJNY ZA CENU A JKVALITU COO SOM OCAKAVL TO MI SPNILO DAKUJEM