TCL TS8211 čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 260 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3. Viac info


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

2.1.-kanálový soundbar TCL TS8211 v čiernej farbe so vstavaným subwooferom ponúka technológie Dolby Atmos či Bluetooth 4.2 a bezproblémové používanie.

Jednoduchý Dolby Atmos 2.1 soundbar s podporou najnovších technológií

TCL TS8211 - V jednoduchosti skryté kvalitné počúvanie.

Na pohľad jednoduchý soundbar, ktorý prekvapí svojim zvukovým prednesom. Dva vstavané subwoofery s podporou Dolby Atmos ponúknu pocit prítomnosti v centre diania prehrávaného obsahu. Pomocou pripojenia HDMI eARC so spätným kanálom vyťažíte maximálnu kvalitu zvuku a vďaka prítomnosti Wi-Fi, Chromecast a podpory AirPlay je možné na soundbar posielať hudbu, alebo ho ovládať priamo z mobilného telefónu bezdrôtovo. Nechýba ani podpora už klasického bluetooth pripojenia.

260 W hudobného výkonu pre náročných divákov

Výkon zaisťuje dynamiku a je nevyhnutný pre pohltenie zvukom. V muzike aj pre filmovú atmosféru má zásadnú rolu. TS8211 ho má vo svojom malom tele vskutku veľa.

Wi-Fi pre bezdrôtové pohodlie

Pomocou Wi-Fi si u TS8211 užijete nielen kvalitný bezdrôtový streaming z vašich mobilných zariadení, ale aj pohodlné ovládanie. Môžete využiť služby ako Apple AirPlay, Chromecast a privítať TS8211 ako ďalšieho člena vašej chytrej domácnosti s podporou Google Assistant, Amazon Alexa a zapojenie + synchronizáciu v rámci Multi-Room riešení

Viac než len vylepšenie zvuku

Polovicu diváckeho zážitku tvorí vťahujúci zvuk. TS8211 pridáva k zlepšeniu zvuku vášho televízora aj priestorovosť pomocou podpory formátu Dolby Atmos
Na pripojenie soundbaru odporúčame použiť HDMI. Z konektora na soundbare (označený ako OUT) priamo do televízneho HDMI (označeného ako ARC alebo eARC). Týmto spôsobom sa vám dostane najvyššieho komfortu a kvality zvuku.

HDMI s funkciami eARC & CEC

Medzi televízorom a soundbarom je HDMI prepojenie tá najlepšia voľba. Prečo? Pretože vďaka HDMI eARC prejde z televízora do soundbaru tá najlepšia možná zvuková kvalita (vyššia ako napríklad pri použití optického kábla), ale je tak aj umožnené spoločné ovládanie televízora a soundbaru len jedným ovládačom (tým od TV) pre vyšší komfort. Tomu sa hovorí HDMI-CEC. Rôzni výrobcovia majú pre HDMI-CEC svoje vlastné marketingové názvy. Napríklad pri TV TCL v časti menu Systém zapnete Funkcia CEC a docielite komfortné ovládanie TV aj soundbaru jedným ovládačom. (*Vyžaduje televíziu s podporou HDMI-CEC.)

Streamujte muziku bezdrôtovo

TS8211 ponúka už tradičný Bluetooth pre bezdrôtový streaming z mobilných zariadení, ale navyše tu môžete použiť aj Wi-Fi pre vyššiu kvalitu prenosu a pestré možnosti aplikácií. Užívajte si komfort a vysokú kvalitu s Chromecast a Apple AirPlay.

3 zvukové režimy pre optimálny zážitok z počúvania

Zvuk TS8211 si môžete prispôsobiť podľa troch rôznych zvukových režimov: Movie, News, Music a dosiahnuť tak ideálne nastavenie pre rôzne žánre.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 260 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia TCL TS8211 čierny

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

7. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • kvalita zvuku za investované peniaze
  • konektivita
  • látkový poťah na vrchnej ploche produktu = lapač prachu