TCL TS8111 čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 260 W, Subwoofer, Bluetooth, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, ALAC, aac, Dolby Atmos, Frekvenčný rozsah: 40-20000 Hz, Ekvalizér. Viac info


Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Elegantný 2.1 kanálový soundbar TCL TS8111 v čiernom farebnom prevedení upúta vašu pozornosť svojimi vlastnosťami, ako aj tenkým sofistikovaným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Stane sa ideálnym doplnkom vášho televízora a filmy či relácie si vychutnáte vďaka realistickému pohlcujúcemu zvuku s maximálnym hudobným výkonom 185 W. Špecifikom je zabudovaný subwoofer, ktorý sa postará o mohutné basy a technológia Dolby Atmos, ktorá zaručí vynikajúcu kvalitu a jedinečné filmové zážitky. Zvukový panel je vybavený technológiou Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie hudby z mobilu či tabletu, no nechýba ani USB port či 3,5 mm Aux vstup pre prehrávanie skladieb z externých zdrojov.

 

2.1 Soundbar s Dolby Atmos, HDMI 2.1 a dvojicou subwooferov priamo vo svojom tele

TCL Soundbar TS8111 prináša kompaktnosť a výkon v jednom. Soundbar v sebe obsahuje pár vstavaných subwooferov pre basovú dynamiku a výkon. Ide tak o čisté, výkonné a zároveň priestorovo nenáročné riešenie. Dolby Atmos rozhýbe zvuk v úžasnej priestorovosti všade okolo vás, čo vás zaručene pohltí a vtiahne do deja. TS8111 vďaka funkcii eARC idúce s HDMI 2.1 dokáže prijímať aj zvuk v najvyššej kvalite a zároveň používať na zapínanie, vypínanie aj reguláciu hlasitosti iba jediný ovládač a to ten od TV, ak je aj podpora funkcie HDMI-CEC na strane TV.

Pravá filmová atmosféra s Dolby Atmos

Technológia Dolby Atmos hovorí zvuku, ako sa má v priestore pohybovať. Jednotlivé zvuky sú oddelené a rozposlané podľa zdrojových inštrukcii všade navôkol vás, aby okolo vás doslova tancovali a obopínali vás. Jedná sa o najvyšší stupeň priestorovosti nielen u filmového zvuku. Táto technológia sa totiž začína presadzovať už aj v hernom či hudobnom odvetví. Všetkým predsa ide o pohlcujúcu a skvelú atmosféru.

Dvojica subwooferov zabudovaných priamo v tele soundbaru

Toto integrované riešenie prináša na jednej strane výkonný basový prejav a na tej druhej, menšiu priestorovú náročnosť. Ak nechcete samostatný subwoofer alebo hľadáte ozvučenie do menšej miestnosti, tak TS8111 je skvelý kandidát. Zvučné basy z tohto páru basových reproduktorov dodá filmom strhujúcu basovú atmosféru a muzike šťavu. Je skutočne obdivuhodné, aký výkon sa podarilo schovať do takého kompaktného riešenia.

Odpútajte sa od káblov pre streaming muziky z mobilných zariadení

Doprajte si kvalitné a zároveň pohodlné počúvanie, pri ktorom sa môžete voľne pohybovať po miestnosti. Bezdrôtová technológia Bluetooth vám v rámci svojho priestorového rozsahu umožní streaming z mobilov, tabletov alebo počítačov či iných Bluetooth zariadení do soundaru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 260 W

Hodnotenie

4,8 / 5

4 recenzie TCL TS8111 čierny

95% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ľuboš

27. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJanka

4. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • povrchový materiál, zlý na údržbu

Jaromir

11. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vynikajúci zvuk

Imrich

6. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Celkový vzhľad
  • Kvalita
  • Možnosti pripojenia
  • Zatiaľ nič

Kvalita zvuku a dobra dynamika zo zabudovaného subwoofera,za tie peniaze není čo riešiť. V akcii 175€.