TCL TS6110 čierny


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 240 W,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný 2.1-kanálový soundbar TCL TS6110 v čiernom farebnom prevedení elegantne doplní priestor pred vašim televízorom a vnesie do miestnosti hlasný a čistý zvuk s technológiou Dolby Digital Audio a bezdrôtový subwoofer ho vylepší o bohaté pulzujúce basy. Pýši sa špeciálnymi režimami zvuku, s ktorými si užijete filmy, obľúbené seriály či hudbu ešte viac. Zvukový panel je vybavený technológiou Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby z mobilu či tabletu, no nechýba ani USB port či 3,5 mm Aux vstup pre prehrávanie skladieb z externých zdrojov. Súčasťou balenia je aj súprava na montáž na stenu.

 

Ponorte sa do filmových a hudobných zážitkov s 2.1 kanálovým soundbarom v kombinácii s bezdrôtovým subwooferom

Dajte filmom, hrám i muzike šťavu! Solídny výkon a zároveň čistá elegancia s mnohými variantmi pripojenia - tak by sa dal charakterizovať soundbar TCL TS6110. Soundbaru v tomto prípade asistuje bezdrôtový basový reproduktor - subwoofer, ktorý môžete umiestniť takmer na ľubovoľné miesto v izbe. So soundbarom si budú rozumieť bez káblov. Naopak čo sa týka káblov pre pripojenie s rôznymi zariadeniami, tak ich je na výber celá rada. Môžete využiť kábel optický, audio kábel s koncovkami Jack 3.5mm, ale aj kábel HDMI, ktorý prináša nasledujúce možnosti:

  •    Umožňuje tok naozaj kvalitného zvuku z TV do soundbaru. *

  •    Umožňuje soundbar i TV ovládať za pomoci jedného ovládača a to od TV. Spolu s televíziou sa vám tak soundbar môže súbežne zapínať aj vypínať a tiež budete môcť ovládať jeho hlasitosť.*

Nájdete u neho aj možnosť bezdrôtového pripojenia Bluetooth.

(* Vyžaduje, aby vaša TV podporovala HDMI-ARC a HDMI-CEC. Funkcia HDMI-CEC býva často komerčne nazývaná rôznymi názvami ako napríklad T-Link (u TCL a Thomson), Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink alebo VIERA Link.)

Pohlcujúci zážitok sa bez výkonu nezaobíde

Pre pohlcujúci zážitok je výkon potrebný. Vďaka výkonu môžete byť pohltení a vychutnať si naplno atmosféru najmä v akčných filmoch. Pre hudbu tomu nie je inak – dynamika je úplne nevyhnutná, ak sa chcete do počúvania naozaj ponoriť.

Dolby Audio sa postará o zážitok z priestorového zvuku

Dolby Audio vás svojou priestorovosťou vtiahne do deja. Tento štandard pre priestorový zvuk je istotou kvalitného, čistého a priestorového zvuku, ktorý si doma môžete dopriať v sprievode vysokého výkonu a basovej dynamiky v podaní TS6110. Za týmto štandardom stojí celosvetovo uznávaná a renomovaná spoločnosť Dolby Laboratories, ktorá je dvorným dodávateľom zvuku vo filmovej oblasti.

Výkonné basy ľahko a esteticky

Pribalený basový reproduktor - subwoofer, ktorý asistuje soundbaru TS6110, je bezdrôtový. To znamená, že nepotrebujete naťahovať kábel od soundbaru k subwooferu a napriek tomu si ho môžete umiestniť takmer kamkoľvek po izbe. Jediné, čo mu stačí na to, aby so soundbarom spolupracoval, je prívod elektrického prúdu. Kábel o dĺžke 1,5 metra nájdete v balení a už zostáva len subwoofer umiestniť v dosahu prúdu. Výhodou teda je, že spolu so soundbarovou časťou na seba nepotrebujú navzájom vidieť. Subwoofer vám tak môže dotvárať skvelú filmovú atmosféru napríklad spoza vášho gauča. Jednoduché, výkonné, elegantné.

Funkcia HDMI ARC zaistí ideálne spojenie TV so soundbarom

ARC je funkcia prítomná u HDMI, ktorá zabezpečuje jednoduché a kvalitné spojenie TV a soundbaru. V kombinácii s funkciou HDMI-CEC zaistí možnosť ovládať soundbar a TV spoločne len jedným TV ovládačom a tiež cez ARC pretečie do soundbaru kvalitný zvuk a mnoho formátov zvuku.

Bluetooth zaistí spojenie s mobilnými zariadeniami

Možností pripojenia má soundbar mnoho. Pre počúvanie z mobilných zariadení a pre mnoho poslucháčov, ktorí ocenia aj slobodu pohybu so zariadením v ruke bez obmedzenia daného kábla je ideálny Bluetooth. Ten vám dá možnosť bezdrôtového počúvania, komfortu a jednoduchosti. Pripojte tak napríklad váš mobil, tablet či počítač a užite si kvalitné počúvanie vašej obľúbenej muziky z TS6110 s bezdrôtovým subwooferom.

Ľahko ho nainštalujete aj na stenu

Soundbar TS6110 sa hodí ako pre umiestnenie na nábytok, tak aj pre zavesenie na stenu. Dokonca priamo v jeho balení nájdete kompletnú sadu na montáž. Samotnú inštaláciu na stenu vám ešte viac uľahčíme pribalenou montážnou šablónou pre určenie pozície dier v stene. Prispôsobte si teda ozvučenie miestnosti vám na mieru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 240 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TCL TS6110 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené